وزارت دادگستری انداختن پرونده 2 شرکت روسی متهم در Mueller پروب

(واشنگتن) — وزارت دادگستری در حال حرکت است به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه دو شرکت روسی که متهم به کمک مال

توسط PATRIS-FUN در 27 اسفند 1398

(واشنگتن) — وزارت دادگستری در حال حرکت است به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه دو شرکت روسی که متهم به کمک مالی یک کمپین رسانه های اجتماعی به نوسان آمریکا افکار عمومی در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

دادستان گفت: آنها به این نتیجه رسیدند که یک دادگاه علیه یک شرکت متهم با حضور در ایالات متحده و هیچ چشم انداز معنی دار مجازات حتی اگر محکوم به احتمال زیاد در معرض حساس اجرای قانون ابزارها و تکنیک های "بالقوه تضعیف اثربخشی آنها است."

کنکورد مدیریت و Consulting LLC و کنکورد غذا در میان سه شرکت و 13 نفر متهم در سال 2018 توسط مشاور ویژه رابرت مولر در یک توطئه به گسترش دروغ در رسانه های اجتماعی در طول سال 2016 ریاست جمهوری. تلاش شد با هدف تقسیم آمریکایی افکار عمومی و ایجاد تفرقه در رای دهندگان و مقامات گفت.

این مورد یکی از امضا کیفرخواست از مولر دو سال روسیه بررسی است. همراه با یک جداگانه مورد علیه دولت روسیه هکرها متهم به شکستن دموکراتیک حساب های ایمیل را نشان داد جارو روسیه در تلاش برای نفوذ یا دخالت در مسابقه بین جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات هیلاری کلینتون ،

کنکورد بود تنها متهم در این پرونده را وارد کنید ظاهر در واشنگتن دادگاه فدرال و مسابقه اتهامات. این پرونده تعیین شده بود برای محاکمه در ماه آینده ساخت دولت تشکیل پرونده بیشتر از همه ناگهانی.

کنکورد کنترل توسط یوگنی Prigozhin یک تاجر ثروتمند شناخته شده به عنوان "پوتین آشپز" برای روابط خود را به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه. او شده است با ضربه تحریم های ایالات متحده از دخالت در انتخابات 2016 و متهم است در کنار شرکت خود را در کیفرخواست مطرح شده توسط مولر.

این شرکت با کمک پرقدرت شرکت قانون ثبت یک سری از حرکات بیش از دو سال گذشته از جمله به رد اتهامات و حذف برخی شواهد از این مورد است.

در ژانویه 2019 دادستان ادعا کرد که مواد محرمانه از روسیه بررسی که واگذار شده بود به دفاع وکیل را برای کنکورد تغییر داده شده و منتشر شده به عنوان بخشی از یک کمپین دروغ با هدف بی اعتبار ویژه مشاور روسیه بررسی است. فایل ظاهر آنلاین در یک لینک نوشته شده توسط یک طرفدار روسیه حساب توییتر. اما وزارت دادگستری متوقف کوتاه از متهم کنکورد از نشت مواد.

هنوز دادستان استدلال کرد که این شرکت درخواست به حساس شواهد جدید ارسال شده به روسیه "نامعقول خطرات منافع امنیت ملی ایالات متحده است."

برخی از حضور در دادگاه در این مورد شده اند غیر منتظره ای ستیز با قاضی فدرال نظارت بر آن تعزیر یک وکیل برای کنکورد, اریک Dubelier برای مراجع در دادگاه براده به Looney Tunes و 1978, آلوده با انزال کمدی "خانه حیوانات" به انتقاد از مولر بررسی است.

"من می گویند آن را ساده و به سادگی: بد گویی کردن از آن" ایالات متحده در منطقه قاضی Dabney فریدریش گفت Dubelier در ژانویه 2019 دادگاه ظاهر.

Dubelier که مراجعه کننده به این پرونده که مربوط به یک "ساخته شده" جرم ساخته شده است که اتهامات دادستانی سوء رفتار و حتی یک بار متهم قاضی از تعصب. قاضی رد اتهام.

اما با این مورد نزدیک شدن به محاکمه دادستان گفت: آنها تا به حال به وزن خطر بالقوه در معرض حساس ملی امنیت اطلاعات در برابر مزایای ادامه با پرونده یک شرکت است که به احتمال زیاد نمی خواهد به هر صورت قابل توجهی در ایالات متحده آمریکا

در دادگاه تشکیل پرونده در دوشنبه دادستان گفت: کنکورد شده بود "مشتاق و تهاجمی در استفاده از سیستم قضایی برای جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه ایالات متحده را تشخیص داده و مانع خارجی در انتخابات دخالت نداشته است."

"در کنکورد نشان داده است قصد خود را به درو مزایای دادگاه صلاحیت در حالی که موقعیت خود را برای فرار از هر یک از تعهدات و یا مسئولیت" دادستان نوشت. "آن است که دیگر در بهترین منافع عدالت و یا امنیتی کشور در ادامه این دادستان است."

کنکورد غذا نیست که وکلای مدافع در دادگاه ظاهر می شود اما دادستان گفت: آنها به دنبال رها کردن اتهامات عنوان شده علیه این شرکت نیز به دلیل آن را بیش از حد کنترل می شد توسط Prigozhin و "بر اساس این احتمال است که رویکرد خود را به دادخواهی خواهد بود همان کنکورد."

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

دادستان قول داد برای ادامه به پیگیری پرونده خود را در برابر 13 روس ها بودند که به نام مولر را کیفرخواست همراه با ترول مزرعه که کنکورد گفته شد که بودجه, اینترنت تحقیقات آژانس.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن