حتی در یک بیماری همه گیر کنگره قفل شده است و در حزبی بودجه مبارزه با

یکmericans' اعتماد در کنگره شده است غرق شدن برای سال در میان قانونگذاران' حزبی مجادله. اما اگر وجود داشت همیش

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

یکmericans' اعتماد در کنگره شده است غرق شدن برای سال در میان قانونگذاران' حزبی مجادله. اما اگر وجود داشت همیشه یک لحظه که در آن کشور فکر قطبی مقننه ممکن است وحدت آن خواهد بود یک لحظه مثل این یکی: به عنوان ملت در برابر مرگبار بیماری همه گیر کوروناویروس که فرا گرفته و بسیاری از نقاط جهان است و در حال حاضر به گسترش در سراسر ایالات متحده و اخلال در سال از دستاوردهای اقتصادی.

اما آن نشده است که ساده است.

حتی به عنوان یک دستیار سنا تشخیص داده شد با این ویروس و چند تن از نمایندگان مجلس که خود را قرنطینه کنگره رهبری از هر دو طرف تا کنون قادر به رسیدن به یک توافق بر روی خطوط بسیار مورد نیاز بسته محرک اقتصادی که ارائه خواهد شد حمایت اقتصادی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها نهفته coronavirus. توسط دوشنبه شب بیشتر واشنگتن در منطقه به طور موثر شروع آماده سازی را تعطیل. اما کنگره در حالی که در حال حاضر به روی گردشگران بسته شد و هنوز هم پر از قانونگذاران قادر به پیدا کردن اجماع.

بنبست بود علامتی از تعصب است که تحت سلطه 116 کنگره و ادامه داد: برای گرفتن این کنگره به عنوان قدر از coronavirus بحران تبدیل شد به طور فزاینده ای روشن است. در حالی که هر دو طرف چپ جلسات از مقامات دولت روز پنجشنبه نا امید عدم وضوح آنها همچنین مخالفت خود را در میان نکات ظریف از قانون به اصلاح این موضوع در دست است.

هفته گذشته وضعیت نگاه امیدوار کننده به عنوان هر دو مجلس نمایندگان و سنا تقریبا به اتفاق آرا تصویب $8.3 میلیارد دلار در هزینه های بسته برای کاهش اثرات این ویروس که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده. این پول را در میان چیزهای دیگر, صندوق واکسن تحولات و کمک به سازمان های دولتی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

اما همکاری کند شده است. روز شنبه, House Democrats خود پرده برداری کرد قانون خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند. این لایحه شامل مقررات به صورت رایگان coronavirus تست پرداخت مرخصی اضطراری, افزایش بودجه برای مدیکید و گسترش کمک های غذایی و برنامه های. پلوسی در بیانیه ای گفت که خانه برنامه ریزی برای رای دادن در آن را پنج شنبه قبل از شکستن که قبلا برنامه ریزی شده زنگ تفریح و ارسال آن به مجلس سنا. اما سرنوشت این لایحه شد و در برزخ بعد از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را رد کرد و آن را روز شنبه به عنوان "ایدئولوژیک لیست آرزو."

"به جای تمرکز بر تسکین فوری به افراد خانواده ها و کسب و کار آمریکا تصمیم به سرگردان به مناطق مختلف سیاست که به سختی در همه مربوط به این موضوع قبل از ما" مک کانل گفت: در آمریکا هستند. Pelosi پیشنهاد مک کانل ادامه خواهد "ایستادن نیازی زاغه جدید بوروکراسی."

پس از توافق درخواست برای تاخیر در زنگ تفریح به تصویب بسته مک کانل اعلام کرد که سنا خواهد بازگشت به واشنگتن در روز دوشنبه به ادامه بررسی این لایحه. سناتور موکول اوایل شب پنجشنبه. اما پلوسی و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است deputized به سادگی یک محرک معامله هنوز چکش از نکات ظریف این قانون برای ارسال به مجلس سنا.

حتی پس از صحبت با Mnuchin هشت بار در طول روز پلوسی گفت: وجود خواهد داشت هیچ معامله ای در روز پنج شنبه شب هر چند او خوشبین چیزی می تواند منتقل شود در روز جمعه.

"او تا به حال برخی از پیشنهادات. همه بسیار مناسب است. من فکر نمی کنم که هر یک از آنها را ... جلوگیری می کند ما را از حرکت رو به جلو با این لایحه" پلوسی به خبرنگاران گفت: از Mnuchin شنبه صبح.

به عنوان آنها سعی کنید به کار در گذشته این بن بست هر طرف پرتاب شده barbs در دیگر. خواهان تکرار مک کانل با این استدلال که دموکرات ها بودند سیاسی این لایحه و ترکیب مقررات مانند پرداخت می شود ترک این stickiest بخشی از مذاکرات با توجه به یک منبع کنگره – در حالی که دموکرات ها گفت: جمهوری خواهان بودند انکار میلیون ها نفر از آمریکایی ها لازم مزایای تاخیر انداختن مذاکرات است.

"[پلوسی] و [دموکرات] با استفاده از Coronavirus به طور دائم گسترش رفاه و رشد اندازه دولت فدرال جدید کم ایم" جمهوری خواه در کنگره تد Burchett تنسی. "مردم آمریکا شایسته بسیار بهتر لایحه که در واقع آدرس های اقتصادی تاثیر COVID-19 روز کارگران و کسب و کار."

"ما نیاز به تصویب این صرفه جویی در زندگی لایحه در حال حاضر. میچ فقط تظاهر آن بی حد و حصر سفید مرد به دنبال یک عمر قضایی قرار ملاقات" توییتی Rep. جان یارموث یک دموکرات مجلس از مک کانل را در ایالت کنتاکی و رئیس کمیته بودجه.

حتی زمانی که قانونگذاران خودداری از حمله به یکدیگر شخصا سیاست خود تفاوت وسرد و نه طرف به نظر می رسد تمایل به تکان دادن. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به نام دموکرات طرح "unworkable" با این استدلال که با تکیه بر امنیت اجتماعی دولت به راس مرخصی استعلاجی منافع خواهد بود قابل دفاع و بی اثر است. "نه تنها این شش ماه به شروع توزیع چک آن را فشار توانایی خود را به اداره سوشال سکیوریتی. این صدمه دیده خواهد شد بسیار جمعیت است که بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری گفت: پنج شنبه, اصرار کنگره برای به تاخیر انداختن زنگ تفریح برای رسیدن به یک توافق است.

Pelosi بی حرکت شده. "ما نیاز نداریم 48 ساعت. ما فقط نیاز به تصمیم گیری برای کمک به خانواده در حال حاضر," او گفت:. "ما باید به کار را به عنوان کسب و کار به عنوان معمول است اما در شرایط اضطراری و وضعیت که در آن ما باید برای گرفتن کار انجام می شود."

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

قطبش بیش از بودجه مبارزه جهانی بهداشت بحران غیر معمول نیست به خصوص در یک سال انتخابات می گوید: Stephen موریسون معاون ارشد و مدیر بهداشت جهانی سیاست مرکز در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. پول اختصاص داده شده به مبارزه با Zika ویروس در سال 2016 او با اشاره به برگزار شد تا بیش از شش ماه.

تفاوت با این بحران موریسون توضیح می دهد آن است که هر دو اقتصادی و مرتبط با سلامت, تقویت نیاز به یک سریع توافقنامه است.

"در بسیاری از موضع گیری بسیاری از انگشت اشاره بسیاری از بازی سرزنش" او می گوید. "اما در پایان روز ساعت در حال رفتن به اجرا و آنها در حال رفتن به مجبور به عبور از چیزی."

نوشتن به Alana آبرامسون در Alana.Abramson@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن