فرار به نانوایی فرانسه در دنج پخت و پز جدید خاطرات خاک

"در روزهای یکشنبه ، boulangerie متعلق به لیون." این است چگونه لایحه Buford توصیف جدید خود را به نقطه های مورد

توسط PATRIS-FUN در 17 اردیبهشت 1399

"در روزهای یکشنبه ، boulangerie متعلق به لیون." این است چگونه لایحه Buford توصیف جدید خود را به نقطه های مورد علاقه در محله نقل مکان کرد جایی که او با خانواده اش در سال 2008. در خاک و آخرین خاطرات از سابق داستانی سردبیر نیویورکر Buford به مهاجرت به دبی مرکز فرانسه به استاد پخت و پز کشور را خوردم. او به زودی کشف boulangerie محلی سنگ محک اجرا شده توسط محبوب بیکر باب که جذب مشتریان از تمام جنبه های زندگی هر آخر هفته. وجود جمعیت که strolls در به دنبال گرم تغذیه پس از یک شب. ساعت بعد در اوایل risers صبر کنید برای اذوقه و نوشابه صبحانه رفتار پول نقد در دست در یک خط پیچ در پیچ کردن درب. این تصاویر به یاد بیاورید جهان است که احساس می کند دور در میان stay-at-home سفارشات: غریبه کهنه هم مخرج مشترک خود را نه در سراسر جهان بحران اما معده growling برای تازه باگت. این باعث می شود خاک خوش آمدید یادآوری ساده تر است.

Buford جدید نیست به آشپزی خاطرات. نویسنده مستند پر از مواد غذایی سال در ایتالیا در بهترین فروش سال 2006 کتاب گرما که وقایع ماجراهای خود را به عنوان یک آشپز تازه کار برای اولین بار در شهر نیویورک و سپس در توسکانی تلاش برای یادگیری همه چیز وجود دارد که در مورد پخت و پز ایتالیایی در حالی که زندگی با شریک زندگی خود را Jessica. خاک برخی از همان مواد تشکیل دهنده: Buford خارج از منطقه راحتی خود را و می خواهد به سعی کنید دست خود را در آشپزخانه در کنار بهترین در صنعت. اما این کتاب می افزاید پیچ و تاب و در قالب دو قند-محبت اعضای جدید از مهاجرین خدمه: زن و شوهر 3 ساله ، و به عنوان خانواده حل و فصل را به یک روال جدید در فرانسه که چند ماه Buford در اصل پیش بینی هزینه های لیون به نوبه خود به مدت پنج سال.

نویسنده دیدگاه به عنوان یک پدر شاهد خود بچه های خود را غوطه ور در یک فرهنگ خارجی را نگه می دارد خاطرات از اینکه گرفتار در تاریخ و اغلب تشدید دقت آماده سازی غذا. به جای نوشتن خود را پر از طنز و قلب است. هنگامی که دوقلوها سعی کنید باب pain au chocolat , برای اولین بار, Buford توصیف لحظه با خوشحالی: "آنها خورده بود هیچ چیز مانند آن را قبل از — و درک نمی کنند که چرا آنها باید از خوردن هر چیز دیگری."

مواد غذایی خاطرات اغلب خیال بافی مکان های که در آن آنها تنظیم می شوند اما Buford هرگز وانمود میکند که لیون پر زرق و برق است. او شیفته با ثبات قدم از شهرستان: دیوار سرند شده با نقاشی های دیواری; خیابان با سنگ شکسته; و البته مواد غذایی که او می نویسد: "نبود grand اما همیشه خوب است." تحسین خود را از لیون, اما به این معنی نیست که متناسب با. جسیکا شراب نویسنده فرانسوی صحبت می کند به راحتی اما او نمی کند — و خود را outsider وضعیت مجموعه تا تنش که simmers در سراسر خاطرات. Buford ماموریت بود به احساس اعتماد به نفس در یک آشپزخانه. از طریق تحصیل در یک موسسه آشپزی و کار در یک Michelin restaurant او بدست می آورد مهارت های فنی به او نیاز دارد. اما به تعلق او متوجه خواهد شد نیاز به یک نوع متفاوت از آموزش و پرورش است.

به احساس بیشتر متصل به لیون و کمتر مانند یک توریست Buford مجموعه به بررسی که در آن مواد غذایی سنت آمده است. در یک نقطه نظر او و پنیر خود را حفظ طبیعت است. وجود بیش از 1000 گونه از پنیر در فرانسه — و تجربه خوردن پنیر وجود دارد برای امریکاس یک فرد خاص است. او در شگفتی که چرا: "آن است که از خوردن یک قطعه از پنیر است که بیش از هر زمان دیگر مواد غذایی شبیه به افتخار یک قطعه از محل؟" در جستجوی پاسخ او جلوه اهمیت درک یک شهرستان به منظور آماده سازی بهتر آن ظروف.

در پایان آن است که کمی boulangerie جایی که او رشد می کند بیشتر و نه فقط به عنوان یک آشپز است. باب طول می کشد و او را در و گویا همه او می داند در مورد نان با مراقبت. برای برخی از, آن ممکن است احساس عجیب و غریب هم به خواندن داستان سفر — و سهولت که با آن Buford می هاپ در یک هواپیما در خاک مطمئنا می تواند جرقه حسادت. اما در پس ظرافت گرفتن ارتباط خود را با باب و boulangerie, Buford تاکید عمیقا تشدید شعار زندگی: ارزش جامعه است.

نوشتن به Annabel Gutterman در annabel.gutterman@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب