اردوغان سفارشات گارد ساحلی برای جلوگیری از مهاجران عبور از دریای اژه

رئیس جمهور ترکیه دستور داده است تا خود را گارد ساحلی برای جلوگیری از مهاجران از عبور از دریای اژه. اردوغان باع

توسط PATRIS-FUN در 17 اسفند 1398

رئیس جمهور ترکیه دستور داده است تا خود را گارد ساحلی برای جلوگیری از مهاجران از عبور از دریای اژه. اردوغان باعث شده یک مهاجر بحران در یونان مرز با دروغ اطلاع رسانی به مردم این مرز باز بود.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان دستور داد گارد ساحلی برای جلوگیری از مهاجران عبور از دریای اژه آژانس گفت: در روز جمعه.

"به دستور رئیس جمهور... اجازه داده شود برای مهاجران غیرقانونی برای عبور از دریای اژه به دلیل آن است که خطرناک" گارد ساحلی " در توییتر در روز جمعه.

"رویکرد عدم مداخله در برابر مهاجران که مایل به ترک ترکیه باقی می ماند و در عمل اما این (جدید) رویکرد را پوشش می دهد دریای گذرگاه به دلیل خطرات."

عبور از ترکیه به لزبوس باید رسید در هفته های اخیر پس از ترکیه اعلام کرد آن را نمی خواهد متوقف کردن مهاجران از تلاش برای رسیدن به اتحادیه اروپا است.

یونان را متهم ترکیه با استفاده از این مهاجران به عنوان آلت در یک بازی سیاسی در حالی که طرف ترکیه را متهم به یونان از خطر انداختن مهاجران زندگی با آسیب رساندن به قایق خود را در آب است.

ترکیه میزبان نزدیک به 4 میلیون پناهنده از سوریه در جنگ و مقابله با اتحادیه اروپا برای جلوگیری از آنها را از حرکت به بلوک.

ترکیه ادعا می کند که اتحادیه اروپا نتوانسته است به افتخار وعده های خود را و همچنین می خواهد در حمایت از سوریه است که در آن مبارزه با روسیه و حمایت نیروهای دولتی سوریه.

دهها هزار نفر از مردم در تلاش برای عبور به داخل کشور عمدتا از طریق مرز زمینی بلکه از طریق دریای اژه به لزبوس.

دست سنگین تاکتیک

یونان ملاقات عبور از تلاش با دست سنگین تاکتیک شلیک گاز اشک آور و توپ آب به رانندگی مردم.

افزایش اتحاد برانگیخته خاطرات 2015 مهاجر بحران زمانی که بیش از 1 میلیون پناهنده و مهاجر ریخت و به اروپا باعث افزایش پوپولیستی جناح راست سیاست است.

اردوغان را در سفر به بروکسل در روز دوشنبه برای یک روز سفر کاری خود را اعلام کرد که در روز شنبه بدون در نظر گرفتن که او را دیدار با.

وی تنها چند ساعت پس از نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا با انتقاد ترکیه برای استفاده از این مهاجران ناامیدی "برای اهداف سیاسی."

اردوغان گفت: بنا به گزارش آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز جمعه که ترکیه و اتحادیه اروپا مهاجرت معامله است و دیگر کار و
نیاز به تجدید نظر شود.

aw/rc (AFP "رویترز" dpa)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن