تشخیص صورت است که برای سود policing

25 ژوئن 2020 در یک پنج شنبه شب پنج ماه پیش یک روز قبل از 42nd تولد رابرت Julian-Borchak ویلیامز دستگیر شد,

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

در یک پنج شنبه شب پنج ماه پیش یک روز قبل از 42nd تولد رابرت Julian-Borchak ویلیامز دستگیر شد, در مقابل همسر و فرزندان خود را در خانه اش در Farmington Hills, Michigan. پرسید: چه جرم او متهم به ارتکاب پلیس خودداری می گویند. در پاسخ به سوال در مورد که در آن شوهر او گرفته شد, یک افسر گفت: ویلیامز است که او باید به "گوگل آن است."

به گفته نیویورک تایمزویلیامز بود آورده و سپس به پلیس بازداشتگاه. Mugshot خود را گرفته بودند به عنوان نمونه از اثر انگشت و DNA. او صرف شب در زندان است. آن را تا وسط روز بعد که او را به یاد بگیرند که چرا او وجود دارد: چرا که از یک کامپیوتر است.

که در هر میزان است بهانه ای افسران زمانی که روشن شد که ویلیامز بود مرد شناسایی شده توسط یک کارمند از شرکت های خصوصی امنیتی که در گذشته فیلم های نظارت از Shinola دیترویت مبتنی بر کالاهای لوکس تولید کننده به اداره پلیس که به نوبه خود زد با کیفیت پایین تصویر از طریق یک پایگاه داده از برخی از 49 میلیون تصاویر و بر این اساس بازداشت او به اتهام سرقت $3,800 کالا از یک فروشگاه او را ندیده بودم در شش سال.

من با گفتن "ببخشید" از آنجا که در هیچ نقطه ای در این دوره از تحقیقات — در صورتی که کلمه مناسب برای چه صورت گرفت در اینجا — آیا افسران تلاش به منظور بررسی و یا حتی سوال شناسایی به همراه داشت توسط سیستم های کامپیوتری. هیچ کس به نظر می رسد سوال که آیا این بزرگ مرد سیاه پوست در سنت لوئیس کاردینالز کلاه که به نظر می رسد در Shinola فیلم حتی کمی شبیه Williams; هیچ کس زحمت بخواهید پیش از دستگیری او که آیا او متعلق به یک کلاه که آیا او تا به حال شده است به Shinola به تازگی یا در واقع از او بخواهید سوالات از هر نوع از جمله این که آیا او تا به حال یک بهانه. (او: این امر در واقعیت گرفته اند همه از 30 ثانیه برای ویلیامز برای اثبات بی گناهی خود را فراتر از هر شک معقول یا در غیر این صورت از طریق Instagram خوراک.)

چه اتفاقی افتاد به ویلیامز — که مورد اخیرا انداخته البته بدون تعصب — در حال توضیح داد دور به عنوان نتیجه خطای نرم افزار. چنین توضیح به راحتی elides این سوال که چرا این پرونده گرفته شد تا در وهله اول و مهم تر چرا از آن انجام شد در این بی مهارت به شیوه ای. الگوریتم فراهم می کند پوشش برای جنس بنجل بررسی است که نمی خواهد انجام شده بدون آن.

این کار پلیس است. افسران ویلیامز مورد نقش واسطه بین دو شرکت خصوصی وجود دارد که برای تنها هدف از بهره مندی از حصول اطمینان از که مردان مانند او را می توان قفل شده است تا با هولناک شبه-بهره وری بر اساس ظاهرا بی طرفانه و فن آوری است. این عملا خصوصی سازی کار پلیس است که ادامه منطقی از روند آغاز شد که در سال 1984 هنگامی که hideously به نام اصلاحات Corporation of America (در حال حاضر CoreCivic) داده شد مدیریت یک زندان در Shelby County Tennessee. از آن پس صدها هزار نفر از آمریکایی ها زندگی می کردند در حضانت برای سود زندانبانان.

این تکنولوژی شناسایی چهره که فرود آمد ویلیامز در زندان برای یک جرم و جنایت او نمی تواند احتمالا مرتکب شده اند یکی از بزرگترین خطرات برای صلح و عدالت در این کشور است. این پتانسیل را دارد که weaponized برابر کل جمعیت. در میلیاردها ساعت از امنیت قطعه فیلم گرفته شده تقریبا در هر مکان عمومی, مکان, می گویند هیچ چیز از تقریبا بی حد و حصر تعدادی از تصاویر از خودمان همه ما آنلاین در دسترس ساخته آن را تا مقدار بینهایتی از مواد به کار با. تنها چیزی که ایستاده بین شما و یک سلول زندان است توانایی خود را به اثبات که شما هستند نه فرد در یک دانه دار تصویری گرفته شده و پنج ماه و یا یک سال پیش. در اینجا امید شما یک صدای جیر جیر است که می تواند به قید وثیقه شما را.

همانطور که من نوشتن این, برخی از شهرداری ها در حال ممنوعیت استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره در کار پلیس: اوکلند و سان فرانسیسکو و شش شهر در ماساچوست از جمله بوستون و کمبریج. این چیز خوبی است اما مقدار آن محدود خواهد شد اگر پلیس ایالتی و فدرال اجرای قانون هستند نه به طور مشابه, محدود, و من برای یک, هستم مشکوک در مورد چشم انداز فدرال ممنوعیت. یک پیشنهاد توقف در ماه فوریه هیچ جا رفت. این تکنولوژی در حال حاضر استفاده می شود به صفحه نمایش برای مسافران پروازهای بین المللی و در موقعیت های بی شماری دیگر بسیاری از آنها در حال حاضر ناشناخته است.

هیچ آمریکایی باید موضوع را به تکنیک های استفاده شده توسط رژیم استبدادی در چین به انجام آن فاسد کمپین سرکوب در برابر اویغوری اقلیت. هر کس به خاطر آنچه که بن فرانکلین گفت: در مورد به خطر انداختن آزادی و امنیت است. در این مورد ریسک حتی واضح تر چون هیچ پیشنهاد معاوضه بین این دو است. در عوض ما خواسته شده به قربانی کردن هر دو ما آزادی و ایمنی ما به طوری که روبات می تواند ما را در زندان بدون هیچ دلیل.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن