اخراج فلوریدا دانشمند می رود rogue منتشر خود COVID-19 داده ها با گریمر چشم انداز از دولت

به یاد داشته باشید جان بولتون کتاب ؟ آن را در نهایت در مورد به بیرون آمده و به گفته ناشر آن را با جزئیات بیشت

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

به یاد داشته باشید جان بولتون کتاب ؟ آن را در نهایت در مورد به بیرون آمده و به گفته ناشر آن را با جزئیات بیشتر "اوکراین-مانند تجاوزات" توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بولتون کتاب اتاق که در آن اتفاق افتاده است که برای انتشار در اواخر این ماه و در روز جمعه, Simon & Schuster نشان داد جزئیات جدید در مورد آن گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی "استدلال می کند که خانه متعهد استیضاح قصور با نگه داشتن خود را تعقیب متمرکز دقت در اوکراین زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین-مانند تجاوزات وجود داشته و در سراسر طیف گسترده ای از سیاست خارجی است." او را گزارش جزئیات "دقیقا چه کسانی بودند" و چگونه او و دیگران مطرح آلارم.

بولتون نیست شهادت در طول خانه را استیضاح پرسش که متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن سوق دادن اوکراین به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به پایان رسید و با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا است. در ماه فوریه بولتون گفت: "من شهادت را ساخته اند هیچ تفاوت به نتیجه نهایی."

علاوه بر این, بولتون کتاب توصیف "هرج و مرج در کاخ سفید" را به عنوان به خوبی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن "ناسازگار scattershot فرایند تصمیم گیری" و بولتون حیرت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز منحصر به فرد خود را در انتخابات ریاست, Simon & Schuster می گوید.

"من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده مجدد محاسبات" بولتون می نویسد.

کاخ سفید تلاش کرده است برای جلوگیری از بولتون کتاب از حال منتشر شده و به تازگی به او گفت که آن را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده هر چند بولتون وکیل این مکالمات "transparent تلاش برای استفاده از امنیت ملی به عنوان بهانه ای برای سانسور آقای بولتون در نقض قانون اساسی خود را حق صحبت در مورد مسائل از اهمیت عمومی واردات" نیویورک تایمز گزارش.

این کتاب را نشر آشکارا هنوز هم خوب به آن بروید برای ژوئن 23 و Simon & Schuster سیاهی آن به عنوان "کتاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهند شما به عنوان خوانده شده." با توجه به Axiosدر واقع "مردم به تهمت شده اند نگران این کتاب به دلیل بولتون شناخته شده بود به عنوان پرکار ترین توجه داشته باشید یادداشت برداری در جلسات در سطح بالا." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب