FDA تماس برای برداشتن پف نوار E-سیگار از بازار

(واشنگتن) — مقامات بهداشتی آمریکا در حال ترک خوردگی در یک نام تجاری میوه ای یکبار مصرف e-سیگار که بسیار محبوب

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

(واشنگتن) — مقامات بهداشتی آمریکا در حال ترک خوردگی در یک نام تجاری میوه ای یکبار مصرف e-سیگار که بسیار محبوب است با نوجوانان گفت: این شرکت هرگز اجازه فروش آنها را در ایالات متحده آمریکا

غذا و دارو با ارسال نامه ای دوشنبه گفتن این شرکت برای خلاص شدن از پف نوار e-سیگار از بازار در 15 روز کسب و کار از جمله طعم انبه, صورتی, لیموناد و توت فرنگی. این سازمان با ارسال نامه هشدار به نه شرکت های دیگر یا فروش به طور مشابه غیر مجاز e-سیگار و یا راه حل نیکوتین است که به طور غیر قانونی درخواست تجدید نظر به کودکان است. برخی از کسانی که تقلید از بسته بندی شیرینی و غلات مانند همجنس باز و دارچین نان تست خرد.

نظارتی عمل می آید ماه پس از ضد vaping طرفداران هشدار داد که یکبار مصرف vapes مانند پف نوار بودند خودنمایی گریز در FDA ممنوعیت طعم دار e-سیگار. این سیاست که در زمان اثر در ماه فوریه به دقت مورد هدف قرار قابل استفاده مجدد vaping دستگاه های مانند Juul از فیلمهای تجاری است که به کمک ماشه, نوجوانان, vaping شوق در ایالات متحده تحت سیاست تنها منتول و تنباکو طعم اجازه داده شد برای آن دسته از دستگاه های. اما عطر و طعم محدودیت اعمال نمی شود به یکبار مصرف vaping محصولات مانند پف میاره.

ادامه مطلب: چگونه Juul قلاب کودکان و نوجوانان و مشتعل بحران بهداشت عمومی

فروشنده پف نوار سرد ابر توزیع گلندیل کالیفرنیا بلافاصله پاسخ به ایمیل پیام به دنبال نظر دوشنبه بعد از ظهر.

ضد vaping گروه تا به حال درخواست این شرکت برای حذف همه یکبار مصرف vaping محصولات از بازار هشدار آنها را با نوجوانان که قبلا مورد استفاده قرار گرفتهاند Juul طعم نعناع و انبه.

برای ماه FDA مصرف شده است با شیوع کروناویروس بررسی آزمایش های جدید و درمان است. در اوایل سال جاری این سازمان به حالت تعلیق در فرد بازرسی در vape مغازه ها و فروشگاه های راحتی با هدف اعمال محدودیت فروش. در اواخر سال گذشته در ایالات متحده مطرح سن قانونی برای خرید e-سیگار و دیگر دخانیات و vaping محصولات از 18 تا 21.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن