سناتور حمله به ایالات متحده خدمات پستی تاخیر

(واشنگتن) — یک سناتور دموکرات گفت: "او در حال راه اندازی یک بررسی تغییرات در ایالات متحده خدمات پستی است که ب

توسط PATRIS-FUN در 17 مرداد 1399

(واشنگتن) — یک سناتور دموکرات گفت: "او در حال راه اندازی یک بررسی تغییرات در ایالات متحده خدمات پستی است که باعث تاخیر در ایمیل تحویل در سراسر کشور فقط به عنوان حجم بزرگ را افزایش می دهد در حال انتظار برای پست الکترونیکی-در انتخابات و رای دادن.

یک طرح اعمال شده توسط Louis DeJoy یک جمهوری خواه جمع آوری کمک که در زمان بیش از این کار بالا در خدمات پستی در ماه ژوئن, حذف اضافه کاری برای صدها نفر از هزاران نفر از کارگران پستی و سفارشات که پست نگه داشته می شود تا روز بعد اگر مراکز توزیع در حال اجرا اواخر.

میشیگان ایالت گری پیترز نماینده دموکرات امنیت داخلی و امور دولتی کمیته گفت: DeJoy یک متحد و کمک کننده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به ارائه پاسخ در مورد خدمات تاخیر "است که جلوگیری از آمریکایی ها از دریافت بحرانی ایمیل در زمان از جمله داروهای تجویزی کسب و کار ایمیل و پست الکترونیکی-در برگه های رای."

پیترز است درخواست عمومی برای ارائه داستان های خود را در مورد تاخیر و یا مشکلات دیگر با تحویل.

ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداختن جنگ در رای توسط ایمیل. حقایق آن را پشتیبانی نمی کند

سنا پرس و جو می آید به عنوان قانونگذاران به طور فزاینده تمرکز بر خدمات پستی است که در وضعیتی وخیم از پست الکترونیکی تاخیر و مشکلات مالی در زمانی که تعداد رکورد از ایمیل های برگه های رای که انتظار می رود در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن از منتقدان خدمات پستی مخالفت جمعه که "اداره پست به اندازه کافی زمان" برای رسیدگی به افزایش قابل توجهی در پست الکترونیکی-در برگه های رای. او گفت: "منظورم این است که شما در حال صحبت کردن در مورد میلیون ها نفر از رای. ... این یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد."

DeJoy ملاقات با رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی روز چهارشنبه در چه شومر به نام "یک بحث گرم شود."

دموکرات ها گفت DeJoy که "انتخابات مقدس" و خواست او را به اعمال کاهش "در زمانی که تمام برگه های رای شمارش" شومر گفت. "شما نمی توانید می گویند" اوه ما 94 درصد.' این کافی نیست. ما خواستار آن است که مقررات آنها در جای خود قرار داده که کاهش اشتغال و کاهش اضافه کاری بود لغو و به خصوص به دلیل COVID و به دلیل انتخابات است."

خانه نظارت کمیته به نام DeJoy برای شهادت در جلسه ماه آینده.

سناتور. پطرس در بیانیه ای گفت: "برای 245 سال خدمات پستی مشغول به کار برای ارائه قابل اعتماد و سازگار در زمان تحویل نگه می دارد که آمریکایی ها متصل بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند – به ویژه در مناطق روستایی است."

"متاسفانه در هفته های اخیر شنیده ام دست اول از ترکیبات پستی کارگران و مقامات محلی در میشیگان که در مواجه با مشکلات به موقع و قابل اعتماد خدمات آنها تعداد به انجام کسب و کار دریافت داروهای تجویزی و بحرانی منابع و حتی از حق رای خود."

بیشتر بخوانید: کارگران پستی شد در حال حاضر نگران بیمار شدن — در حال حاضر شغل خود را می تواند در خط بیش از حد

دموکرات ها خواستار خدمات پستی به لغو محدودیت در اضافه کاری و دیگر تغییرات عملیاتی و آنها را تحت فشار قرار دادند برای $10 میلیارد دلار برای خدمات پستی در مذاکرات با جمهوری خواهان در COVID-19 پاسخ لایحه. این رقم پایین تر از 25 میلیارد دلار طرح در یک خانه-تصویب coronavirus اندازه گیری. کلید جمهوری خواهان که روستایی ترکیبات هستند به خصوص متکی به اداره پست, پشتیبانی از این ایده.

دیوید Partenheimer سخنگوی خدمات پستی کاهش یافته است به نظر DeJoy جلسه با دموکرات ها ، اما او گفت: این سازمان با استفاده از تمام منابع در دسترس به "مطابقت با حجم کار ایجاد اثرات مداوم coronavirus بیماری همه گیر." خدمات پستی است "لیبرال ترک سیاست" است و به شدت در تلاش برای استخدام داوطلبان واجد شرایط به جای ده ها هزار نفر از کارگران که بدست بیمار یا تصمیم گرفتند که به دلیل همه گیر است.

"ما قدردانی از صبر و شکیبایی مشتریان و تلاش های کارکنان به عنوان تغییر شرایط در یک روز به صورت روز," او گفت:.

Partenheimer مورد مناقشه گزارش می دهد که خدمات پستی کاهش در انتخابات پست الکترونیکی و یا هر ایمیل. "ما همچنان به استخدام یک قوی و ثابت فرایند برای اطمینان از حمل و نقل مناسب در تمام انتخابات الکترونیکی سازگار با استانداردهای ما," او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب