Fauci می گوید او نیست جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در COVID-19 در 2 ماه

رئیس جمهور تهمت ظاهرا نه جریان شده توسط این کشور را بالا بیماری های عفونی متخصص برای ماه ها و حتی در میان خرو

توسط PATRIS-FUN در 21 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت ظاهرا نه جریان شده توسط این کشور را بالا بیماری های عفونی متخصص برای ماه ها و حتی در میان خروش در COVID-19 موارد است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به صحبت کرد که بار مالی در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه که در آن او نشان داد که از آن شده است بیش از یک ماه پس او در واقع دیدم جمهور در فرد در کاخ سفید; که در گذشته اتفاق افتاده است در ژوئن 2, او گفت:. علاوه بر این Fauci گفت که از آن شده است حداقل دو ماه پس از او جریان مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند او را "مطمئن" پیام های خود را در حال رله به رئیس جمهور. اگر که مورد "تهمت آشکارا گوش دادن نیست،" تایمز مالی می نویسد.

پس از همه Fauci در مصاحبه مجبور به ارائه یک واقعیت-بررسی تهمت های اخیر ادعای نادرست که 99 درصد از COVID-19 موارد بی ضرر هستند.

"من در تلاش برای کشف کردن که در آن رئیس جمهور کردم که شماره" Fauci گفت. "آنچه که من فکر می کنم اتفاق افتاده است که کسی به او گفت که به طور کلی مرگ و میر در حدود 1 درصد است. و او تفسیر از این رو است که 99 درصد است نه یک مشکل زمانی که بدیهی است که چنین نیست."

Fauci اشاره کرد که با وجود تهمت و ادعای, از COVID-19 چنین یک "طیف گسترده ای از تظاهرات" "حتی اگر آن را نمی کند شما را بکشند حتی اگر آن را نمی کند شما را در بیمارستان می تواند شما را به طور جدی بیمار است."

این نه فقط تهمت که از دیدن کمتر از Fauci به تازگی, به عنوان او را نیز ساخت کمتری حضور در تلویزیون در هفته های اخیر به عنوان سی ان ان گزارش داد کاخ سفید مسدود شده برخی از درخواست مصاحبه با او. Fauci خود را به نظر می رسد که یک نظریه به همین دلیل است.

"من یک شهرت به عنوان شما احتمالا نمیفهمد از صحبت کردن حقیقت در همه زمان ها و شکر-پوشش همه چیز" Fauci گفت: بار مالی. "و که ممکن است یکی از دلایلی که من شده اند در تلویزیون بسیار می بینم." برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب