اروپایی شهرداران در صورت افزایش بیان نفرت و تهدید

شهرداری رهبران چندین کشور اتحادیه اروپا در حال پیدا کردن خود را به اهداف از گفتار نفرت و تهدید. چگونه آنها در

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

شهرداری رهبران چندین کشور اتحادیه اروپا در حال پیدا کردن خود را به اهداف از گفتار نفرت و تهدید. چگونه آنها در ادامه به انجام شغل خود را ؟

پنجاه سال Tjark بارتلس (تصویر) شد که شهردار نیدرزاکسن اداری منطقه Hameln-Pyrmont در سال 2013 است همیشه فکر می کردم که او تا به حال یک پوست ضخیم. پاییز گذشته اما از آن پدید آمده است که یک گروه از مردان تا به حال بارها و بارها مورد تجاوز 32 کودکان و نوجوانان در یک اردوگاه در صلاحیت این دادگاه ها بیش از یک دوره طولانی از زمان در طول تصدی خود و او مجبور به اعتراف است که او دفتر منطقه انجام شده بخشی از سرزنش. به عنوان یک نتیجه بارتلس قرار گرفت به آنلاین سولفات و حتی دریافت یک تهدید به مرگ. او مبتلا به سندرم فرسودگی شغلی و درخواست او برای رفتن به بازنشستگی در اکتبر 2019.

"بدن من اعمال ترمز اضطراری," او گفت: اوایل این هفته در یک مرحله در وین با همکار شهرداران از ایتالیا و لبنان و اسلوونی در نشست شهرداری و رهبران منطقه ای. چهار شهرداران در این مرحله تمام شده بود هدف قرار نفرت در رسانه های اجتماعی. و برخی از همکاران خود بوده و psychically حمله کردند.

ادامه مطلب: کرگدن خشمگین flips یک ماشین در آلمان, سافاری پارک

عمل می کنند.در حال حاضر شبکه ای از رهبران منطقه ای و گروه های جامعه مدنی برگزار شد این کنفرانس در سابق یک نانوایی در وین از فوریه 16 تا 18 به پیدا کردن راه هایی برای مقابله و جلوگیری از این سوء استفاده است. "این کار ما برای تغییر آن چیزهایی است که آیا احساس حق به ما — و یا برای سیاره ما" هنرمند اتریشی آندره هلر که شرکت تاسیس این سازمان در سال 2007 گفت: در آغاز این کنفرانس است.

ادامه مطلب: موارد راست افراط گرایی در حال افزایش است در نظامی آلمان

وجود دارد تعدادی از پلاکارد با پروژه هایی که تا به حال یک تاثیر مثبت در شهرستانها مانند یک جشنواره فرهنگی در دوبلین ابتکار که اعزام دی جی برای پخش موسیقی محبوب با وین مختلف جوامع قومی و کمیته صلح در عراق است که ایجاد تفاهم بین سابق خط مقدم مبارزان و زخم برداشته است. اما در میان همه این نمونه های مثبت این قصه از شهرداران بودند کمی از خواب بیدار کردن تماس. هر چهار را تجربه کرده اند چه این معنی است که جوامع در حال disunited و ناراضی.

ادامه مطلب: آنگلا مرکل خواسته های بیشتر اقدام آب و هوا و کمتر نفرت

تعامل یا نه ؟

در سال 2016 سن لززرو دی سونا یک شهر 32,000 ساکنان در نزدیکی بولونیا داده شد یک ویلا بود که مصادره شده توسط دولت ایتالیا. شهردار ایزابلا Conti با استفاده از این ویلا به خانه برخی از بسیاری از بین المللی آواره افرادی که وارد شده بود در شهر و راه اندازی یک پروژه ادغام و همچنین.

که وقتی همه چیز رو زشت, او گفت:. "تند و زننده" پیام ارسال شد به او به طور خاص از طریق Facebook. برخی از مردم او را متهم بودن یک کمونیست او گفت: دیگران از بودن بیش از حد یار با پناهندگان. گاهی اوقات او گفت: او در پاسخ به پیام. بار دیگر او را به آنها را نادیده گرفت. اما او قول داد به باقی می ماند در گفت و گو با ساکنان. "من همیشه دعوت از مردم برای دیدار با من در سالن شهر," او گفت:. آن است که او اعتقاد به این که ساکنان خواهد شد و برنده بیش محتاطانه سیاست گذاری. Conti هدف قرار داده است جرم و جنایت خیابانی و لغو مهد کودک, هزینه های بیش از حد. این همه ظاهرا پرداخت: در سال 2019 او انتخاب خواهد شد تقریبا با 81 درصد آرا.

ادامه مطلب: شهردار استعفای برجسته تهدید به آلمانی رهبران

ایگور Marentic شهردار اسلوونیایی شهر Postojna, دارای یک رویکرد متفاوت است. او گفت: همیشه خواهد بود وجود دارد ساکنان ناراضی است. همین دلیل است که او تصمیم گرفته است به سادگی جلوگیری از خواندن نفرت پر از آنلاین نظر.

Italien Isabella Conti Bürgermeisterin von San Lazzaro di Savena (DW/C. Bartlau)

کونتی به دنبال تعامل با منتقدان او — و او انتخاب خواهد شد با نزدیک به 81 درصد

بارتلس: تغذیه

شهردار سابق بارتلس تا به حال یک بار فکر می کردم او خواهد بود قادر به مقابله با اوباش عصبانی آنلاین مفسران. این بود تا زمانی که او مقصر شخصا برای سوء استفاده از کودکان و نوجوانان در جامعه خود را. او تا به حال تجربه کرده انتقاد شدید قبل از — مانند زمانی که او در زمان ابتکار عمل را به کمک ادغام آوارگان به جامعه خود و هنگامی که او می خواست برای ایجاد یک مرکز آموزش و پرورش در همان محل که در آن نازی ها تا به حال یک بار جشن رایش برداشت شکرگزاری جشنواره است. او گفت: DW که بازخورد منفی از نژادپرستانه گروه های آنلاین به طور موثر او را تشویق به نگه داشتن انجام آنچه او انجام شده بود.

زمانی که بارتلس دریافت تهدید به مرگ دنبال اخبار از تجاوزات جنسی متعدد خود را در منطقه در طول تصدی خود همه چیز را تغییر داد. "من فکر کردم من می خواهم به قتل برای چیزی است که من حتی نمی," او گفت:. او اضافه کرد که او مطمئن نیستید چه درس او گرفته از تجربه خود را. او گفت که او می خواهم برای دیدن رسانه های اجتماعی کاربران مجبور به استفاده از نام و از او خواست رسانه ها نمی دهد یک پلت فرم برای بیان نفرت.

ادامه مطلب: سیاستمدار آلمانی را به کشتن دهید تماس برای پیگیری نئو نازی ها

بارتلس شک و تردید است که او درگیر خواهد شد در سیاست های محلی دوباره. هر چند او دوست داشت او نمی داند که چگونه او می تواند چنین نفرت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب