فدرال رزرو به ارائه ماهانه آشکار در Coronavirus برنامه های امداد رسانی

(واشنگتن) — فدرال رزرو روز پنجشنبه گفت که آن را به ارائه گزارش ماهانه در چند تا از آن اقتصادی نجات برنامه های

توسط PATRIS-FUN در 5 اردیبهشت 1399

(واشنگتن) — فدرال رزرو روز پنجشنبه گفت که آن را به ارائه گزارش ماهانه در چند تا از آن اقتصادی نجات برنامه های پشتیبانی شده توسط $2 تریلیون نجات برنامه های تصویب شده توسط کنگره است.

بانک مرکزی متعهد به شفافیت و پاسخگویی توسط ارائه عمومی و کنگره اطلاعات دقیق در مورد اقدامات ما برای حمایت از اقتصاد در طول این زمان دشوار" فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت.

فدرال رزرو گفت که در آن عرضه خواهد شد نام و جزئیات بیشتر در مورد شرکت کنندگان در برنامه. آن را نیز فاش مقدار قرض گرفته شده و نرخ بهره در اتهام وام و همچنین به عنوان برنامه های تغذیه " به طور کلی هزینه های درآمد و هزینه.

نجات تلاش شده پس از انتقاد آشکار است که برخی از عمده داد و ستد عمومی شرکت تا به حال به دست آمده بخشایش وام از دولت چک حفاظت از برنامه. این برنامه به سرعت فرار از پول بسیاری از ترک های کوچک و اواسط اندازه شرکت قادر به دست آوردن وام.

کنگره در روز پنج شنبه با تصویب قانون ارائه پشتیبانی بیشتر برای برنامه و خزانه داری گفته است: "به دنبال دریافت برخی از شرکت ها را به حمایت از آنها دریافت کرده است.

فدرال رزرو ماهانه آشکار خواهد شد و پوشش برنامه های آن ایجاد کرده است به تقویت اقتصاد با استفاده از پشتیبانی از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه که کنگره با تصویب در ماه گذشته. لایحه ارائه شده $454 میلیارد دلار به خزانه برای استفاده از پشتیبانی به $4.5 تریلیون دلار در تغذیه اعطای وام از طریق این برنامه به عنوان یک خیابان اصلی برنامه اعطای وام.

دیگر برنامه های پشتیبانی که تغذیه نورد است که آیا دریافت پشتیبانی از بسته نجات نمی خواهد موضوع را گزارش ماهانه مورد نیاز است.

فدرال رزرو گفت که برای برخی از این برنامه های خاص پشتیبانی از مقادیر و کسانی که به دریافت وام نمی خواهد داد تا یک سال پس از برنامه به پایان رسیده است. آن گفت: این تاخیر در گزارش این است که در خط با الزامات در Dodd-Frank قانون که تصویب شد در سال 2010 به معامله با بانک نقض کشف شده در سال 2008 بحران مالی است.

این خانه همچنین رای پنج شنبه به ایجاد یک کمیته فرعی است که پیگیری خواهد شد کمک. خانه نظارت و اصلاحات فرعی را مکمل کار دیگر ناظران از جمله کمیته بازرسان طور کلی کنگره پانل از کارشناسان و به ویژه وزارت خزانه داری رسمی.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب