چین تصویب COVID-19 واکسن برای استفاده های نظامی, پرش, مرحله نهایی تست

چین و نظامی دریافت کرده است چراغ سبز برای استفاده از یک COVID-19 کانديد واکسن تهیه شده توسط آن واحد پژوهشي و C

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

چین و نظامی دریافت کرده است چراغ سبز برای استفاده از یک COVID-19 کانديد واکسن تهیه شده توسط آن واحد پژوهشي و CanSino بیولوژیک پس از آزمایشات بالینی به اثبات آن امن بود و نشان داد برخی از کارآمدی این شرکت روز دوشنبه گفت:.

این Ad5-nCoV یکی از چین هشت واکسن نامزدهای تایید شده برای آزمایش های انسانی در خانه و خارج از کشور برای بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. شات نیز موفق به کسب تایید برای تست انسان در کانادا.

چین مرکزی نظامی کمیسیون تایید استفاده از این واکسن توسط ارتش در 25 ژوئن برای یک دوره یک سال CanSino گفت: در یک پرونده. واکسن نامزد توسعه داده شد به طور مشترک توسط CanSino و یک موسسه تحقیقاتی در آکادمی علوم نظامی.

"این Ad5-nCoV در حال حاضر محدود به استفاده های نظامی و تنها استفاده از آن را نمی تواند به گسترش گسترده تر واکسیناسیون محدوده بدون تصویب تدارکات و پشتیبانی اداره" CanSino گفت: با اشاره به کمیسیون مرکزی نظامی گروه که مورد تایید استفاده نظامی از این واکسن استفاده کنند.

CanSino کاهش یافته است به فاش که آیا تلقیح واکسن نامزد اجباری است یا اختیاری, با استناد به اسرار تجاری یک ایمیل به رویترز.

مردم آزادی سربازان ارتش مارس آینده به ورود به شهر ممنوعه در پکن. چین مرکزی نظامی کمیسیون تایید استفاده از این واکسن توسط ارتش برای یک دوره یک سال است. (Nicolas Asfouri/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نظامی تصویب شرح زیر چین تصمیم در اوایل این ماه به ارائه دو واکسن نامزدها به کارکنان دولت-شرکت های متعلق به سفر خارج از کشور.

فاز 1 و 2 آزمایش های بالینی از CanSino را کانديد واکسن حاکی از آن است که پتانسیل برای جلوگیری از بیماری های ناشی از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 500 ، 000 نفر در سراسر جهان, اما آن موفقیت تجاری را نمی توان تضمین شده ،

فاز 3 که آزمایش یک واکسن است اثربخشی و ایمنی در بسیاری از هزاران نفر از مردم هنوز هم به پایان خواهد رسید. در این مرحله است که معمولا به عنوان مهم ترین و گسترده تایید, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

به طور جداگانه AMS دریافت تایید اوایل این ماه برای تست آن دوم تجربی coronavirus واکسن در انسان است.

سازمان دیده بان | که می دهد به روز رسانی در توسعه واکسن برای COVID-19:

سازمان جهانی بهداشت ارشد دانشمند می گوید: AstraZeneca به نظر می رسد در سرب در تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن اما شرکت های چینی در حال ساخت گام های قابل توجهی. 2:10

یک تعریف تابستان

هیچ واکسن هنوز تایید شده برای استفاده تجاری در برابر بیماری های ناشی از کروناویروس جدید, اما بیش از یک دوجین واکسن از بیش از 100 نامزد در سطح جهان در حال آزمایش در انسان است.

مردم در شش قاره در حال حاضر در حال گرفتن jabs در بازو به عنوان نژاد برای یک واکسن وارد یک تعریف تابستان با حتی بزرگتر مطالعات آماده به اثبات اگر هر شات واقعا کار می کند — و شاید ارائه یک واقعیت را بررسی کنید.

بریتانیا و محققان چینی در حال حاضر در حال تعقیب coronavirus فراتر از مرزهای خود را تست بالقوه واکسن در برزیل و امارات متحده عربی به دلیل وجود بیش از حد چند عفونت های جدید در صفحه اصلی برای دریافت پاسخ روشن است.

ایالات متحده مجموعه ای برای باز کردن بزرگترین محاکمه — 30000 نفر برای تست یک دولت-ایجاد شات با شروع در ماه جولای و پس از حدود یک ماه بعد با یکی دیگر از 30,000 انتظار برای تست یک انگلیس یکی است.

کسانی که به احتمال زیاد تقسیم خواهد شد در میان آمریکایی ها و داوطلبان در کشورهای دیگر مانند برزیل یا آفریقای جنوبی, Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: آسوشیتد پرس.

در حالی که او را خوش "بوده ایم سوخته قبل از" Fauci گفت.

این Ad5-nCoV یکی از چین هشت واکسن نامزدهای تایید شده برای آزمایش های انسانی در خانه و خارج از کشور. (Stringer/فردا نیوز)

"این یک مسابقه که برای اولین بار وجود دارد. این است به عنوان بسیاری از تایید امن و موثر واکسن به عنوان احتمالا شما می توانید" او گفت:.

واکسن کارشناسان می گویند از آن زمان به مجموعه انتظارات عمومی است. بسیاری از دانشمندان انتظار نیست coronavirus واکسن تقریبا به عنوان محافظ به عنوان سرخک شات.

اگر بهترین COVID-19 واکسن تنها 50 درصد موثر "است که هنوز هم به من واکسن," دکتر گفت: جلب Weissman از دانشگاه پنسیلوانیا است.

"ما نیاز به شروع به داشتن این گفتگو در حال حاضر" بنابراین مردم نمی شود شگفت زده, او گفت:.

و برای تمام وعده های دولت از انباشت دوز به امید شروع واکسن تا پایان سال, در اینجا بگیر: حتی اگر یک شات تابه — و این یکی که کشور خود را انبار — تنها برخی از مردم در معرض خطر مانند کارگران ضروری رفتن به جبهه یک خط بسیار طولانی.

"شما و من واکسن این سال ؟ هیچ راه" گفت: دانشگاه دوک سلامت اقتصاددان دیوید ریدلی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب