قاضی فدرال دستور پلیس سیاتل برای متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز

(سیاتل) — ایالات متحده قاضی روز جمعه دستور داد پلیس سیاتل به طور موقت متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور اس

توسط PATRIS-FUN در 25 خرداد 1399

(سیاتل) — ایالات متحده قاضی روز جمعه دستور داد پلیس سیاتل به طور موقت متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش-bang دستگاه برای شکستن صلح آمیز تظاهرات یک پیروزی برای گروه های که می گویند مقامات overreacted به تظاهرات اخیر بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

لیبرال شهرستان با یک تاریخچه طولانی از عظیم اعتراضات مکرر گرفته است بازدید از همه طرف — از تظاهرکنندگان برخی از مسئولان شهرستان از رئيس جمهور و در حال حاضر یک قاضی — در طول راه آن را در پاسخ به جمعیت به خیابان ها زیر جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس. کسانی که در سمت راست می گویند شهردار و رئیس پلیس نیست که به اندازه کافی دشوار معترضان که گرفته اند بخشی از یک محله در نزدیکی مرکز شهر سیاتل در حالی که کسانی که در سمت چپ می گویند تاکتیک های پلیس شده اند به مراتب بیش از حد سخت.

ایالات متحده منطقه قاضی ریچارد جونز طرفه با زندگی مهم است که با شکایت اداره پلیس سیاتل در این هفته به توقف خشونت تاکتیک های آن استفاده می شود به شکستن تظاهرات.

آخر هفته گذشته ماموران با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و نیروی دیگر در برابر جمعیت از معترضان. جونز' دستور توقف این تاکتیک ها به مدت دو هفته هر چند تظاهرات در این هفته بوده است آرام است.

شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین باید عذرخواهی به معترضان مسالمت آمیز بودند که در معرض سلاح های شیمیایی. اما بهترین است گفت: برخی از تظاهرکنندگان با خشونت هدفمند پلیس و پرتاب اشیاء و نادیده گرفتن سفارشات برای پراکنده کردن. هر دو مواجه شده اند تماس به استعفا که آنها را رد کرده اند.

قاضی گفت: کسانی که با اعتراض به تاکتیک های پلیس را مورد قوی که استفاده بی رویه از زور خلاف قانون اساسی است. جونز گفت: سلاح هایی مانند گاز اشک آور و اسپری فلفل موفق به هدف قرار دادن "هر یک همزن یا جنایی" و آنها به خصوص مشکل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"از آنجا که آنها بی رویه آنها حتی ممکن است نشت به تماشاگران "خانه و یا دفاتر آنها انجام داده اند قبل از" جونز نوشت.

Durkan سابق آمریکا وکیل "معتقد است دادگاه زده تعادل مناسب برای محافظت از اساسی قانون اساسی حق ورزش اعتراض با نیاز به اطمینان از ایمنی عمومی" سخنگوی Kamaria هایتاور گفت: در یک ایمیل.

Durkan همچنین درخواست بررسی اقدامات پلیس از اداره پلیس پاسخگویی و شهر بازرس کل. واشنگتن رئیس گشت جان Batiste نیز روز جمعه گفت این سازمان را متوقف خواهد کرد با استفاده از گاز تا اطلاع ثانوی به خصوص در میان همه گیر.

این هفته تظاهر کنندگان تبدیل شده اند بخشی از سیاتل کاپیتول هیل محله به اعتراض مرکز با سخنرانان محافل درام و زندگی موضوع نقاشی در یک خیابان در نزدیکی یک ایستگاه پلیس. پلیس تا حد زیادی به سمت چپ ایستگاه پس از هرج و مرج در آخر هفته گذشته هنگامی که افسران جدا-گاز کشته معترضان و برخی از تظاهرکنندگان با پرتاب اشیاء در آنها. پلیس با اسپری گاز اشک آور فقط دو روز پس از شهردار و رئیس پلیس گفت: آنها به طور موقت متوقف کردن آن استفاده کنید.

Durkan توییتی که روز جمعه او بازدید به اصطلاح خودمختار منطقه — که مورد انتقاد قرار گرفته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و که در آن مردم از جمله افسران آمدن و رفتن آزادانه. او گفت که او صحبت می کرد با سازمان در مورد حرکت رو به جلو و اشاره کرد که او همیشه شناخته شده کاپیتول هیل به عنوان یک محل برای افرادی که به بیان خودشان هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و ناودان و رژیم صهیونیستی. جی Inslee برای شکستن اشغال توسط "آنارشیست" و تهدید به اقدام اگر آنها نمی. هر دو باید هزینههای نظرات خود را می گویند و آنها با تمرکز بر حل مسالمت آمیز. تظاهرات شده اند آرام از پلیس در سمت چپ این منطقه است.

میشل طوفان, مدیر اجرایی, آیتالله سیستانی از واشنگتن گفت که این گروه خوشحال بود با قاضی حکم.

"شهر باید اجازه می دهد برای آزادی بیان و آزادی اجتماعات و آن را باید آدرس پلیس پاسخگویی و استفاده بیش از حد از زور" طوفان در بیانیه ای گفت.

حاکم آمد و به عنوان عظیم جمعیت در راهپیمایی در باران و برخی از کسب و کار به طور موقت بسته شد در پاسخ به یک تماس از Black Lives Matter سیاتل-King County برای راه اندازی یک ایالت اعتصاب عمومی.

"به عنوان ده ها هزار نفر از مردم جمع آوری شد امروز به راهپیمایی در سکوت و در همبستگی علیه خشونت پلیس و سوء رفتار ایالات متحده دادگاه منطقه تأیید حق خود را در اعتراض به رایگان از خشونت دولتی. که یک پیروزی برای امروز" این گروه در بیانیه ای گفت.

Black Lives Matter تشویق هواداران نه رفتن به محل کار و یا برای کار از خانه جمعه و به یادگیری در مورد محلی و مقامات منتخب و مسائل. سازمان دهندگان خواسته برای شهر و شهرستان و دولت است که شامل برش حداقل 100 میلیون دلار از پلیس سیاتل بودجه پایان دادن به پول نقد وثیقه و اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.

Durkan توییتی که او و رئیس پلیس شرکت کننده در این راهپیمایی گفت: بهترین و پلیس رهبران گروه کار کرده اند "فوق العاده سخت برای تنظیم و بهبود در هر روز است."

واشنگتن رئیس گشت جان Batiste نیز روز جمعه گفت پرسنل خود را متوقف خواهد کرد با استفاده از گاز تا اطلاع ثانوی به خصوص در میان همه گیر.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب