اتحادیه اروپا رونمایی coronavirus برنامه ردیابی دستورالعمل

کمیسیون اروپا به نام pan-European رویکرد به استفاده از فن آوری های تلفن همراه برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

توسط PATRIS-FUN در 20 فروردین 1399

کمیسیون اروپا به نام pan-European رویکرد به استفاده از فن آوری های تلفن همراه برای جلوگیری از شیوع بیماری است. اما حریم خصوصی کارشناسان هشدار داده اند که این ابزار می تواند به تضعیف مرکزی امکانات پروژه اروپایی.

کمیسیون اروپا روز چهارشنبه ایجاد یک پان-اروپایی رویکرد به استفاده از فن آوری های تلفن همراه و داده ها به بهتر مقابله با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

کمیسیون نامیده می شود برای توسعه یک اصطلاح toolbox — مجموعه ای از ابزار سیاست — به استفاده از چنین فن آوری برای بهتر اطلاع رسانی و پیگیری تاثير اقدامات مختلف با هدف مهار شیوع بیماری از جمله اجتماعی فاصله و تماس با ردیابی.

"تلفن همراه برنامه های کاربردی پشتیبانی می کند مقامات بهداشتی در سطح ملی و سطح اتحادیه اروپا در نظارت و حاوی مداوم COVID-19 همه گیر" این کمیسیون گفت. "در ترکیب با مناسب تست استراتژی و تماس با ردیابی برنامه های کاربردی می تواند به ویژه در ارائه اطلاعات در سطح ویروس در گردش خون در ارزیابی اثربخشی فیزیکی فاصله و سلول اقدامات و اطلاع رسانی de-تشدید استراتژی."

A young woman wearing a protective mask looks at her smartphone while passing by a grafitti representing two big watching eyes in Berlin, Germany on April 1, 2020. (picture-alliance/NurPhoto/E. Contini)

برخی از مهمترین ابزارهای تکنولوژیکی است که می تواند کمک شامل coronavirus حمل ذاتی حریم خصوصی تجارت آف

نگرانی در مورد 'اقتصاد'

توصیه این است که تلاش برای هموژن کردن یک رویکرد برای استفاده از اطلاعات و برنامه های کاربردی تلفن همراه پس از چند دولت های اتحادیه اروپا گفت: آنها کاوش در گزینه های توسعه اجباری برنامه ها برای شهروندان است.

ادامه مطلب: آلمانی ها را تجارت حریم خصوصی برای coronavirus حفاظت?

امنیت سایبر و حفظ حریم خصوصی داده ها کارشناسان ابراز نگرانی در مورد که تا چه حد چنین برنامه های می تواند تجاوز بر حریم خصوصی و یا خدمت به عنوان یک جرم ابزار نظارت در پست-همه گیر جهانی است.

"جدی بار نیاز به اقدامات جدی و ایده های نوآورانه" گفت: Niego نرنااجو که سران اروپایی حقوق دیجیتال انجمن. "توده نظارت است نه نوآوری و نه آن را جدی و یا قانونی است یا نه."

ادامه مطلب: چه آينده تصور کنید که برای پست-coronavirus-همه گیر ،

در پیشنهاد کمیسیون اذعان کرد که چنین فن آوری می تواند مورد آزار قرار گرفته و به عنوان مثل تضعیف اصول مرکزی اروپا پروژه.

"پراکنده و ناهماهنگ رویکرد خطرات مانع اثربخشی اقدامات با هدف مبارزه با COVID-19 بحران, در حالی که همچنین باعث آسیب جدی به بازار واحد و به حقوق اساسی و آزادی" این کمیسیون گفت. "پیشنهاد رویکرد با هدف حمایت از یکپارچگی بازار واحد و محافظت از حقوق اساسی و آزادی ها به ویژه حق حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات شخصی."

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب