پنج takeaways از جو بایدن سوپر سوپر شنبه

جو بایدن دربسته در محیط یکی از مهمترین سر نخ ریسی سیاسی turnarounds در حافظه racking تا یک رشته از پیروزی در س

توسط PATRIS-FUN در 14 اسفند 1398

جو بایدن دربسته در محیط یکی از مهمترین سر نخ ریسی سیاسی turnarounds در حافظه racking تا یک رشته از پیروزی در سوپر سهشنبه مقدماتی برای تکمیل سه روز قیامت از وضعیت خود به عنوان نامزد حزب سوسیالیست دموکراتیک.

در بزرگترین روز در تقویم اصلی سابق آمریکا معاون رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی gobbled دو سوم از کشورهای در حال رقابت سهشنبه و رفت با ظاهری نماینده رهبری در یک مسابقه در برابر سناتور. برنی ساندرز.

چه تغییر از آخر هفته.

مبارزات انتخاباتی خود را به نظر می رسد در درب مرگ قبل از او موفق به کسب چهار کارولینای جنوبی اولیه — که باعث نامزدهای دیگر به رها کردن و متوسط رای دهندگان به رم راه خود را قبل از روز سه شنبه 14 مسابقات.

"آنها آن را نمی فوق العاده سهشنبه برای هیچ چیز" بایدن گفت: در یک تجمع پیروزی. "به ما گفته شد که هنگامی که آن را به سه شنبه آن را بیش از خواهد بود.

"به خوبی آن را ممکن است برای مرد دیگر."

وجود لحظات کوتاه از نگرانی در غیر این صورت شادی شب برای Bidens هنگامی که معترضان به عجله به صحنه است. بایدن کمپین مشاور ارشد Symone ساندرز دیده می شود مسدود کردن یک زن با کمک از جیل بایدن به عنوان نامزد به نظر می رسد. (Patrick T. Fallon/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield به نام آن یکی از بزرگترین comebacks در آمریکا تاریخ سیاسی و مفسر سیاسی سی ان ان ون جونز گفت: مردم خواهد بود مطالعه در شب برای دهه های آینده است.

رقیب که بایدن را رد کرد و به عنوان "مرد دیگر" پیش بینی خود را نهایی پیروزی.

صحبت کردن در خانه اش در ایالت ورمونت ساندرز گفت: "ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و ما می رویم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور است."

سازمان دیده بان برجسته که اتفاق افتاده در طول ساختن یا شکستن شب و تجزیه و تحلیل از سیاسی panellists. به عنوان 4:20 a. m. ET نتایج در کالیفرنیا و مین تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به طور رسمی به نام. 3:45

در اوایل روز شنبه بایدن گرفته بود تگزاس, آلاباما, Oklahoma, تنسی, مینه سوتا, North Carolina, ویرجینیا, آرکانزاس و ماساچوست است.

ساندرز برنده ورمونت, کلرادو و یوتا و پیشرو در کالیفرنیا است.

در اینجا پنج takeaways در حالت مسابقه.

این دو فرد dogfight طراحی شده:

آن را ممکن است در حالی که برای مرتب کردن دقیق نماینده در مجموع با نتیجه هنوز در حال شمارش برای کسانی که به نمایندگان اعطا در یک منطقه توسط منطقه بر اساس. اما بایدن و ساندرز آمده از این شب در این دو نماینده در مجموع.

بایدن برنده حدود دو سوم از 14 متحده است. او غالب در شمال شرق و جنوب برنده شدن در مکان های غیر منتظره از جمله مینه سوتا; به راحتی گرفتن نماینده غنی از ایالت ویرجینیا و کارولینای شمالی; و کشیدن بزرگترین کودتای شب در تگزاس است.

ساندرز برنده غرب است. او خوب انجام شده در دولت با ملاحظه, لاتین جمعیت — کلرادو و یوتا — و او در طول شب در بزرگترین جایزه از کالیفرنیا.

ساندرز چالش تندتر می شود:

اما این نقشه تنها سخت تر می شود برای Sanders. بزرگترین متحده در مورد به رای دادن هستند اکثریت آنهایی که ساندرز از دست رفته در سال 2016 مقدماتی.

در حالی که هنوز دو سوم از 3,979 نمایندگان در عین حال به خود اختصاص داده و تنها هشت نفر باقی مانده متحده نگه 100 نماینده یا بیشتر.

ساندرز از دست داد اما یکی از کسانی که هشت متحده در برابر خود 2016 رقیب هیلاری کلینتون ، آخرین بار او برنده میشیگان که رای هفته آینده; اما او از دست داده و دیگر کشورهای بزرگ و بسیاری از آنها توسط یک حاشیه گسترده -- اوهایو و فلوریدا, ایلینوی, گرجستان, پنسیلوانیا و نیویورک و نیوجرسی است.

صحبت کردن در خانه اش در ایالت ورمونت دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز گفت: "ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و ما می رویم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور است." (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

خبر خوب برای ساندرز: او نشان داده توانایی برای برنده شدن در مکان ها را از دست داد و چهار سال پیش. یعنی در غرب که در آن ساندرز از دست کالیفرنیا و نوادا و آخرین بار بود خیلی بهتر در سال 2020 است.

حزب سوغات را شب:

بایدن کردم کمک ارزشمند از خود را دموکراتیک دوستان است.

این هفته خروج ناگهانی از مسابقه رقبا تام Steyer Amy Klobuchar و پیت Buttigieg یک نعمت غیر مترقبه در راه های مختلفی.

خروج خود را ساخته شده یک ریاضی تفاوت به خصوص در کالیفرنیا است. آن را اجازه بایدن برای رسیدن به آستانه حداقل برای گرفتن نمایندگان در هر دو کشور و سطح منطقه. نامزدهای عدم دریافت 15 درصد در سطح دولت و یا در هر کنگره منطقه اختصاص داده صفر داشت.

تا به حال ضد ساندرز رای باقی مانده متلاشی Sanders ممکن است امکان پذیر شده است تنها واجد شرایط نامزد در کالیفرنیا و چهار نعل پیش رو با تقریبا کل آن مسافت از نمایندگان.

تاییدیه کمک کرد بایدن در جای دیگر.

در مینه سوتا Klobuchar ناگهانی خروج و کمک بر روی زمین کمک کرد بایدن امن خیره کننده ناراحت است. او ضرب و شتم ساندرز در حالت ساندرز انجام شده با 23 امتیاز در برابر کلینتون در سال 2016 مقدماتی.

Krystina سیاه سفید می گوید رای دهندگان باید با حفظ مسائل در ذهن حتی به عنوان آنها حمایت دموکرات ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن. 1:09

که پشت سر هم حرکت کمک کرد بایدن سازمانی غلبه بر کمبود: معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی بود در نقد کوتاه و محدود حضور در چندین ایالت را به دست آورد.

خروج سنجی نشان داد یک انفجار ناگهانی از اواخر تصمیم گیری رای دهندگان که تبدیل شده به سوی بایدن.

Bloombust:

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار اتحاد باران صدها میلیون دلار از پول نقد خود را در یک کمپین است که حاوی تبلیغ و سیاسی کارکنان در سراسر کشور است.

او در خدمت مواد غذایی در تظاهرات و زد گران ملی تبلیغات پخش شده در اماکن نبود او حتی در رقابت.

در نتیجه این تقریبا نیم میلیارد دلار در هزینه ؟ American Samoa — آن را به یک مکان بلومبرگ به دست آورد.

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ برگ مرحله در وست پالم بیچ فلوریدا. بلومبرگ صرف میلیون ها پول نقد خود را در مبارزات انتخاباتی خود. او برنده یک مسابقه شنبه در ساموآ آمریکا (مارکو Bello/فردا نیوز)

در یک سخنرانی برای حامیان وی با تاکید بر گسترده تر دستاورد داشتن وارد مسابقه اواخر به عنوان یک نامزد و انتخاب نمایندگان در بسیاری از مکان های مختلف است.

بلومبرگ به نظر می رسد آماده برای پایان دادن به سه شنبه در رقابت با سناتور. الیزابت وارن برای دور سوم.

"مهم نیست که چگونه بسیاری از نمایندگان ما برنده امشب ما انجام داده اند چیزی که هیچ کس دیگری فکر می کردم ممکن بود. فقط در سه ماه رفته ایم از یک درصد در این نظر سنجی به یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری" بلومبرگ گفت.

این جوان در مقابل, پیر:

حزب دموکرات است که شکاف میان نسل ها. قدیمی ترین رای دهندگان بودند استوار pro-بایدن و جوانترین شد مستقیما pro-ساندرز.

ساندرز اصلی فروش زمین بوده است که او را الهام بخش جوانان به نوبه خود در تعداد رکورد را شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

افراد جوان به طور مداوم رای گیری در دور پایین تر از آمریکایی های قدیمی تر.

ساندرز برنده زیر 30 رده سنی توسط ده ها تن از درصد در سراسر کشور — اعم از 13 درصد در آلاباما به حدود 50 درصد در تگزاس و مینه سوتا.

بایدن برنده ارشد شهروندان رای با 69 امتیاز در آلاباما 45 امتیاز در کارولینای شمالی 36 امتیاز در تگزاس و اعداد مشابه در جاهای دیگر.

در هضم این اعداد سه شنبه چندین صاحب نظران با اشاره به یک چالش بزرگ پیش رو برای حزب دموکرات: آن را انتخاب نامزد قادر به تبدیل هر دو گروه در ماه نوامبر ؟

ساندرز ادامه داد: ساخت این صورت است که کلید پیروزی است که الهام بخش جوانان مشارکت: "شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع سیاست," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب