واقعیت را بررسی کنید: تهمت ستایش دانشمندان برای آینده با یک واکسن ایدز وجود ندارد که

(واشنگتن) — تصرف در پزشکی یک نقطه عطف است که وجود ندارد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فکر می کند

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

(واشنگتن) — تصرف در پزشکی یک نقطه عطف است که وجود ندارد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فکر می کند همان تخصص علمی که تولید یک واکسن برای ایدز ارائه می یک به زودی برای COVID-19 ، هیچ واکسنی برای بیماری ایدز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متهم قبلی دولت از هیچ تلاشی برای جلوگیری از سوء استفاده پلیس نادیده گرفتن آشکار درایو توسط رئیس جمهور باراک اوباما برای انجام درست آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب پلیس و همه گیر در سخنان خود در کاخ سفید برای امضای یک فرمان اجرایی تشویق بهتر است شیوه اجرای قانون. یک روز قبل از آن خود را معاون رئیس جمهور mischaracterized دولت از این بیماری همه گیر در اوکلاهما به عنوان برگ برنده چرخ دنده تا برای یک آخر هفته تجمع در تولسا اولین رویداد از جمله در ماه.

نگاهی به اظهارات خود را:

مغلوب ساختن پیشی جستن بر دانشمندان: "این مردم – بهترین و هوشمندانه ترین درخشان در هر نقطه و در آنها آمده ام تا با واکسن ایدز. آنها آمده ام تا با ... چیزهای مختلف." — روز سه شنبه در کاخ سفید است.

واقعیت: هیچ کس به آمده تا با یک واکسن برای ایدز و نه است وجود دارد یک درمان است. تقریبا 38,000 نفر مبتلا به عفونت HIV در ایالات متحده و حدود 1.7 میلیون نفر در سطح جهان در سال 2018 با توجه به آخرین بالغ.

اما داروهای قوی تبدیل شده HIV به یک کنترل بیماری مزمن برای بسیاری از بیماران باعث عمده جهانی در تلاش برای به دست آوردن کسانی که مواد مخدر به بیشتر از افرادی که به آنها نیاز دارید.

به علاوه مصرف برخی از داروهای ضد ویروس HIV در هر روز نیز می تواند به عنوان پیشگیری به طور چشمگیری کاهش شانس است که کسی که هنوز سالم آلوده از طریق رابطه جنسی و یا تزریق مواد مخدر با استفاده از. بخش کوچکی از آمریکایی ها که ممکن است به نفع استفاده کنید که به اصطلاح "قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری."

هنوز وجود دارد "هیچ واکسن در دسترس است که به جلوگیری از عفونت HIV و یا درمان کسانی که آن را می گوید:" ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی گروه در ترسیم تلاش برای توسعه یک.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در تلاش برای اصلاح خود را هنگامی که او دنبال کرد تا با این نظر که علم "چیزهای مختلف" ایدز است.

به عنوان یک واکسن برای پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس تهمت به نظر می رسد اعتماد به نفس یکی از آماده خواهد شد تا پایان سال, اما مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از نامزدها در حال حاضر در حال آزمایش می تابه. Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت می گوید واکسن تا پایان سال قابل تصور است تنها اگر همه چیز راست می رود در تست نهایی در این تابستان.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس شیوه: "رئیس جمهور اوباما و جو بایدن هرگز حتی سعی به رفع این مشکل در طول هشت سال دوره. دلیل آنها سعی نمی کند چرا که آنها تا به حال هیچ ایده چگونه به آن را انجام دهد." — روز سه شنبه در کاخ سفید است.

حقایق: که غلط است.

تحت دولت اوباما وزارت دادگستری افتتاح شد 25 گسترده حقوق مدنی تحقیقات به سازمان های اجرای قانون محلی در سراسر کشور از جمله ادارات پلیس در شیکاگو بالتیمور و فرگوسن میسوری است.

کسانی که تحقیقات با هدف تعمیرات اساسی مشکل بخش با الگوهای مدنی و حقوق بشر و به طور کلی منجر به دادگاه-قابل اجرا رضایت احکام نیاز سازمان ها به ارتکاب به یک سری از تغییرات اساسی با توجه به استفاده از زور متوقف جستجوهای ،

علاوه بر این که اوباما در کاخ سفید تاسیس یک نیروی کار به آمده تا با بهترین شیوه های پلیس و به توصیه راه هایی برای بهبود جامعه اعتماد در حالی که همچنین کاهش جرم و جنایت. که نیروی کار گزارش خود را در سال 2015.

که در آن سال اوباما منع دولت از تهیه انواع خاصی از تجهیزات نظامی به پلیس محلی بخش سیاست تهمت معکوس دو سال بعد.

فشار افکار عمومی ممکن است شدید تر در کنگره در حال حاضر به تصویب فراگیر, قوانین پلیس در سراسر کشور پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. اما محدود مراحل مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان شنبه سازی در اطراف کنگره است.

___

معاون رئیس جمهور مایک پنس: "اوکلاهما واقعا در خط مقدم تلاش های ما به سرعت گسترش یافته است. و در حس بسیار واقعی آنها مسطح منحنی. ... تعداد موارد در اکلاهما -- آن را بشدت کاهش یافته است." — اظهارات دوشنبه.

حقایق: منحنی واقع شده است خونتان بالاتر از اواخر ماه مه و نه مسطح.

اوکلاهما را گزارش فقط 41 کروناویروس جدید, موارد, on May 28, یک نسبت پایین در مقایسه با اوایل ماه آوریل. اما عفونت را پس از افزایش یافته است. بیش از آخر هفته به دولت ارسال شده به شدت بالاتر از اعداد و تنظیم یک رکورد روزانه از موارد جدید در روز سه شنبه در 228.

اوکلاهما است که در میان نزدیک به نیمی از کشورهای است که دیده می شود coronavirus عفونت افزایش از ماه مه هنگامی که فرمانداران شروع به شل شدن اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

در تولسا که در آن یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع برنامه ریزی شده است برای شنبه عفونت رای نیز افزایش پیوسته پس از باقی مانده های متوسط برای ماه می باشد. چهار روز به طور متوسط تعداد موارد جدید در این شهرستان دو برابر شده است از اوج قبلی در ماه آوریل است. شهر خود وزارت بهداشت, مدیر, دکتر بروس Dart, گفت امیدوار است این تجمع خواهد بود به تعویق افتاد و اشاره کرد که بزرگ داخل سالن اجتماعات هستند تا حدی مقصر اخیر گسترش یافته است.

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوریخواه گفت که او خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نظر بزرگتر از منزل محل برای کمک به جای یک جمعیت بزرگتر.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اریک تاکر و Lauran Neergaard کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب