Facebook گروه های ایجاد شده به انتقاد از اقامت در خانه Orders Pivot برای حمله به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات

(شیکاگو) — شبکه شل Facebook گروه که ریشه در زمان در سراسر کشور در ماه آوریل به سازماندهی تظاهرات بیش از coron

توسط PATRIS-FUN در 15 تیر 1399

(شیکاگو) — شبکه شل Facebook گروه که ریشه در زمان در سراسر کشور در ماه آوریل به سازماندهی تظاهرات بیش از coronavirus stay-at-home سفارشات تبدیل به یک مرکز اطلاعات غلط و تئوری های توطئه که باید چرخد و به انواع اهداف جدید. آخرین: Black Lives Matter و در سراسر کشور تظاهرات نژادی و بی عدالتی است.

این گروه که در حال حاضر رخ کشیدن جمعی مخاطبان بیش از 1 میلیون عضو هستند هنوز هم پس از پر رونق ترین متحده شروع به بلند کردن ویروس محدودیت.

و بسیاری از آنها گسترش تمرکز خود را.

یک گروه تبدیل شده خود را در ماه گذشته از "بازگشایی کالیفرنیا" به "کالیفرنیا پرستان طرفدار قانون و نظم" با پست های اخیر, مسخره, سیاه زندگی ماده یا تغییر شعار به "سفید زندگی می کند مهم است." اعضای استفاده کرده اند بی حرمتی تهمت به مراجعه به مردم و معترضان خواستار آنها را "حیوانات" "نژادپرستانه" و "اراذل و اوباش"— نقض مستقیم Facebook را بیان نفرت استاندارد.

دیگران تبدیل شده اند جمع آوری و زمینه را برای ترویج تئوری های توطئه در مورد این تظاهرات نشان می دهد معترضان پرداخت شد برای رفتن به تظاهرات و حتی مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت مینیاپولیس پلیس برگزار شد.

یک خبر مربوط به بررسی جدید ترین پست ها در 40 از این Facebook groups — که بیشتر آن شد و, راه اندازی شده توسط گروه های محافظه کار و یا فعالان طرفدار تفنگ — یافت مکالمات تا حد زیادی منتقل ماه گذشته به حمله به این کشور اعتراض به کشتار مردان و زنان سیاه فلوید پس از مرگ است.

Facebook کاربران در برخی از این گروه ارسال صدها بار در روز در موضوعات اغلب دیده می شود توسط اعضا و محافظت از نمایش عمومی.

"مگر Facebook به طور فعال به دنبال دروغ در آن فضاهای آنها را به دور بماند برای مدت زمان طولانی و رشد آنها خواهد شد" گفت: جوآن داناون این مدیر تحقیقات در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه Shorenstein Center در رسانه های, سیاست و سیاست عمومی. "در طول زمان مردم را کشیدن مردم دیگر به آنها و آنها را ادامه خواهد داد به سازماندهی است."

Facebook گفت: از آن آگاه است از مجموعه ای از بازگشایی گروه است و با استفاده از تکنولوژی و همچنین با تکیه بر کاربران برای شناسایی مشکل پست. این شرکت قول داد که در گذشته به دنبال مواد است که نقض قوانین خود را در گروه های خصوصی و همچنین در اماکن عمومی را در سایت خود. اما پلت فرم است نه همیشه قادر به ارائه آن وعده داده است.

مدت کوتاهی پس از این گروه تشکیل شد آنها مملو از coronavirus اطلاعات غلط و تئوری های توطئه از جمله اظهارات که ماسک ها "بی فایده" دولت ایالات متحده در نظر دارد به زور واکسینه کردن مردم و COVID-19 جعل است در نظر گرفته شده برای صدمه زدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس این سقوط.

پست در این گروه های خصوصی هستند کمتر احتمال دارد به طلبه با Facebook و یا مستقل از واقعیت-چکرز گفت: Donovan. Facebook enlists رسانه ها در سراسر جهان از جمله آسوشیتد پرسبه واقعیت بررسی ادعا می کند در سایت خود. اعضای این گروه های خصوصی ایجاد کرده اند یک اتاق اکو و تمایل به موافقت با پست پس بنابراین کمتر احتمال دارد به پرچم آنها را برای Facebook یا واقعیت-چکرز به بررسی داناون اضافه شده است.

حداقل یک Facebook, گروه, بازگشایی خودگردان فلسطینی خواسته خود 105,000 اعضا به گفتگو با تمرکز بر بازگشایی کسب و کار و مدارس در پنسیلوانیا و اجرا قوانین برای منع پست در مورد نژادی عدالت تظاهرات و همچنین تئوری های توطئه در مورد تاثير استفاده از ماسک است.

اما دیگران را نمی تعدیل صفحات خود را به عنوان نزدیک.

برای مثال برخی از گروه ها در نیوجرسی تگزاس و اوهایو دارای برچسب نژادپرستی نظاممند جعل. عضو California, Facebook, گروه ارسال شده به طور گسترده ای افشا و خنثی بروشور است که می گوید: "مردان سفید پوست و زنان و فرزندان شما دشمن" بود که به دروغ نسبت داده شده به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. یکی دیگر از دروغ ادعا کرد که یک مرد سیاه و سفید بود brandishing یک تفنگ خارج از سنت لوئیس عمارت که در آن یک زن و شوهر مواجه معترضان با سلاح گرم است. ده ها تن از کاربران در چند گروه را تحت فشار قرار دادند یک بی اساس است که نظریه لیبرال جورج سوروس میلیاردر پرداخت جمعیت برای حضور نژادی عدالت تظاهرات.

Facebook اعضا در دو گروه Wisconsinites برابر بیش از حد قرنطینه و Ohioans برابر بیش از حد قرنطینه — همچنین به طور منظم مراجعه به معترضان به عنوان "حیوانات" "اراذل و اوباش" یا "پرداخت" غارتگران است.

در اوهایو گروه یک کاربر نوشت: در مارس 31: "تمرکز منتقل شده است از صدای مردم رایگان افزایش در برابر استبداد ... به بی قانون از اراذل و اوباش شناخته شده گروه تروریستی باعث خشونت و تحول از زندگی است."

کسانی که دو صفحه بخشی از یک شبکه ای از گروه های در اوهایو و ویسکانسین و مینه سوتا نیویورک و پنسیلوانیا ایجاد شده توسط محافظه کار فعال بن Dorr که برای سال ها مطرح شده پول برای لابی در داغ دکمه محافظه کار و مسائلی مانند سقط جنین و یا حقوق تفنگ. آخرین باعث فشار برای فرمانداران به بازگشایی کشورهای خود را — را به خود جلب کرده صدها نفر از هزاران نفر از پیروان در خصوصی Facebook گروه آنها راه اندازی شد.

گروه های خصوصی که بالون به آن اندازه با کمی نظارت هستند مثل "زیرزمین وحشت زده" که در آن افراطی نظرات و اطلاعات غلط می تواند در خفا انجام دادن گفت: دروغ محقق نینا Jankowicz یک همکار در بگمارند Wilson Center, واشنگتن فکر می کنم تانک.

"مرتب کردن آن یک راه است که این سیستم عامل را قادر می سازد برخی از بدترین بازیگران به ماندن در آن گفت:" Jankowicz. "به جای اینکه ده-platformed — می توانید آنها را سازماندهی کنند."

__

آسوشیتد پرس تکنولوژی نویسنده باربارا Ortutay در اوکلند کالیفرنیا کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب