مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره می گوید: او 'خوشحال' با برایان کمپ بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در گرجستان

در نامه سرگشاده ای به کنگره فرستاده شنبه ملی مستقل برگزاری مدیره کانون جمهور Dayna فرانک درخواست شده است که م

توسط PATRIS-FUN در 5 اردیبهشت 1399

در نامه سرگشاده ای به کنگره فرستاده شنبه ملی مستقل برگزاری مدیره کانون جمهور Dayna فرانک درخواست شده است که مستقل سالن باید توجه ویژه ای در دستیابی به چک حفاظت از برنامه وام برای پوشش هزینه های در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به گزارش بیلبورد.

بیش از 800 ایالات متحده مکانهای اعضای انجمن از جمله تاریخی Orpheum تئاتر در فلگستفف آریزونا و باشگاه کمدی ایستاده نیویورک است.

این نامه می پرسد برای PPP شامل صنعت-مقررات خاص مانند افزایش وام خود را کلاه برای پوشش محل های متعدد مکان و امکان کاهش مالیات برای پرداخت بلیط. "کسب و کار ما اولین کسانی بودند که به عنوان COVID-19 سراسر کشور و متاسفانه نیز به احتمال زیاد در میان آخرین به بازگشایی" در این نامه می خواند.

فرانک که صاحب یک محل برگزاری موسیقی در مینیاپولیس, می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بلیط بازپرداخت بیش از 100,000 کنسرت. او استدلال اهمیت کوچک محل برگزاری مرحله نه تنها در جوامع محلی بلکه در صنعت موسیقی به عنوان یک کل. "جهان می تواند بدون بعدی لیدی گاگا, Kenny Chesney, Chance the Rapper یا بروس اسپرینگستین اگر ما متوقف به وجود داشته باشد" فرانک نوشت.

اعضای صنعت موسیقی را نیز به سایر اقدامات برای به دست آوردن. به جای انتظار برای فدرال کمک مالی هنرمندان مانند مکشایی Sommer باید به دنبال کمک از سازمان های غیر انتفاعی مانند MusiCares که راه اندازی مارس 17 و در حال حاضر مطرح شده بیش از 10 میلیون دلار بیلبورد گزارش. Sommer یکی از 9,000 که یک بار کمک بررسی 1000$. Sommer گفت: بودجه کمک خواهد کرد او را پرداخت صورت حساب و برنامه ریزی برای آینده, اما فرانک گفت: رهبران کنگره این صنعت بزرگ است که در نیاز مبرم به یک بزرگتر "تاسیسات." در ادامه مطلب بیلبورد. دیانا Riojastinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im