کارشناسان ترس تمرکز بر Coronavirus می تواند ارد جهانی مبارزه با بیماری های دیگر

(دهلی نو) — Lavina d'souza نشده است قادر به جمع آوری دولت-عرضه anti-HIV دارو پس از ناگهانی مستند از هند 1.3 م

توسط PATRIS-FUN در 28 فروردین 1399

(دهلی نو) — Lavina d'souza نشده است قادر به جمع آوری دولت-عرضه anti-HIV دارو پس از ناگهانی مستند از هند 1.3 میلیارد نفر در ماه گذشته در طول شیوع کروناویروس.

Marooned در یک شهر کوچک و دور از خانه اش در بمبئی پزشکی او نیاز به مدیریت بیماری او اجرا شده است. 43 سال است می ترسم که سیستم ایمنی بدن خود را سقوط خواهد کرد: "هر گونه بیماری های کروناویروس و یا چیز دیگری من سقوط بیمار سریع تر است."

D'souza گفت: دیگران نیز باید "درد و رنج به دلیل coronavirus بدون آلوده شدن با آن است."

به عنوان جهان با تمرکز بر روی بیماری همه گیر کارشناسان ترس از دست دادن زمین در برابر سایر بیماری های عفونی مانند ایدز ، سل و وبا که کشتن میلیون ها نفر در هر سال است. نیز در معرض خطر هستند decadeslong تلاش است که اجازه سازمان بهداشت جهانی برای تنظیم تاریخ هدف برای از بین بردن مالاریا فلج اطفال و بیماری های دیگر.

با کروناویروس قریب به اتفاق بیمارستان هدایت کادر پزشکی باعث کاهش عرضه و تعلیق خدمات بهداشتی "بزرگترین ترس" است که در منابع دیگر بیماری های منحرف و تخلیه گفت: دکتر جان Nkengasong سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

که مرکب است در کشورهای با در حال حاضر سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی مانند سودان. پزشکان در Al-ریبات بیمارستان ملی در سودان سرمایه خارطوم مشترک یک سند جزئیات در سراسر کشور اقدامات: کمتر از بیماران بستری در اورژانس و اتاق اعمال جراحی الکتیو به طور نامحدود به تعویق افتاد مراقبت های اولیه حذف شده غیر از موارد مهم و ماهر پزشکان انتقال به COVID-19 بيمار.

صحنه های مشابه در سراسر جهان اتفاق می افتند. حتی در کشورهای بسیار توسعه یافته سیستم مراقبت های بهداشتی مانند کره جنوبی بیماران به دنبال درمان بیماری هایی مانند سل تا به حال به تبدیل دور گفت Hojoon Sohn, از, Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, که مستقر در کره جنوبی.

حدود 30 درصد از جهانی سل موارد — از 10 میلیون نفر در هر سال — هرگز تشخیص داده و شکاف در مراقبت متمرکز در 10 کشور با بیشترین عفونت Sohn گفت.

"این مردم هستند به احتمال زیاد به دنبال مراقبت حتی در شرایط عادی," او گفت:. "بنابراین با COVID-19 همه گیر و در نتیجه در سلامت سیستم بیش از حد و دولت صدور stay-at-home سفارشات آن است که بسیار محتمل است که تعداد بيماران مبتلا به سل که کشف نشده باقی می ماند افزایش خواهد یافت."

در کنگو در حال حاضر غرق شیوع بیماری ابولا و سال درگیری های خشونت آمیز coronavirus می آید به عنوان یک سرخک در کشته شدن بیش از 6000 نفر گفت: Anne-Marie کانر مدیر ملی برای چشم انداز جهانی کمک های انسان دوستانه سازمان است.

"این به احتمال زیاد خواهیم دید بسیاری از 'مستقیم' مرگ و میر ناشی از بیماری های دیگر," او گفت:.

آبشاری تاثیر این بیماری همه گیر نیست و محدود به درمان است. عوامل دیگری مانند دسترسی به حمل و نقل در طول یک مستند در حال تهدید هند پیشرفت در TB. بیماران و پزشکان نمی توانند به درمانگاه و آن را دشوار است به ارسال نمونه برای تست.

هند نزدیک به یک سوم از جهان TB موارد و تشخیص بیماران شده است و تاخیر در بسیاری از مناطق. Yogesh جین در چتیسگر — هند یکی از فقیرترین ایالات — و پزشکان دیگر ترس است که به معنی "TB موارد قطعا افزایش می دهد."

Coronavirus-مستندات مربوط نیز قطع جریان منابع از جمله مهم پزشکی, دنده محافظ و اکسیژن دکتر گفت: Marc بیت, مدیر عملیات کمک های بین المللی برای گروه پزشکان بدون مرز.

"این دشوار است برای پیدا کردن در حال حاضر چون همه عجله برای آنها در همان لحظه" بیت گفت.

ترس از برخی از بیماری های resurging بیشتر تشدید تاخیر در واکسیناسیون تلاش برای بیش از 13.5 میلیون نفر با توجه به واکسن اتحاد GAVI. این سازمان بین المللی گفت: 21 کشور گزارش واکسن کمبود زیر مرز تعطیلی و اختلال در مسافرت هوایی — عمدتا در آفریقا و 14 واکسیناسیون مبارزات برای بیماری هایی مانند فلج اطفال و سرخک شده اند به تعویق افتاد.

سرخک و سرخجه ابتکار گفت: سرخک ایمن سازی مبارزات انتخاباتی در 24 کشور در حال حاضر به تاخیر افتاد و این ترس است که بیش از 117 میلیون کودک در 37 کشور ممکن است از دست.

دکتر جی ونگر که سر محو پولیو برای بیل و ملیندا گیتس گفت: توصیه تعلیق درب-به-درب واکسن فلج اطفال دشوار بود و در حالی که آن می تواند منجر به یک جهش در موارد "آن را یک حرکت لازم برای کاهش خطر افزایش انتقال COVID-19."

ویژه داستان
همه خود را Coronavirus سوال پاسخ داده
چه علائم COVID-19? است COVID-19 هوابرد? در اینجا چه چیزی را می دانیم.

برنامه برای جلوگیری از پشه بیماری های منتقله همچنین مانع شده است. در سریلانکا که در آن موارد دانگ نزدیک به دو برابر در سال 2019 بیش از سال گذشته بازرسان بهداشت و سلامت هستند و وظیفه ردیابی مشکوک COVID-19 بیماران اخلال "روال کار" از بین بردن پشه سایت های پرورش در خانه دکتر گفت: Anura Jayasekara مدیر سریلانکا ملی دانگ واحد کنترل.

در طول یک بیماری همه گیر تاریخ نشان می دهد که بیماری های دیگر می تواند عمده باز گشت. در میان شیوع بیماری ابولا در گینه لیبریا و سیرالئون در 2014-16 تقریبا به عنوان بسیاری از مردم در اثر ایدز ، سل و مالاریا به دلیل کاهش دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

رشید Ansumana جامعه متخصص بهداشت در سیرالئون که به مطالعه شیوع بیماری ابولا گفت: coronavirus را "تاثیر قطعا بالاتر خواهد بود."

بهداشت و درمان ارائه دهندگان در حال تلاش برای کاهش بحران با دادن ماه از لوازم به افراد مبتلا به هپاتیت C و HIV و TB گفت: بیت پزشکان بدون مرز.

به عنوان کشورهای دشوار و مراقبت های بهداشتی انتخاب در میان همه گیر Nkengasong از آفریقا CDC هشدار می دهد که تلاش ها برای مقابله با بیماری های دیگر نمی تواند سقوط توسط ایستگاه فرعی.

"زمان به حمایت از آن برنامه ها است که COVID است. زمان در حال حاضر," او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب