Facebook و Instagram حذف پست ها از رئیس جمهور برزیل Bolsonaro او پس از اخراج اجتماعی فاصله

(SAO PAULO) — رسانه های اجتماعی شرکت ها با در نظر گرفتن هدف در برزیل رئیس جمهور Jair Bolsonaro را اخراج اجتما

توسط PATRIS-FUN در 13 فروردین 1399

(SAO PAULO) — رسانه های اجتماعی شرکت ها با در نظر گرفتن هدف در برزیل رئیس جمهور Jair Bolsonaro را اخراج اجتماعی فاصله پیوستن به دیگران در این کشور که صف در برابر بحث برانگیز خود در مورد موضع جدید کروناویروس.

Facebook و Instagram حذف پست ها توسط رهبر راست دوشنبه شب نشان داد که Bolsonaro راه رفتن در اطراف در خارج از برازیلیا پایتخت در روز یکشنبه و mingling با گروه. آن دیگری بی حرمتی به سازمان بهداشت جهانی توصیه به خود منزوی به عنوان وسیله ای برای مهار این بیماری همه گیر. شرکت " حرکت در آمد یک روز پس از توییتر همچنین حذف برخی از Bolsonaro پست.

Facebook که صاحب Instagram گفت: در بیانیه ای که آن را حذف محتوا "است که ما را نقض استانداردهای جامعه است که اجازه نمی دهد دروغ است که ممکن است باعث آسیب واقعی به مردم است."

توییتر توجیه تصمیم خود گفت: در بیانیه ای که قوانین آن منع محتوا است که اجرا می شود "علیه بهداشت عمومی اطلاعات داده شده توسط منابع رسمی و می توانید با قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری از انتقال COVID-19."

Bolsonaro یکی از معدود رهبران جهان است که می گویند این ویروس به خودی خود باعث آسیب کمتر از خاموش کردن اقتصاد است. در ملی آدرس سهشنبه شب در حالی که تکرار همان استدلال او خود را تغییر شعارهای تماس همه گیر او یک بار به عنوان "کمی آنفولانزا" به عنوان "بزرگترین چالش نسل ما." سخنرانی او را ملاقات کرد با گلدان-کوبیدن تظاهرات 15 شب در یک ردیف.

او سرپیچی کرده آوازی حمایت از هواداران در رسانه های اجتماعی و در چندین شهر که در آنها صحنه تظاهرات خواستار بازگشت زندگی به حالت عادی — اما نگرش خود را نیز رد شده توسط شهرداران دولت فرمانداران و قضات است. حتی برخی از اعضای Bolsonaro خود دولت باید اصرار بر گسترده مستند اقدامات است که اجرای بر خلاف اظهارات خود را.

پنجشنبه گذشته Bolsonaro حکم صادر شده که اضافه شدن فعالیت های مذهبی به لیست "خدمات ضروری" به معنی کلیساها می تواند باز باقی می ماند حتی اگر فرمانداران را ممنوع کرده بود اجتماعات بزرگ. این حکم خواهد شد توسط یک دادگاه فدرال روز بعد.

دیوان عدالت Marco Aurélio Mello مجاز مخالفت مجلس درخواست برای Bolsonaro خود دادستان کل به بررسی ارتکاب جرم مرتکب شده توسط رئیس دیوان عالی کشور, وب سایت گفت: سه شنبه. آنچه از به خطر انداختن عمومی است که بر اساس Bolsonaro تشویق مردم به نافرمانی انزوا اقدامات خواستار نگرانی بیش از همه گیر "هیستری" و توصیف ویروس خود را به عنوان "یک کمی سرد است." قاضی عمل نیاز به دادستان کل به موضوع نظر حقوقی.

در مصاحبه با روزنامه O Globo دادستان کل Augusto ارس گفت که Bolsonaro رایگان است برای بیان افکار خود را و تا زمانی که او نمی موضوع هر گونه احکام رسمی که مبارزه گسترده ای مستند دستورالعمل که می تواند آج به خاک است که نیاز به قانونی ارزیابی است.

با وجود این رئیس جمهور را باز شک و تردید اعضای ارشد خود را در کابینه اصرار بر hewing نزدیک به دستورالعمل های توصیه شده توسط بین المللی مقامات بهداشتی. "همیشه ویژگی های, همیشه, علمی, همیشه انجام حداکثر ما می توانیم برای حفظ زندگی" وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

در روز سه شنبه, برزیل را به وزارت بهداشت گزارش شده 5,717 موارد Covid-19 و 201, مرگ و میر, بزرگترین ارقام در آمریکای لاتین است. که شامل بیش از 1100 مورد جدید از قبل و بعد — تا کنون برزیل بزرگترین واحد-روز افزایش دهد و در عین حال.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد با موجود شرایط بهداشتی آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

Bolsonaro دارای 12 میلیون پیروان در Facebook تقریبا 16 میلیون در Instagram و بیش از 6 میلیون نفر در توییتر. رسانه های اجتماعی شد کلید برای پیروزی در انتخابات خود را در سال 2018 است.

توییتر به تازگی حذف پست ها از ونزوئلا رئیس جمهور نیکولاس مادورو برای های گمانه زنی در مورد ممکن است غیر معمول برای درمان Covid-19.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im