اتحادیه اروپا با نا امید کند Brexit مذاکرات

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier هشدار داده است که زمان در حال اجرا است برای جلوگیری از سخت Brexit در پا

توسط PATRIS-FUN در 6 اردیبهشت 1399

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier هشدار داده است که زمان در حال اجرا است برای جلوگیری از سخت Brexit در پایان این سال است. او در حال رشد است نا امید با "ناامید کننده مذاکرات است."

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier صرف تمام در هفته گذشته در کنفرانس تلفنی با دولت بریتانیا بحث در مورد آینده روابط اقتصادی میان دو طرف است. این دومین دور از مذاکرات از اوایل ماه مارس زمانی که شیوع کروناویروس انداخت یک آچار در کار می کند. Barnier نا امید است که بریتانیا کندی مذاکرات و در عین حال نیز رد فرمت Brexit دوره گذار است.

مسائل کلیدی حل نشده باقی می ماند

طیف وسیعی از تیم در هر دو طرف به طور همزمان در حال مذاکره با یک میزبان کامل از مسائل. اما تا کنون هیچ پیشرفت ساخته شده در نقاط مهم به اتحادیه اروپا. آنها طیف وسیعی از ایجاد یک سطح اقتصادی زمین بازی به توافق درباره نظارت قانونی بر مقابله و همکاری در امور امنیت و ماهیگیری. در حالی که همه این مسائل به هم پیوسته و اکنون در نمایشگاه پارامترهای اقتصادی دارای بالاترین اولویت است.

آنها مربوط به حقوق کار, آب و هوا و استانداردهای حفاظت از یارانه, مالیات و مسائل دیگر. اتحادیه اروپا می خواهد در لندن به توافق برسند به برخی از بلوک استاندارد و در عین حال لندن اصرار دارد آن است که یک کشور مستقل است که قوانین خاص خود را دارد.

اتحادیه اروپا معتقد مشترک استانداردهای کلیدی هستند که هر دو عرصه اقتصادی در حال حاضر هم آمیخته. نخست وزیر بوریس جانسون در ضمن می خواهد تجارت آزاد مقابله شبیه به آنچه اتحادیه اروپا در توافق با کانادا البته با تعهدات کمتر. اما دیپلمات های اتحادیه اروپا اصرار بریتانیا نزدیکی جغرافیایی حکم مشترک استاندارد. تا کنون هر دو طرف ساخته شده اند هیچ پیشرفت در این نقطه است.

بروکسل در ضمن نشان داده است که مگر اینکه پیشرفت ساخته شده است در این زمینه مذاکرات ممکن است به عنوان به خوبی به پایان رسید در دسترس نباشد – اگر چه Barnier خودش را به عموم نمی گفت ، به جای او تصریح کرد که طرف خود را انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت خود را به اعتصاب معقول و منصفانه توافق تا پایان این سال است. اما او نیز آگاه است که "هرگز شده است وجود دارد بنابراین زمان کمی برای رسیدن به یک معامله."

گیلاس چیدن و ماهیگیری

آن است که گزارش شده است که انگلیسی ها طرف گیلاس چیدن مسائل مربوط به آن مایل به مذاکره است. ظاهرا آن است که عمدتا علاقه مند در رسیدن به یک توافق تجاری برای محصولات و در عین حال علاقه کمی در مذاکرات در یک چارچوب قانونی و عادلانه و استانداردهای اقتصادی و یا ماهیگیری. این نشانه بازگشت به گیلاس چیدن که در حال حاضر خدشه دار قبلی مذاکرات. میشل Barnier در عین حال تاکید می کند "ما نیاز به پیشرفت در همه مسائل است و این بلوک را قبول نمی کند و جزئی می پردازد.

Barnier می گوید هر گونه توافق باید همچنین شامل "عادلانه و دراز مدت و پایدار معامله در ماهیگیری سوال است." بدون این اتحادیه کارگزاران گفت: به سادگی وجود دارد خواهد بود هیچ توافقنامه تجارت. اگر چه ماهیگیری منجر به تنها بخش کوچکی به هر دو طرف' تولید ناخالص ملی (GNP) آن است که شدیدا سیاسی شده است. اتحادیه اروپا اصرار بر دسترسی به دلایل ماهیگیری در حالی که بریتانیا می خواهد تنها کنترل بر آنها است. اما خواهد شد که انگلیسی ها ماهیگیری صنعت فروش خود را بگیر اگر نه عضو اتحادیه اروپا? مذاکرات به جایی نمیرسد یا در مورد این موضوع.

Barnier نیز نا امید چون بلوک ارائه شده جامع 350-صفحه سند قانونی برای بحث و گفتگو در حالی که بریتانیا تنها ارائه فردی مقالات حقوقی و موظف است در اعتراض به نگه داشتن چیزهای محرمانه است. این ساخته شده است که زندگی دشوار است برای Barnier که تصمیم گرفتند برای شفافیت ها با اطلاع رسانی همه دولت های اتحادیه اروپا در مورد وضعیت مذاکرات که اجازه داده او را به نگه داشتن هر کس در هیئت مدیره.

Fish at fish market in Peterhead, Scotland (picture-alliance/dpa/C. Meyer)

های مختلف کتری از ماهی ؟ اتحادیه اروپا و انگلستان نمی تواند توافق بر دسترسی به دلایل ماهیگیری

یک سوال از اعتماد

Barnier نیز bemoaned که بریتانیا نه نشانه که آیا می خواهد آن را به چوب به ایرلند شمالی بخشی از خروج از توافقنامه است. در اوایل این سال جانسون ادعا وجود خواهد داشت بدون مرز چک بین ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند. اما نمایندگان اتحادیه اروپا خواسته اند که بریتانیا به انجام آماده سازی برای انجام حیوانی و مواد غذایی و بهداشت و بازرسی در امتداد مرز به طوری که کالا را می توان به ارمغان آورد به جمهوری ایرلند یک کشور عضو اتحادیه اروپا به عنوان از ژانویه 1 2021. Barnier گفت: آماده سازی نباید به تعویق افتاد تا نوامبر و آن است که یک ماده از اعتماد.

بیشتر بخوانید: ایرلندی border — آنچه شما باید بدانید

در واقع به نظر می رسد عدم اعتماد در مورد دموکراتیک و مسائل مربوط به حقوق بشر ، بریتانیا تنها مبهم وعده در این زمینه در حالی که اتحادیه اروپا خواستار تعهدات بتن به عنوان پایه قضایی و همکاری های امنیتی.

دولتی جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن برای ارزیابی اینکه آیا کافی پیشرفت در مذاکرات. یک نرم افزار برای تمدید دوره گذار را باید فرستاده شده توسط اواخر ماه ژوئن. اما تنها دو دور از مذاکرات باقی می ماند تا آن یکی در مه و سه هفته بعد. Barnier نام "پیشرفت ملموس" در عین حال با دولت از مذاکرات تا کنون این به نظر می رسد نه بعید است.

Pettigo at the Irish border (picture alliance/AP Photo/M. Chernov)

هیچ پیشرفت ساخته شده در ایرلند مرز سوال

آنچه که در بریتانیا استراتژی ؟

در حالی که دولت بریتانیا به شدت رد تمدید دوره گذار کمی شناخته شده در مورد خروج آن استراتژی است. اما بوریس جانسون که هنوز دوره نقاهت بعد از عفونت کرونا ويروسی است که به طور فزاینده ای تحت فشار در خانه به درخواست برای فرمت. در بریتانیا حتی Brexit هواداران را آغاز کرده اند که خواستار زمان بیشتری برای جلوگیری از توفنده به خارج از اتحادیه اروپا بدون توافق, به خصوص به عنوان coronavirus مستند در حال حاضر در حال ضربه زدن به اقتصاد سخت است.

تا کنون, اما, انگلیس, تخت را حاضر به اتخاذ اتحادیه اروپا قوانین و هنجارهای قانونی است. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد جانسون در حال رفتن برای مبارزه با تروریسم در اروپا در پایان سال است. او هنوز دو ماه تا ذهن خود را تغییر دهید و در عین حال این احتمالا بستگی دارد که چقدر اقتصاد بریتانیا خواهد قرارداد تبدیل خواهد شد که روشن پس از coronavirus بحران فروکش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن