مرگ و میر پس از تایید اسکله قایق آتش در آلاباما

چندین نفر کشته شده اند در یک اسکله قایق آتش سوزی در شهرستان جکسون پارک در ایالت تنسی رودخانه در میلان, آلابام

توسط PATRIS-FUN در 7 بهمن 1398

چندین نفر کشته شده اند در یک اسکله قایق آتش سوزی در شهرستان جکسون پارک در ایالت تنسی رودخانه در میلان, آلاباما, شهرستان جکسون رئیس کلانتر معاون Rocky Harnen تایید به آسوشیتد پرس. حداقل 35 قایق ویران شد در این آتش اکثریت که گزارش شده به houseboats.

آتش آن سوخته و از طریق اسکله چوبی و باعث شد بخش هایی از سقف آن به سقوط برای اولین بار گزارش شده و کمی بعد از نیمه شب روز دوشنبه. شعله های آتش به سرعت مسدود حوض دسترسی به خط ساحلی وادار بسیاری از مردم به آب رودخانه به عنوان وسیله ای برای فرار.

"وجود دارد بسیاری از مردم برای نجات از آب" Harnen گفت: AP, در حالی که همچنین تایید بازیابی از دو بدن. "ما در حال تلاش برای رسیدن غواصان را در اینجا برای جستجوی قربانیان ممکن است در آب."

"ما از خواب بیدار شنیدن فریاد می زند و ظاهر و سر و صدا" مندی دورهام بود که در یک قایق لنگر در نزدیکی اسکله گفت: AP. "در عرض 15 تا 20 دقیقه کل حوض بود در شعله های آتش," او اضافه شده است. "همه این قایق دارای مخازن پروپان و گاز, مخازن, و, که بسیاری از آتش است."

در حالی که تعداد تلفات هنوز رتبهدهی نشده است تایید میلان آتش رئیس ژن Necklaus گفت که روز شنبه 7 نفر مفقود شدند و 7 نفر دیگر گرفته شده بودند به بیمارستان با سوختگی و/یا آسیب های پایدار در آب است. مقامات هنوز در تلاش برای تعیین چگونه بسیاری از سوخته قایق صاحبان بودند پردازنده در زمان آتش است.

در یک صدای جیر جیر Jackson County سازمان مدیریت اضطراری هشدار داد افراد برای جلوگیری از Jackson County Park بر روی زمین و آب به علت آتش نشانی و عملیات نجات شده اند که مداوم از مقامات بودند برای اولین بار در 12:30am می باشد. 17 سازمان در حال حاضر در سایت با جستجو و نجات قایق با توجه به اخبار محلی کانال WHNT و نیز با استفاده از کوپن شامل سوخت که spilt به آب است.

علت آتش سوزی هنوز ناشناخته است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su
آخرین مطالب