تقسیم سنا تایید میچ مک کانل متحد به دوم-قدرتمند ترین دادگاه در کشور

(واشنگتن) — تقسیم سنا تایید نامزدی یک زن 38 ساله قاضی و متحد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به خدمت در یک دادگاه

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

(واشنگتن) — تقسیم سنا تایید نامزدی یک زن 38 ساله قاضی و متحد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به خدمت در یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز پنج شنبه با وجود دموکراتها اعتراض که او را بی تجربه و مغرضانه در برابر اوباما-عصر قانون مراقبت های بهداشتی.

این 51-42 رای به نفع جاستین واکر تایید شد و تقریبا در امتداد خط حزب. مین سناتور. سوزان کالینز تنها جمهوری خواه به مخالفت با واکر. چهل و دموکرات ها و مستقل بهداشت ، آنگوس کینگ مین که قفقاز با دموکرات ها مخالف واکر. هفت سناتور غایب بودند.

واکر حمایت از هر دو مک کانل و دیوان عدالت برت Kavanaugh خواهد بود که جوانترین عضو U. s. دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار هنگامی که او می پیوندد دادگاه در ماه سپتامبر. دادگاه به طور گسترده ای در نظر گرفته دوم-قدرتمند ترین در کشور و اغلب به عنوان یک سکوی پرتاب برای یک کرسی در دیوان عالی کشور است. چهار زمان از قضات از جمله Kavanaugh خدمت در سی مدار.

در یک طبقه سخنرانی قبل از روز شنبه رأی مک کانل به نام واکر "به طور گسترده ای تحسین کارشناس حقوقی و ثابت قاضی" که سزاوار ارتقاء سریع به دادگاه تجدید نظر کمتر از یک سال پس از شروع خدمت به عنوان یک قاضی فدرال در غرب کنتاکی.

"همکار من Kentuckians و من متاسفم که با این پسر از بلوگراس, اما اغلب ما افتخار می کنیم چرا که قاضی واکر خواهد شد قرار دادن قانونی او درخشندگی و استثنایی قضایی خلق و خو به کار نه تنها برای دولت بلکه برای کل کشور و حتی بیشتر مهم راه" مک کانل گفت.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: قبل از رای گیری که مک کانل باید "رفتن به خانه کنتاکی" و به رای دهندگان "چرا او نامزد دریافت جایزه کسی که می خواهد برای لغو مراقبت های بهداشتی ما قانون زمانی که COVID بحران صدمه زدن به مردم وجود دارد به عنوان آن را در همه جا دیگری است. در وسط یک ملی بحران بهداشت عمومی حزب جمهوریخواه اکثریت سنا آماده است برای تایید یک قاضی که مخالف کشور ما قانون مراقبت های بهداشتی."

واکر گفت: سناتور ماه گذشته که او را باید یک ذهن باز در قانون مراقبت مقرون به صرفه, و اضافه کرد که او به نوشتن به عنوان یک دانشگاهی و مفسر زمانی که وی به عنوان "غیرقابل دفاع" 2012 دادگاه عالی رعایت قانون است.

واکر که تایید شد به عنوان یک قاضی فدرال در ماه اکتبر سال گذشته کاهش یافته است یک درخواست توسط حزب دموکرات به recuse خود را در مورد مسائل مرتبط با قانون مراقبت های بهداشتی در صورت تایید به دادگاه تجدید نظر.

سناتور., دیک دوربین از ایالت ایلینوی شماره 2 مجلس سنا از حزب دموکرات به نام واکر نامزدی یک تقلید مسخره امیز و توهین به دیگر واجد شرایط محافظه کار قضات است. واکر را تایید می تواند تهدیدی برای سلامت میلیون ها نفر از آمریکایی ها حفاظت شده توسط قانون مراقبت های بهداشتی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چالش در دادگاه Durbin و دیگر دموکرات ها گفت.

کالیفرنیا ایالت و سناتور " دایان فاینستاین, نماینده دموکرات در کمیته قضایی مجلس سنا گفت: واکر "ندارد تجربه انتظار ما از یک نامزد به DC مدار" و اشاره کرد که واکر گفت: این کمیته گفته است که ریاست آن را یک نیمکت یا محاکمه با حضور هیئت منصفه.

واکر همچنین استدلال کرد که "آژانس های فدرال را بیش از حد قدرت وقتی که می آید به حفاظت از محیط زیست و مصرف کنندگان و محل کار" فاینستاین گفت: "ساخته شده است که تعدادی از آشکارا سیاسی اظهارات" حتی پس از تبدیل شدن به یک قاضی.

مک کانل دیرین خانواده دوست که شاغل واکر به عنوان یک کارآموز در مجلس سنا گفت که در زمان کوتاه به عنوان یک قاضی فدرال واکر نشان داده است هوش و حقوقی فراست. ایران با رهبر و دیگر جمهوری خواهان ستایش واکر حاکم است که اجازه کنتاکی کلیسا برای برگزاری درایو-از طریق خدمات عید پاک با وجود اقامت در خانه سفارش در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

در جلسه ماه گذشته واکر در دفاع از نظرات او ساخته شده در مارس سخنرانی که در آن او lavished ستایش در Kavanaugh بود که به تایید دیوان عالی کشور در سال 2018 پس از تلخ حزبی مبارزه با بیش از اتهامات تجاوز جنسی و دیگر ادعا می کند. واکر clerked برای Kavanaugh زمانی که او در سی دادگاه تجدید نظر.

"در Kavanaugh را امریکا, ما نمی خواهد تسلیم در حالی که شما جنگ را بر ما کار ما و یا باعث یا امید ما و یا رویای ما" واکر گفت: در این سخنرانی که با حضور مک کانل Kavanaugh و دیگر محافظه کار منصوب كرد.

واکر به خود جلب کرد "واجد شرایط" رتبه از کانون وکلای آمریکا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد او در سال گذشته به یک قاضی فدرال در کنتاکی. این گروه خود را تغییر امتیاز فقط قبل از 6 جلسه خواستار واکر "واجد شرایط" به خدمت در دادگاه تجدید نظر.

گروه ذکر شده واکر تجربه به عنوان یک کارمند به Kavanaugh و کندی و خود را هشت سال به عنوان یک قاضی دادگاه فدرال. واکر فارغ التحصیل از دانشگاه دوک و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد شد و تایید به عنوان یک قاضی در ماه اکتبر. او قبلا یک وکیل در لوییویل و واشنگتن است.

بیش از 200 گروه از جمله رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر, NAACP و شورای ملی یهودی از زنان در مخالفت با واکر نامزدی با استناد به رکورد خود در برابر گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و در برابر پادمان برای محیط زیست و مصرف کنندگان و محل کار.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن