ماسک صورت کار برای جلوگیری از COVID-19. تگزاس و فلوریدا و آریزونا را بپرسید نه نیاز شما به پوشیدن یک.

انجمن ملی بسکتبال تنظیم شده است برای کمک به محققان دانشگاه ییل تحصیل بزاق بر اساس COVID-19 روش تست. دانشگاه ی

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

انجمن ملی بسکتبال تنظیم شده است برای کمک به محققان دانشگاه ییل تحصیل بزاق بر اساس COVID-19 روش تست.

دانشگاه ییل دانشکده بهداشت پژوهشگران به مطالعه اثر SalivaDirect این روش تست برای coronavirus آنها توسعه یافته توسط تست برخی از بازیکنان NBA مربیان و کارکنان در تیم است که تصمیم گرفتند با توجه به اعلام از دانشگاه ییل در روز دوشنبه. آنها انتظار می رود نتایج حاصل از این مطالعه در پایان ماه ژوئیه.

به عنوان مخالف به نازوفارنکس swabbing روش مورد استفاده برای آزمون COVID-19 تنها یک نمونه کوچک از بزاق مورد نیاز است برای "non-invasive" SalivaDirect روش و آن را "کاهش زمان تست توسط بیش از یک ساعت" را به عنوان به خوبی به عنوان "هزینه های کمتر نیاز به حداقل آموزش و در معرض مراقبت های بهداشتی کارگران به کمتر و یا هیچ خطر" اشاره کرد.

"در صحبت با همکاران ما در NBA, ما شنیده ام که در علاوه بر این به پیدا کردن کمتر تهاجمی تست راه حل برای بازیکنان و کادر قوی وجود دارد تمایل خود را به بازگشت به مردم و به خصوص کمک به جوامع کم درآمد پس از آن شد بلافاصله روشن است که منافع ما بودند تراز وسط قرار دارد" ییل را Nathan Grubaugh گفت.

ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط افسر ارشد پزشکی جو Rogowski گفت: این همکاری با دانشگاه ییل ارائه می دهد "بالقوه برای بازیکنان به یک روش جایگزین تست در NBA پردیس در اورلاندو اما مهمتر از آن اجازه می دهد تا آنها را به اهرم خود را به طور منظم تست به یک بزرگتر کمک به بهداشت عمومی در مبارزه با این ویروس است."

محققان قبلا انجام یک مطالعه با 44 بستری و 98 مراقبت های بهداشتی کارگران و متوجه شد که بزاق نمونه "ارائه شده بیشتر تشخیص حساسیت و ثبات در طول دوره عفونت" از نازوفارنکس روش ییل می گوید. آنها هدف به SalivaDirect روش تست تایید شده توسط FDA بنابراین می توان آن را در استفاده از میان عموم مردم "را به عنوان به زودی به عنوان در اواسط ماه جولای." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن