آتش در ایران سایت آمار سانتریفیوژ تولید ایالات متحده تحلیلگران می گویند

آتش سوزی و انفجار رخ داد یک سانتریفیوژ تولید کارخانه فوق در ایران زیرزمینی نطنز هسته ای غنی سازی تسهیلات اوایل

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

آتش سوزی و انفجار رخ داد یک سانتریفیوژ تولید کارخانه فوق در ایران زیرزمینی نطنز هسته ای غنی سازی تسهیلات اوایل روز شنبه دو ایالات متحده تحلیلگران گفت: یکی از مهمترین و محکم محافظت سایت در همه جمهوری اسلامی پس از زودتر اعمال خرابکاری وجود دارد.

به سازمان انرژی اتمی ایران به دنبال تطهیر آتش خواستار آن است که یک "حادثه" است که تنها تحت تاثیر یک زیر ساخت "صنعتی ریختن" سخنگوی بهروز Kamalvandi گفت.

هر دو Kamalvandi و رییس سازمان علی اکبر صالحی با عجله پس از آتش سوزی به نطنز تسهیلات زودتر به هدف استاکس نت ویروس های کامپیوتری و ساخته شده در زیر زمین به مقاومت در برابر حملات هوایی دشمن.

آتش تهدید به rekindle گسترده تر تنش در سراسر خاورمیانه شبیه به تشدید در ماه ژانویه پس از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا به قتل یک ژنرال ايراني در بغداد و تهران راه اندازی تلافی جویانه موشک بالستیک حمله هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی در عراق است.

در حالی که ارائه هیچ دلیلی برای پنجشنبه فروغ ایران دولتی خبرگزاری ایرنا منتشر تفسیر پرداختن به احتمال خرابکاری توسط دشمن کشورهایی مانند اسرائیل و ایالات متحده پس دیگر انفجار اخیر در کشور است.

"جمهوری اسلامی ایران تا کنون سعی برای جلوگیری از تشدید بحران و شکل گیری غیر قابل پیش بینی در شرایط و موقعیت های" تفسیر گفت.

"عبور از خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران توسط کشورهای متخاصم به خصوص رژیم صهیونیستی و آمریکا به این معنی است که استراتژی ... باید تجدید نظر شود."

آتش 'بسیار مشکوک': آمریکا و تحلیلگر

آتش آغاز شد و حدود 2 صبح به وقت محلی در گوشه شمال غربی نطنز ترکیب در مرکزی ایران در استان اصفهان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط ایالات متحده آمریکا National Oceanic and Atmospheric Administration ماهواره ای که آهنگ های آتش سوزی از فضا.

تصاویر بعد منتشر شده توسط رسانه های دولتی ایران نشان می دهد دو طبقه ساختمان آجر با علامت تاول و سقف آن ظاهرا نابود شده است. باقی مانده بر روی زمین و یک درب است که نگاه منفجر کردن لولا پیشنهاد یک انفجار همراه با شعله.

"فیزیکی وجود دارد و خسارت مالی و ما در حال بررسی برای ارزیابی" Kamalvandi گفته تلویزیون دولتی ایران. "علاوه بر این شده است وجود دارد بدون وقفه در کار غنی سازی سایت. با تشکر از خدا, سایت ادامه کار خود را به عنوان قبل از."

این عکس منتشر شده در ماه نوامبر گذشته توسط سازمان انرژی اتمی ایران نشان می دهد ماشین های سانتریفیوژ در نطنز اورانیوم غنی سازی تسهیلات. (سازمان انرژی اتمی ایران/آسوشیتد پرس)

در واشنگتن وزارت امور خارجه گفت: مقامات ایالات متحده شد "نظارت بر گزارش های آتش در ایران تاسیسات هسته ای."

"این حادثه به عنوان یکی دیگر از یادآوری چگونه رژیم ایران همچنان به اولویت بندی آن غلط از برنامه هسته ای به ضرر مردم ایران را به" آن را گفت.

سایت آتش مربوط به یک تازه باز سانتریفیوژ تولید گفت: Fabian Hinz یک محقق در جیمز مارتین مرکز مطالعات منع گسترش در Middlebury موسسه مطالعات بین المللی در مونتری کالیفرنیا.

Hinz گفت که او با تکیه بر تصاویر ماهواره ای و یک دولت برنامه های تلویزیون در تسهیلات برای قرار دادن ساختمان.

دیوید آلبرایت از موسسه علوم و امنیت بین المللی به طور مشابه, گفت آتش زده و امکانات تولید. موسسه او قبلا نوشت: در گزارش جدید گیاه, شناسایی آن از تصاویر ماهواره ای در حالی که آن در حال ساخت بود و بعد از آن ساخته شده است.

هسته ای ایران مقامات, پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد تحلیلگران نظرات. اما هر گونه خسارت به این تاسیسات می تواند یک گام بزرگ به عقب گفت: Hinz, که به نام آتش "بسیار مشکوک است."

"این امر تاخیر در پیشرفت سانتریفیوژ فن آوری بسیار کمی در نطنز," او گفت:. "هنگامی که شما انجام تحقیقات خود را و توسعه, شما نمی توانید خنثیسازی که تحقیق و توسعه است. هدف قرار دادن آنها خواهد بود بسیار مفید" برای ایران و دشمنان.

سایت های هسته ای یک flashpoint غربی ترس

نطنز, همچنین شناخته شده به عنوان خلبان سوخت کارخانه غنی سازی در میان سایت های در حال حاضر تحت نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی (IAEA) بعد از ایران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان. که دیدم ایران به توافق برسند به آن را محدود غنی سازی اورانیوم در ازای لغو تحریم های اقتصادی است.

آژانس در بیانیه ای گفت: از آن آگاه بود گزارش از آتش است. "ما در حال حاضر پیش بینی هیچ تاثیری در آژانس بینالمللی انرژی تدابیر راستی آزمایی فعالیت های" وین مستقر در آژانس گفت.

نطنز شد flashpoint غربی نگرانی در مورد برنامه هسته ای ایران در سال 2002 زمانی که تصاویر ماهوارهای نشان میدهد ایران ساختمان تأسیسات زیرزمینی در سایت در 200 کیلومتری جنوب پایتخت, تهران. در سال 2003 به آژانس بینالمللی انرژی اتمی در بازدید از نطنز که در ایران گفت: می خواهم خانه سانتریفیوژ برای برنامه هسته ای خود مدفون در زیر برخی از 7.6 متر از بتن می باشد.

نطنز امروز میزبان اصلی این کشور به غنی سازی اورانیوم تسهیلات. در آن مدت طولانی در زیر زمین سالن سانتریفیوژ به سرعت در حال چرخش اورانیوم هگزا فلوراید گاز به غنی سازی اورانیوم. در حال حاضر آژانس بینالمللی انرژی اتمی می گوید ایران غنی اورانیوم به حدود 4.5 درصد خلوص بالا از نظر هسته ای اما بسیار پایین تر از سلاح های درجه سطح 90 درصد است. کارگران نیز باید با انجام آزمایش بر روی سانتریفیوژ پیشرفته با توجه به آژانس.

آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از ایران در ماه مه سال 2018 راه اندازی ماه از تنش میان تهران و واشنگتن است. ایران در حال حاضر در حال شکستن تمام تولید محدودیت های تعیین شده توسط معامله اما هنوز هم اجازه می دهد تا بازرسان آژانس و دوربین به تماشای آن خبر.

نطنز هدف قبل از

نطنز باقی مانده از نگرانی های خاص در تهران عنوان شده است هدفمند برای خرابکاری قبل از. استاکس نت بدافزار به طور گسترده ای اعتقاد بر این آمریکا و اسرائیل ایجاد اختلال و تخریب سانتریفیوژ در نطنز در میان ارتفاع غربی نگرانی خود را از برنامه هسته ای ایران.

تصاویر ماهوارهای نشان می دهد یک انفجار جمعه گذشته که لرزاند, ایران پایتخت آمد از یک منطقه در شرق آن کوه که تحلیلگران بر این باورند پنهان یک سیستم تونل زیرزمینی و موشکی تولید سایت. ایران را مقصر این انفجار در یک نشت گاز در آنچه آن را توصیف به عنوان "منطقه عمومی."

یکی دیگر از انفجار از نشت گاز در یک کلینیک پزشکی در شمال تهران کشته و 19 نفر روز سه شنبه.

یوئل Guzansky یک عضو ارشد در اسرائیل در موسسه مطالعات امنیت ملی سابق ایران, تحلیلگر دفتر نخست وزیر گفت که او نمی دانست اگر وجود دارد یک فعال خرابکاری کمپین با هدف قرار دادن تهران است. اما او گفت که این سری از انفجارها در ایران احساس "بیش از یک تصادف است."

"تئوری زبان و اسرائیل و آمریکا و دیگران علاقه ای به متوقف کردن این ایران هسته ای, ساعت و یا حداقل نشان می دهد ایران وجود دارد قیمت در رفتن که راه" او گفت:. "اگر ایران متوقف نخواهد شد, ما ممکن است بیشتر تصادفات در ایران است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب