Facebook طول می کشد پایین تهمت کمپین تبلیغات این برنامه شامل نمادهای یک بار استفاده می شود توسط نازی ها

Facebook حذف یک آگهی مبارزات انتخاباتی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

Facebook حذف یک آگهی مبارزات انتخاباتی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس که برجسته وارونه مثلث قرمز نماد یک بار استفاده می شود توسط نازی ها برای تعیین زندانیان سیاسی کمونیست ها و دیگران در اردوگاه های کار اجباری.

این شرکت در بیانیه ای گفت شنبه که تبلیغات نقض "سیاست ما در برابر سازمان متنفرم." یک Facebook اجرایی که شهادت در خانه کمیته اطلاعات جلسه در روز پنج شنبه گفت: این شرکت اجازه نمی نمادهای نفرت ایدئولوژی "مگر آنها قرار داده تا با متن و یا محکومیت."

"در یک وضعیت که در آن ما نمی بینیم یا از کسانی که به ما اجازه نمی دهد آن را بر روی پلت فرم است و ما آن را حذف کنید. که آنچه که ما در این مورد با این آگهی و در هر نقطه که نماد استفاده می شود ما را به همان عمل" گفت: Nathaniel Gleicher, Facebook سر از سیاست های امنیتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف بیش از $10,000 ما در تبلیغات آغاز شد که در حال اجرا در روز چهارشنبه و هدفمند مردان و زنان در تمام سنین در سراسر ایالات متحده هر چند در درجه اول در تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا.

در یک بیانیه تهمت کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: معکوس مثلث قرمز نماد استفاده شده توسط Antifa پس از آن از جمله در یک تبلیغ در مورد Antifa. او گفت: نماد است نه در ضد افترا در لیگ پایگاه داده از نمادهای نفرت. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همچنین استدلال کرد که نمادی است از emoji.

"اما جالب است که آن زمان یک مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی به زور رسانه ها به طور ضمنی پذیرفته است که Antifa یک نفرت, گروه," او گفت:.

Antifa چتر اصطلاح برای چپ نظامیان محدود بیشتر باور از ساختار سازمانی است. تهمت و سرزنش کرده Antifa برای خشونت است که فوران در طول چند سال اخیر ضد نژادپرستی تظاهرات اما فدرال مقامات اجرای قانون را ارائه شواهد کمی از این.

این ADL مورد مناقشه که مثلث قرمز بود معمولا استفاده می شود به عنوان یک antifa نماد است. این سازمان گفت: این مثلث بود و نه در پایگاه داده خود را به دلیل آن است که یک نماد تاریخی و پایگاه داده فقط شامل آن دسته از نمادهای مورد استفاده توسط امروزی افراط گرایان و سفید supremacists.

"آیا آگاه از تاریخ و یا معنی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به استفاده از یک نماد — یکی که عملا یکسان استفاده می شود که توسط رژیم نازی به طبقه بندی زندانیان سیاسی در اردوگاه های کار اجباری — برای حمله به مخالفان خود توهین آمیز است و عمیقا نگران کننده" ADL مدیر عامل جاناتان " Greenblatt در بیانیه ای گفت.

عمل می آید به عنوان Facebook و دیگر شرکت های فن آوری صورت مداوم نقد به خصوص از دموکرات ها در مورد اینکه آیا آنها در حال انجام به اندازه کافی به پلیس از گسترش دروغ و توییت ها و پست ها از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان التهابی است.

این سوالات به وجود آمد در طول پنج شنبه شنوایی زمانی که توییتر نماینده پرسیده شد که چرا این شرکت پرچم دار اما نه حذف توییت از رئیس جمهور از جمله یکی که مطرح شده چشم انداز تیراندازی غارتگران در طول ناآرامی های اخیر در شهرهای آمریکا. Facebook هم خواسته شده بود که چرا این حذف یک doctored تصویری از مجلس نانسی پلوسی در سال گذشته به نظر می رسد که به او نشان می دهد slurring کلمات او.

"اگر ما به سادگی یک قطعه از محتوا مانند این پایین نمی آید برود" Gleicher گفت. "در آن وجود داشته باشد در جای دیگر در اینترنت. افرادی که به دنبال آن هنوز هم پیدا کردن آن است."

دروغ در انظار پیش از انتخابات

با روز پنج شنبه در این جلسه با تمرکز بر گسترش دروغ بستن به 2020 انتخابات شرکت گفت که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود مرتب کردن بر اساس همان هماهنگ نفوذ خارجی مبارزات مانند یکی از چهار سال پیش زمانی که یک ترول مزرعه پاشیدند اختلاف آنلاین بازی کردن تفرقه مسائل اجتماعی.

اما نشان می دهد که تهدید تکامل یافته است به جای کاهش یافته گفت: مدیران که با اشاره به این که شرکت های رسانه ای کنترل شده توسط دولت به طور مستقیم و آشکارا جذاب آنلاین در آمریکا مسائل اجتماعی بر افکار عمومی. چین به عنوان مثال تشبیه اتهامات خشونت پلیس در آمریکا به انتقاد از آن مواجه شده و برای آن درمان تهاجمی از معترضان در هنگ کنگ در سال گذشته است.

جلوگیری از دروغ پیش از انتخابات یک چالش مهم در یک کشور رو به طور بالقوه تغییرات چشمگیر در نحوه رای مردم با انتظار استفاده گسترده از پست الکترونیکی-در برگه های رای ایجاد دهانه به بازیگران شک در نتایج و حتی گسترش اطلاعات نادرست است.

Facebook روز پنجشنبه گفت که این کار برای کمک به آمریکایی ها رای های ایمیل از جمله با آگاه ساختن کاربران در مورد چگونه به درخواست رای گیری و اینکه آیا تاریخ از خود دولت در انتخابات تغییر کرده است.

رای گیری توسط ایمیل اطلاع رسانی متصل Facebook کاربران به اطلاعات در مورد چگونه به درخواست رای گیری. آن را هدف قرار داده است به رای دهندگان در کشورهای که در آن هیچ بهانه ای مورد نیاز است برای رای دادن از طریق پست و یا که در آن ترس از coronavirus پذیرفته شده و به عنوان یک جهانی بهانه ای.

"فراهم می کند که اطلاعات دقیق یکی از بهترین راه هایی برای کاهش این نوع از تهدیدات" Gleicher گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن