Facebook اعلام کرد 50 نفر چت تصویری پس از زوم موفقیت بنا به گزارش "تنظیم کردن تقلا'

پس از زوم موفقیت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش "تنظیم کردن تقلا" inside Facebook, شرکت به تازگی اعل

توسط PATRIS-FUN در 6 اردیبهشت 1399

پس از زوم موفقیت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش "تنظیم کردن تقلا" inside Facebook, شرکت به تازگی اعلام کرد یک رقیب.

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز جمعه اعلام کرد Messenger اتاق جدید, چت تصویری رایگان از ویژگی های است که پشتیبانی تا 50 نفر در یک بار. کنفرانس مسنجر اتاق را بدون محدودیت زمانی و افرادی که اصلا Facebook حساب خواهد بود قادر به شرکت در آنها است.

زوکربرگ گفت که کاربران را قادر به انتخاب کنید که مجاز به کشف و پیوستن به اتاق خود را و یا آن را تنها در دسترس برای کسانی که با لینک. هنگامی که از ویژگی های رول بالای یک فرد news feed را نشان می دهد مسنجر اتاق که فعال هستند و می توان پیوست "و شما فقط می توانید در افت," او توضیح داد.

زوم توانسته تعداد زیادی از کاربران سر به فلک کشید در حالی که استفاده از ویدئو کنفرانس خدمات گسترده می شود در میان مردم در حال کار از خانه در طول بیماری همه گیر. زوم می گوید که در حال حاضر بیش از 300 میلیون کاربر روزانه تنها پس از داشتن 10 میلیون در ماه دسامبر.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که موفقیت عظیم از زوم این سال "بلافاصله تنظیم کردن تقلا" inside Facebook و باعث زوکربرگ به منظور "کارکنان به سطح شیب دار بالا و تمرکز بر روی شرکت خود چت تصویری پروژه." در واقع کارکنان در Facebook داخلی تابلوهای پیام "آشکارا gawked" در زوم تعداد و خصوصی آنها بوده ام "درد است که آنها نه در برداشت بیشتر از همان وزوز به عنوان زوم" این بار ،

زوکربرگ گفت: این بار در مصاحبه ای در روز جمعه که "جهان در حال حاضر روند در این جهت قبل از COVID-19" اضافه "این روند به طور کلی — توانایی احساس بیشتر در حال حاضر حتی زمانی که شما از لحاظ جسمی با هم."

Facebook گفت مسنجر اتاق نورد در برخی از کشورها این هفته و به گسترش بیشتر "را در هفته های آینده." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب