اتحادیه اروپا خواستار خویشتنداری با مالاریا با استفاده از مواد مخدر برای درمان COVID-19

مالاریا داروها باید استفاده نمی شود برای درمان COVID-19 موارد مگر اینکه این تلقی کاملا ضروری است که اتحادیه ار

توسط PATRIS-FUN در 13 فروردین 1399

مالاریا داروها باید استفاده نمی شود برای درمان COVID-19 موارد مگر اینکه این تلقی کاملا ضروری است که اتحادیه اروپا هشدار داد. کمبود این مواد مخدر نیز استفاده می شود برای درمان اختلالات خود ایمنی در حال حاضر ضربه زدن به ما است.

رو به پتانسیل مالاریا کمبود دارو در طب آژانس (EMA) کشور خواست روز چهارشنبه به استفاده از داروهای صرفهجویی برای درمان COVID-19.

از داروهای ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین و کلروکين تنها باید شکایت کرد در آزمایش های بالینی و یا در "اضطراری ملی برنامه" EMA در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus واکسن: 'تست بالینی" در آلمان به زودی

با COVID-19 واکسن به احتمال زیاد هنوز هم ماه دور از مواد مخدر در حال آزمایش در چندین کشور توانایی خود را برای درمان کشنده و بسیار مسری ویروس.

با وجود موفقیت های اولیه در محاکمات در چین و فرانسه EMA تاکید کرد که "کارآمدی در درمان COVID-19 است و در عین حال نشان داده شود در مطالعات."

A researcher in a white lab coast looking at blood samples (picture-alliance/dpa/A. Dedert)

از آن خواهد شد به احتمال زیاد بیش از یک سال تا یک coronavirus واکسن توسعه یافته است

 مواد مخدر در حال اجرا پایین در آمریکا

این داروها نیز برای درمان بیماران مبتلا به اختلالات خود ایمنی مانند لوپوس که می تواند در صورت بحرانی با توجه به کمبود دارو احتکار.

"مهم این است که این بیماران هنوز هم قادر به دست آوردن آنها و نه در صورت کمبود ناشی از انباشت و یا استفاده در خارج مجاز نشانه" EMA در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده در حال حاضر به سیستم وارد شده کمبود هر دو دارو به خصوص پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل "تعویض بازی."

اتحادیه اروپا و بهداشت آمریکا مقامات هشدار داده اند مردم در برابر مصرف داروهای ضد مالاریا برای درمان COVID-19 عفونت بدون تجویز و نظارت پزشک است.

"هر دو کلروکين و هیدروکسی کلروکین می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشند به خصوص در دوزهای بالا و یا هنگامی که در ترکیب با داروهای دیگر" EMA هشدار داد.

عوارض شامل مشکلات قلبی از دست دادن بینایی و یا حتی مرگ اگر نادرست استفاده می شود.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

rs/اس ام اس (AFP ایسنا)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب