عظیم تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات علیه خشونت پلیس همچنان در سراسر کشور

(واشنگتن) — تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس در سراسر کشور دربسته در محیط یک هفته آغاز شد که در هرج و مرج به پا

توسط PATRIS-FUN در 18 خرداد 1399

(واشنگتن) — تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس در سراسر کشور دربسته در محیط یک هفته آغاز شد که در هرج و مرج به پایان رسید اما با صلح آمیز عبارات که برگزارکنندگان امید حفظ خواهد جنبش خود را.

روز شنبه راهپیمایی برجسته چند گزارش از مشکلات در صحنه بودند که اغلب جشن از زمان. مقامات نمی شد سریع به آزادی جمعیت اندازه تخمین می زند اما روشن بود که دهها هزار نفر از مردم — و شاید صدها هزار نفر — معلوم شد در سراسر کشور.

با پوشیدن ماسک و خواستار تغییر اساسی معترضان با تجمع در ده ها تن از مکان های از ساحل به ساحل در حالی که عزاداران در کارولینای شمالی منتظر ساعت به نگاه اجمالی طلایی تابوت حمل بدن پسر بومی جورج فلوید, سیاه مرد که مرگ در دست مینیاپولیس پلیس گالوانیزه گسترش جنبش است.

در مجموع این شاید بزرگترین روز بسیج پس از فلوید درگذشت مارس 25 و آمد به عنوان بسیاری از شهرستانها برداشته حکومت تحمیل اولیه زیر اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. مقامات myket محدودیت تعداد دستگیری ها کاهش یافت.

تظاهرات همچنین درباره چهار قاره های دیگر پایان دادن به درگیری در لندن و مارسی, فرانسه. در آمریکا پلیس سیاتل با استفاده از فلش بنگ دستگاه ها و اسپری فلفل برای متفرق کردن معترضان پرتاب سنگ و بطری و چه مقامات گفته بودند "بداهه مواد منفجره" که مجروح شده بود افسران فقط یک روز پس از شهرستان رهبران به طور موقت ممنوع یک نوع از گاز اشک آور. حدود نیمه شب در پورتلند یک اتش بازی بود پرتاب بیش از نرده ها در دادگستری مرکز مجروح شدن یک Multnomah County معاون پورتلند پلیس سرهنگ تینا جونز گفت. اسمیت گفت: پلیس تا به حال اعلام غیر قانونی مونتاژ و ساخت بودند بازداشت.

ایالات متحده بزرگترین تظاهرات به نظر می رسد در واشنگتن که در آن معترضان آب گرفتگی خیابان ها بسته به ترافیک. در یک روز مرطوب آنها را جمع آوری در کنگره ملی بازار و در محله. برخی از تبدیل تقاطع ها به طبقه رقص. چادر ارائه تنقلات و آب.

پاملا رینولدز گفت که او آمد به دنبال بیشتر پلیس پاسخگویی.

"قوانین حفاظت از آنها گفت:" 37 ساله آمریکایی آفریقایی تبار ، تغییرات او می خواهد شامل فدرال ممنوعیت پلیس chokeholds و نیاز است که افسران پوشیدن دوربین بدن.

در کاخ سفید بود که غنی شده با جدید شمشیربازی و اقدامات امنیتی اضافی مناجات و سلامتی شنیده می شد در امواج. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که خواست مقامات برای سرکوب ناآرامی عنوان تظاهرات به tweeting: "بسیار کوچکتر جمعیت در پایتخت نسبت به پیش بینی."

در جای دیگر زمینه ها شامل برخی از کشور نشانه معروف ترین. صلح آمیز تاکید آمیخته با رانندگان آنها به عنوان عبور از پل گلدن گیت در سان فرانسیسکو. خودروهای پاکسازی شده بود و از پل بروکلین به عنوان معترضان جریان به منهتن در یک روز است که پلیس نیویورک آرام اجرای مقررات منع رفت و آمد که منجر به رویارویی آنجا رسید و به سراسر شهر بود حکومت نظامی اعلام شده توسط شهردار, بیل د Blasio در صبح روز یکشنبه. آنها راه می رفت بلوار هالیوود و نشویل, تنسی, خیابان های معروف برای موسیقی کشور با مضمون کافه ها و رستوران ها.

بسیاری از معترضان عینک ماسک — یک یادآوری از خطر است که این اعتراضات می تواند باعث تشدید گسترش coronavirus.

Roderick Sweeney, که سیاه و سفید است گفت: حضور گسترده مردم از سفید معترضان با تکان دادن نشانه هایی است که گفت: "Black Lives Matter" در سان فرانسیسکو ارسال یک پیام قدرتمند.

"ما تا به حال بحث ما در خانواده و در میان دوستان که هیچ چیز در حال رفتن به تغییر دهید تا زمانی که ما برادران و خواهران صدای افکار خود گفت:" Sweeney, 49.

جمعیت زیادی از سیاتل پزشکی کارگران بسیاری در آزمایشگاه کت و مالش و راهپیمایی به شهر سالن برگزاری علائم خواندن "خشونت پلیس و نژادپرستی هستند اضطراری برای بهداشت عمومی" و "پرستاران زانو زدن با شما نیست بر شما" — اشاره به چگونه یک افسر فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه.

بالای یک پارکینگ در مرکز شهر آتلانتا یک گروه از کون کالج گروه دانش آموختگان serenaded معترضان با طوبی-سنگین میکس آهنگ. ایستاده در درون گوش رس صاحب کسب و کار Leah Aforkor Quaye گفت: این اولین بار بود که ضربه خیابان ها.

"این باعث می شود مردم خیلی ناراحت کننده اما تنها راه چیزهایی که اتفاق می افتد این است که اگر ما مردم را ناراحت گفت:" Quaye که سیاه و سفید است.

در Raeford کارولینای شمالی یک شهر در نزدیکی فلوید را زادگاه مردم صف خارج شد کلیسای باپتیست در حال انتظار برای ورود در گروه های کوچک. در مراسم یادبود عزاداران سنگ همراه با یک گروه کر. یک عکس بزرگ از فلوید و یک پرتره از او آراسته با یک فرشته بال و هاله نمایش داده شد در مقابل نمازخانه.

"این می توانست من. آن می توانست برادر من پدر من هر یک از دوستان که می گفت:" اریک کارلوس از نزدیک فایت. "از آن ساخته شده من احساس بسیار آسیب پذیر است."

فلوید بدن را به هوستون که در آن او زندگی می کردند قبل از مینیاپولیس برای یادبود دیگری در روزهای آینده.

معترضان و حامیان آنها را در دفتر می گویند آنها مصمم به نوبه خود غلیان احساسات به تغییر قابل توجه overhauling پلیس سیاست. بسیاری از راهپیمایان خواست مقامات به "پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است."

ترزا مطلوب, 68, یک معلم بازنشسته و نماینده املاک و مستغلات اعتراض در اوهایو خانه ملت در کلمبوس, پیش بینی یک دستور کار گسترده تر.

"من به دنبال مقرون به صرفه مسکن, سیاسی, عدالت, زندان, اصلاحات," او گفت:.

دموکرات کنگره در حال آماده سازی یک جارو بسته از پلیس اصلاحات است که انتظار می رود عبارتند از: تغییرات در مقررات ایمنی و ایجاد یک پایگاه داده استفاده-از-نیروی حوادث. اصلاحی مورد نیاز آموزش برنامه ریزی بیش از حد -- در میان آنها ممنوعیت chokeholds.

چشم انداز اصلاحات پاکسازی تقسیم کنگره هستند مشخص نیست.

در کارولینای شمالی کشیش کریستوفر Stackhouse بازگو شرایط فلوید مرگ برای جماعت.

"از آن زمان 8 دقیقه و 46 ثانیه برای او به مرگ" Stackhouse گفت: در یادبود. "اما آن را در زمان 401 سال به قرار دادن سیستم در محل به طوری که هیچ چیز اتفاق می افتد."

___

پریچارد گزارش از لس آنجلس و مباشر از Raeford, North Carolina. آسوشیتد پرس کارکنان از سراسر جهان کمک به این گزارش از جمله جف چیو در سان فرانسیسکو; جیل Colvin در واشنگتن; Jeff امی در آتلانتا; Julie Carr Smyth در کلمبوس, اوهایو; بابی Caina Calvan در تالاهاسی فلوریدا; جان لستر در پاریس و داود Crary و Brian Mahoney در نیویورک است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب