اتحادیه اروپا von der Leyen در انگلستان: "من دست خود را عمل گرایی'

به عنوان بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا, اتحادیه اروپا, کمیسیون, رئیس جمهور Ursula von der Leyen صحبت از "یک

توسط PATRIS-FUN در 12 بهمن 1398

به عنوان بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا, اتحادیه اروپا, کمیسیون, رئیس جمهور Ursula von der Leyen صحبت از "یک روز بسیار عاطفی" و بسیاری از مسائل هنوز حل شود. "این قراره تواند دشوار است," او گفت: DW در بروکسل.

دویچه وله: رییس کمیسیون وجود دارد مقدار زیادی از اشک این هفته در بروکسل چون بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است. چگونه شما احساس در حال حاضر ؟ هنوز هم غم انگیز است ؟

Ursula von der Leyen: خوب, این یک روز بسیار عاطفی, چرا که آن را همیشه غمگین هنگامی که یکی از اعضای خانواده انتخاب می شود ، و در واقع من بسیاری از دوستان در انگلستان است. من مورد مطالعه وجود دارد برای یک سال در مدرسه اقتصاد لندن. من از بستگان در انگلستان ... برخی از فرزندان من در حال مطالعه در انگلستان است. بنابراین بسیاری از اوراق قرضه است. این یک عاطفی بعد.

و چه خواهد شد شما را از دست ندهید بیشتر در مورد انگلستان ؟

من دست خود را عمل گرایی. این کمک زیادی. آنها همیشه بسیار پایین به زمین. من قطعا دست خود را فوق العاده به انگلیسی, حس شوخ طبعی است. و خوب این است که آن را — پس از فردا ما باید برای مقابله با ما دوستان بریتانیا به عنوان یک کشور سوم.

ادامه مطلب: آنچه که در مورد انگلستان سفر پست-Brexit

برخی می گویند سخت ترین قسمت شروع خواهد شد در حال حاضر مذاکره آینده روابط بین اتحادیه اروپا و انگلستان است. آیا شما موافق هستید ؟

آن را به سخت و عادلانه و سریع مذاکرات است. و این درست است -- من در حال حاضر است که بریتانیا انتخاب شده به یک سوم کشور ما باید به شکل از چگونه آنها می خواهند به بازار واحد. نزدیک آنها می خواهند بیشتر آنها باید پایبند به قوانین مشترک از بازار واحد. پس از آن بیشتر یا کمتر انتخاب خود را که آیا آنها می خواهند به دور و دسترسی به بازار واحد دشوار خواهد بود و یا راه دور دیگر.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: تحت هیچ شرایطی او را تمدید دوره گذار به این معنی که اگر هیچ توافقی در پایان این سال وجود خواهد داشت یک سخت Brexit. آیا شما فکر می کنم که یک هوشمند حرکت سیاسی توسط او ؟

به خوبی از آن تصمیم خود را. اما اگر در پایان سال این مورد ما به خوبی آماده شده چرا که اکثر قطعات روی حیله و تزویر برای ما حل شده است در توافق های خروج: شهروندان از حقوق مالی حل و فصل جزیره ایرلند. ما انجام داده ایم که. ما خوب است که با. در حال حاضر ما در یک موقعیت قوی برای آینده مذاکرات است. اگر در پایان سال وجود خواهد داشت یک مبارزه با تروریسم در اروپا و انگلستان-صادرات تقریبا نیمی از محصولات خود را به اتحادیه اروپا است. پس از آن خواهی بود دشوار است.

ادامه مطلب: اقتصادی بیشتر درد اجتناب ناپذیر برای انگلستان

اما آیا شما فکر می کنم او جعبه خود را ، و شما به عنوان یک سیاستمدار خواهد شما را ساخته اند که حرکت می کند ؟

من نمی باید به توصیه او چه باید بکنید. من فکر می کنم آنچه که ما انجام خواهد داد که اتحادیه اروپا ما در کجا ایستاده ایم و در تابستان و پس از آن تصمیم می گیرید. اما حتی اگر در پایان سال ما یک توافق وجود خواهد داشت یک سخت Brexit — اما این مذاکرات می تواند بر.

در حال حاضر [شما] گفته شما در حال رفتن برای رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد به احتمال زیاد. و یا سعی کنید برای رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد با انگلستان است. شما می توانید قطعی بگویم که یک سال برای رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد کافی نیست ؟

آن را نه تنها توافقنامه تجارت آزاد. وجود دارد حداقل 10 یا 11 فایل های مختلف و موضوعات. فکر می کنم در مورد امنیت ، وجود دارد مقدار زیادی برای مذاکره و بنابراین ما کار 24/7. و بیایید ببینید که چگونه همه چیز در حال حرکت رو به جلو است.

اما آیا شما تحت شرایط عادی? چیزی شبیه به آن بوده است هرگز مذاکره در این زمان کوتاه است ؟

به من گفت: در ابتدا که من فکر می کنم ما نیاز به زمان بیشتری است. اما برای این تصمیم آن را همیشه می شود و ما بسیار آرام هستند در این سوال چون همانطور که گفتم ما یک موقعیت خوب.

ادامه مطلب: چه اتفاقی می افتد در ژانویه 31

خواهد به شما می گویند در این شرایط با بوریس جانسون گفت: "بدون پسوند" با هم بودن بسیار کوتاه است که یک سخت Brexit اجتناب ناپذیر است ؟

من فکر می کنم ما باید شروع به در حال حاضر با مذاکرات چرا که ما به دنبال در بریتانیا قیمومیت در حال حاضر. ما باید خود ما قیمومیت و من فکر نمی کنم این هوشمند در حال حاضر برای پیش بینی هر چه به پایان سال. در حال حاضر من گذاشته گزینه های مختلف است که وجود دارد. اما اجازه دهید در حال حاضر با مذاکرات است.

آنچه که هدف اصلی خود را در این مذاکرات?

هدف اصلی من این است که خوب و منصفانه و نزدیک ترین امکان همکاری با ما انگلیسی, دوستان است. ما به اشتراک گذاری بسیاری از منافع مشترک بلکه برای محافظت از ما تنها بازار برای محافظت از یک سطح میدان بازی به دنبال یک سطح میدان بازی با ما انگلیسی, دوستان و مطمئن شوید که اتحادیه متحد است.

من می دانم که شما لازم نیست که یک توپ کریستال کمیسیون, رییس جمهور, اما به من اجازه دهید سعی کنید به هر حال. به دنبال 10 سال در آینده شما فکر می کنم انگلستان ممکن است می خواهم به عقب بر گردیم به اتحادیه اروپا ؟

خوب من گفتن فرزندان من است که این کار برای آنها و آن را به مردم بریتانیا. بنابراین شما می دانید که برای من در حال حاضر این مهم است که می گویند: "ما هستند." ما باید در آینده همکاری. وجود دارد بسیاری از موضوعات ما مشترک است مانند مقابله با تغییر آب و هوا یا دیجیتالی که در آن ما واقعا در همان صفحه که در آن ما باید با هم کار کنند به شدت. و بیایید بیایید نگاهی به جنبه های مثبت آن است. بیایید بهترین از آن.

کمیسیون رئیس جمهور با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

با تشکر از شما.

DW حداکثر هافمن انجام این مصاحبه در بروکسل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب