بانک فدرال ایالات متحده دارای نرخ بهره ثابت با استناد مداوم COVID-19 کشیدن در اقتصاد

فدرال رزرو است ابراز نگرانی از شیوع ویروسی را به عنوان یک عمل کشیدن در اقتصاد و استخدام در ماه های آینده و این

توسط PATRIS-FUN در 10 مرداد 1399

فدرال رزرو است ابراز نگرانی از شیوع ویروسی را به عنوان یک عمل کشیدن در اقتصاد و استخدام در ماه های آینده و این که این برنامه به نگه داشتن آن معیار در کوتاه مدت نرخ بهره را نزدیک به صفر ثابت.

در بیانیه ای که در پایان آن سیاستگذاری جلسه چهارشنبه بانک فدرال اذعان کرد که اقتصاد دوباره از اعماق مارس و آوریل هنگامی که تقریبا همه کشورها تعطیل غیر ضروری کسب و کار. اما گفت که در جریان بیماری همه گیر کوروناویروس "را به شدت وزن در فعالیت های اقتصادی و اشتغال و تورم است."

فدرال ریزرو اعلام کرد هیچ سیاست های جدید در آن بیانیه است. بانک مرکزی گفت: این نیز ادامه خواهد داد به خرید حدود 120 میلیارد دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن در هر ماه که در نظر گرفته شده برای تزریق پول به بازارهای مالی و خار استقراض و هزینه.

اقتصاددانان می گویند که بانک مرکزی هم به نظر بعدی آن سیاست حرکت می کند چرا که در کوتاه مدت و بلند مدت نرخ باقی می ماند تاریخی فوق العاده کم و نه بازدارنده رشد اقتصادی است. فروش خانه را برداشت تا پس از سقوط به شدت در بهار. مسکن دوباره بجای اول برگشتن سوخت شده است پایین ترین نرخ وام در ضبط با متوسط 30 سال وام مسکن فرو بردن در زیر 3 درصد در این ماه برای اولین بار در 50 سال است.

با اقتصاد در حال مبارزه فقط به رشد کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور در معرض خطر جدی و بیکاری بسیار بالا در 11.1 درصد کمی از سرمایه گذاران انتظار دارند که فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره شاید برای سال آمده است. پس از آن قبلی نشست ماه گذشته فدرال رزرو تا به حال حاکی از آن انتظار می رود به نگه داشتن کلید آن در کوتاه مدت با نرخ نزدیک به صفر حداقل از طریق 2022.

ابتدا در ماه مارس فدرال رزرو به کاهش آن در کوتاه مدت, نرخ خرید بیش از 2 تریلیون دلار آمریکا در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن و پرده برداری نه برنامه های وام دهی به سعی کنید برای حفظ اعتبار جریان یکنواخت.

از آنجا که فدرال رزرو در نشست قبلی در ماه ژوئن این بیماری همه گیر را تهدید به اقتصاد است و به نظر می رسد بدتر است. تعدادی از گذاشته شدن کارگران درخواست کمک بیکاری بیش از 1 میلیون دلار برای 18 هفته. اقدامات هزینه کارت اعتباری کاهش یافته است. و شرکت هایی که در مسیر کوچک کسب و کار و اشتغال می گویند تعداد زیادی از مردم در کار وارد کردن به مراتب کمتر از قبل همه گیر سطح پس از افزایش یافته است در ماه مه و ژوئن.

هیچ برنامه ای برای افزایش

اکثر تحلیلگران می گویند که آنها فکر می کنم که فدرال رزرو در حرکت بعدی خواهد بود به ارائه راهنمایی های خاص در مورد شرایط این امر نیاز به مراجعه به قبل از افزایش آن معیار در کوتاه مدت نرخ بهره از صفر است.

اقتصاددانان چنین رویکردی "رو به جلو هدایت" و تغذیه از آن استفاده گسترده پس از 2008-2009 رکود است. برخی از تغذیه ناظران انتظار افزایش نرخ تا سال 2024 در اولین داده تلخ چشم انداز اقتصاد و انتظارات از ادامه ultra-نرخ تورم پایین است. اما با ارائه بیشتر اطمینان برای سرمایه گذاران در مورد زمانی که افزایش نرخ بهره ممکن است رخ دهد به جلو راهنمایی می تواند کمک به نگه داشتن طولانی مدت در نرخ پایین تر از آنها در غیر این صورت ممکن بود.

فدرال رزرو به احتمال زیاد ارائه چنین ارشاد در جلسه بعدی خود را در ماه سپتامبر اقتصاددانان می گویند.

با توجه به ساعت خود ژوئن نشست "گوناگون" تغذیه مقامات احساس آن را "مهم است در ماه های آینده ... به ارائه وضوح بیشتر" در مورد مسیر آینده نرخ.

یکی به صورت بالقوه از جلو هدایت خواهد بود برای فدرال ریزرو اعلام کرد که آن را نمی خواهد به افزایش نرخ بهره تا زمانی که تورم سالانه رسیده است یا بیش از آن هدف 2 درصد برای یک دوره خاص. این خواهد بود در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا تورم به بالاتر از 2 درصد برای جبران تورم که کاهش یافته است زیر که هدف تقریبا به طور مداوم از سال 2012. (تورم است که در حال حاضر در حال اجرا در فقط 0.5 درصد با توجه به تغذیه ترجیح سنج.)

در اخیر سخنرانی و حضور سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا را به صدا درآورده تا حد زیادی بدبینانه در مورد اقتصاد است. چند جمله پاول هشدار داد در اواخر ماه مه به عنوان بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد شروع کسب و کار بیشتر برای بازگشایی که احیا ویروس می تواند مخاطره هر بازیابی.

کنگره است که در مراحل اولیه مذاکره اقتصادی امداد بسته است که ممکن است گسترش چند کلید حمایت از برنامه مانند یک انقضای بیمه بیکاری که در حال حاضر پرداخت 600 دلار در هفته است. که بهره مند خواهد شد به احتمال زیاد کاهش می یابد در هر نهایی قانون.

در حال حاضر دو طرف در حال دور از هم و فدرال بیکاری بهره مند خواهد شد و به احتمال زیاد گذشت حدود 30 میلیون نفر از مردم که بیکار شده اند برای چند هفته. که به احتمال زیاد آهسته هزینه های مصرف کننده و تضعیف اقتصاد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im