ویدئو پرتاب پاکسازی حزب به آشفتگی پیش از انتخابات

استعفای پاکسازی نامزد برای شهردار پاریس بیش از یک درز "انجمن انتقام" تصویری را ترک کرده است و رئیس حزب تقلا بر

توسط PATRIS-FUN در 29 بهمن 1398

استعفای پاکسازی نامزد برای شهردار پاریس بیش از یک درز "انجمن انتقام" تصویری را ترک کرده است و رئیس حزب تقلا برای یک نامزد جدید. سردرگمی بیش از نقش فعال روسیه مردد است.

زمانی که امانوئل پاکسازی انتخاب شد رئیس جمهور فرانسه در ماه مه سال 2017 او قول داد برای شکستن با سیاسی استقرار و شروع را تغییر دهید. برای اثبات تعهد خود را به آن وعده پاکسازی شده اگنس Buzyn جدید وزیر بهداشت روز بعد.

Buzyn به حال افزایش یافته است از طریق صفوف حزب اما تا به حال ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان رئیس فرانسه موسسه ملی سرطان و پس از آن به عنوان رئیس جمهور فرانسه بالا اقتدار بهداشت (است). در حال حاضر در ارتفاع Coronavirus شیوع Buzyn را از پست خود به دلیل پاکسازی حزب La République en Marche (LREM) نیاز به او را به مقابله با حتی بیشتر در موضوع فوری.

Buzyn است که در حال حاضر در حال اجرا برای شهردار پاریس. چرا ؟ به این دلیل که حزب اصلی نامزد بنیامین Griveaux شد و مجبور به ترک پس از انتشار ویدئویی که ظاهرا او را درگیر در یک عمل جنسی. Griveaux استعفای یک فاجعه سیاسی برای LREM با فرانسه در انتخابات شهرداری ها به دلیل در ماه مارس این سال است.

Frankreich Cedric Villani (Getty Images/AFP/J. Saget)

سدریک Villani بود مجبور خارج از LREM

ویدیو به بیرون درز آنلاین

Griveaux قبلا یک حزب سوسیالیست مجلس شد یکی از پاکسازی نزدیک ترین متحدان کمک به او را انتخاب کنید و سپس خدمت به عنوان سخنگوی دولت. نه هر کس در LREM اما حمایت پیشنهاد خود را برای اجرا به شهردار پاریس. گریز از مرکز ریاضیدان Cedric Villani برای مثال نیز در نظر گرفته شده برای اجرا برای دفتر اما پرتاب شد این حزب در ماه ژانویه در تلاش برای افزایش Griveaux شانس برنده شدن است.

چند توضیح برای این بی دست و پا وضعیت سیاسی شده اند ساخت دور می بینم. آنچه که فراتر از سوال این است که تصویری شده است گردش در توییتر از روز پنج شنبه به تصویر می کشد یک مرد – اعتقاد به Griveaux خود. به زبان فرانسوی پخش BFMTV, Griveaux گفت: "برای بیش از یک سال من و خانواده ام شده اند در معرض تهمت, دروغ, شایعه, ناشناس حملات [...] و تهدید به مرگ."

اما Griveaux را انکار کند صحت این ویدئو در سوال. مستقل تحقیقی پلت فرم Médiapart نیز گزارش داد که Griveaux که فرستاده risqué متن پیام به زن دیگری.

است Petr Pavlensky پشت این همه ؟

روسیه عملکرد هنرمند Petr Pavlensky ادعا کرده است او که در پشت نشت. Pavlensky عناوین ساخته شده در گذشته برای stunts های دیدنی و جذاب, برای مثال, هنگامی که او خود را از بیضه به میدان سرخ مسکو او را مجبور به نشستن در مقابل این شهر آرامگاه لنین.

او همچنین پیچیده خود را در سیم خاردار و حتی دوخته دهان خود را بسته در همبستگی با گروه پانک پوسی رایوت. یک بار نیز آتش به ورود روسیه داخلی سازمان اطلاعات مرکزی FSB در اعتراض به رهبری این کشور. Pavlensky بعدها اعطا پناهندگی سیاسی در فرانسه که در زمان پاکسازی و صرف برخی از زمان در زندان پس از تنظیم به پاریس Banque de France شعبه دارد.

در حال حاضر بحث اتحاد در گرفت در فرانسه یا عدم انتشار یک فیلم خصوصی شمارش به عنوان یک شکل سیاسی هنر است. Pavlensky خود ادعا میکند که آن را با این استدلال که این فیلم برجسته تباهی از طبقه سیاسی.

به زبان فرانسه روزانه Libéجیرههنرمند گفت: "او [Griveaux] نگه می دارد و صحبت از ارزش های خانواده می خواهد به یک شهردار برای خانواده نگه می دارد و با اشاره به همسر و فرزندان خود را. اما در واقعیت آنچه او مخالف کامل است." Pavlensky می گوید او با دریافت مواد ویدئویی از کسی که ادعا می کند که تا به حال ازدواج با Griveaux. اما برخی بر این باورند که این ویدئو ممکن است در واقعیت شده اند به بیرون درز توسط LREM اعضای حزب.

پلیس به طور موقت بازداشت Pavlensky و دوست دختر خود را. برخی بر این باورند که او به ترفند Griveaux به ارسال او تصویری هر چند هیچ مدرکی برای حمایت از این نظریه است.

Russian artist Petr Pavlensky (picture-alliance/Photoagency Interpress/Russian Look)

پتر Pavlensky می گوید نشت ویدئو را یک عمل سیاسی هنر

خصوصی مسائل استفاده می شود به خارج از محدوده

در سراسر طیف سیاسی, نقل از خبرگزاری فرانسه ابراز همبستگی با Griveaux. اگرچه به طور سنتی به یک اجماع در فرانسه است که جزئیات بیشتر در مورد زندگی خصوصی, فرانسوی, سیاستمداران باید نگه داشته شود خارج از حوزه عمومی اینترنت ساخته شده است که نشت اجتناب ناپذیر است.

روزنامه نگاران فرانسوی که می دانستند در مورد امور خارج از رده بالا سیاستمداران خواهد نگه داشتن آنها محرمانه است. اما در عصر اینترنت آنها از دست داده اند و نقش خود را به عنوان دروازه بان. که باعث می شود 42-سال Griveaux اولین سیاستمدار فرانسوی تا کنون به رنج می برند عواقب جدی برای روبروست.

این تحولات تنها با هفته برای رفتن تا زمانی که فرانسه در انتخابات شهرداری ها در برخواهد داشت یک مشکل جدی برای رئیس جمهور پاکسازی. او مشتاق به دیدن حزب او برنده پاریس شهرداری مسابقه معتبر منشی در یک شهر که در گذشته ثابت شده شدیدا حمایت از پاکسازی را LREM.

اما آن را از ابتدا روشن است که Griveaux نخواهد ساحل به پیروزی. یک نظر سنجی قبل از تصویری نشت نشان داد که وقت شهردار و حزب سوسیالیست عضو Anne Hidalgo, محبوب ترین نامزد است. محافظه کار مجلس Rachida Dati دوم محبوب ترین – به دنبال Griveaux در مقام سوم.

در دیگر شهرهای فرانسه طولانی تاسیس احزاب سیاسی با سیاستمداران حرفه ای به احتمال زیاد به سود بیش از حد. پاکسازی حاکم LREM که به عنوان یک جنبش مردمی در ابتدا جذب بسیاری از سیاسی neophytes شده است از دست دادن حرکت و fragmenting. در 16 بزرگ, فرانسوی, شهرهای LREM مخالفان در حال اجرا در برابر حزب رسمی نامزدها. نه تنها که بسیاری از LREM اعضای هر دو سمت چپ و یا پیوست احزاب دیگر. و خرید اینترنتی از زرد جلیقه جنبش اعتراضی است تشدید مسائل بیشتر است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب