'به اندازه کافی به اندازه کافی است.' آتلانتا شهردار محکوم تیراندازی مرگبار از 8 سال Secoriea ترنر

یکtlanta شهردار Keisha لنس کف کرده گفت: "به اندازه کافی به اندازه کافی است" پس از 8 سال از سال بود به ضرب گلو

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

یکtlanta شهردار Keisha لنس کف کرده گفت: "به اندازه کافی به اندازه کافی است" پس از 8 سال از سال بود به ضرب گلوله شنبه شب در نزدیکی وندی که در آن Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

Secoriea ترنر در ماشین با مادر و دیگر بزرگسالان زمانی که یک فرد مسلح به ضرب گلوله به خودرو پلیس می گویند. آن را به خصوص آشفته آخر هفته برای آتلانتا به عنوان شهر گزارش 31 قربانیان تیراندازی — از آنها پنج درگذشت — در 11 جداگانه حوادث از روز شنبه از طریق شنبه, آتلانتا, اداره پلیس, سخنگوی استیو اوری گفت: زمان. آتلانتا شهردار و رئیس پلیس اظهار داشت که روز شنبه در خاص دیدم غیر منتظره ای سطوح بالایی از خشونت اسلحه. "911 بود و آب گرفتگی در شب گذشته در" پایین گفت.

کف صحبت کردن در مورد Secoriea مرگ در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه و تاکید کرد که مرگ کودک رخ داده است "نه به دست افسران پلیس" اما به عنوان یک نتیجه از "اعضای جامعه عکاسی در هر یک از دیگر."

"وجود دارد تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر این شهر و در سراسر این کشور و من آنها را تحسین و من از آنها تشکر می کنم برای اینکه صلح آمیز و برای ارج نهادن به زندگی بسیاری از افرادی که کشته شده اند در امریکا به دلیل بی عدالتی" پایین گفت. "اما این تصادفی وحشی, شوت 'اونا تا آنجا که شما می توانید آن را به متوقف شود. آن را به متوقف شود."

کف گفت که "تغییر کرده است به اتفاق می افتد." "پلیس اصلاحات است که بخش بزرگی از آن را, اما ما نیز برای اصلاح جامعه خود ما," او اضافه شده است.

پلیس در حال ارائه یک 10.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به بازداشت و کیفرخواست آنها به عنوان جستجو برای متهمان اوری می گوید.

موقت آتلانتا اداره پلیس رئیس رادنی برایانت گفت: این حادثه رخ داده است فقط قبل از 10 p. m. روز شنبه, و اضافه کرد که شش تیراندازی حوادث در شنبه شب به تنهایی در آن 23 نفر اصابت گلوله و حداقل سه نفر کشته شدند.

افسران اعزام به منطقه به عنوان Secoriea رانده شد به بیمارستان در همان ماشین او به ضرب گلوله کشته شد. او دریافت درمان در بیمارستان اما تسلیم به او صدمات برایانت گفت.

برایانت گفت: راننده در تلاش بود تا وارد پارکینگ هنگامی که او مواجه شد توسط یک گروه از افراد مسلح که مسدود شده بود در ورودی. "در برخی از نقطه, کسی در این گروه باز آتش در خودرو قابل توجه آن چندین بار قابل توجه کودک که در داخل بود" برایانت گفت:

Secoriea پدر و مادر هر دو مشخصه پریشان در کنفرانس مطبوعاتی.

Charmaine Turner Secoriea مادر گفت که دختر او را "شده است در Infinite رقص بر روی تلفن خود را فقط کردم به پایان رسید خوردن" اگر او هنوز زنده بودند.

"شما منجر به کشته شدن 8 کودک. او فقط می خواستم به خانه و دیدن عموزاده او. که همه او می خواست به انجام" Secoriea پدر Secoriya Williamson گفت.

گرجستان فرماندار برایان کمپ نیز وزن در Secoriea مرگ یکشنبه گفت: "این روند اخیر از بی قانونی است ظالمانه & غیر قابل قبول است."

کف نیز فرستاده استرن پیام به کسانی که تجمع در اعتراض سایت در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. "ما در حال داشتن هر گونه بحث بیشتر. آن را بیش از," او گفت:. "اگر شما به دنبال به بخشی از یک راه حل و نه مشکل شما در حال رفتن به مجبور به روشن کردن آن منطقه به دلیل (...) در نقطه ای که 8 ساله-کودک کشته شده است این بحث را به پایان رسید." آتلانتا اداره پلیس سخنگو استیو اوری تایید به زمانی که ماموران در حال کمک در پاکسازی این منطقه به عنوان یادبود از صبح روز دوشنبه.

گروهی از معترضان که بارها نشان داده تا به یک بنای یادبود در سایت ایجاد شده خارج وندی که در آن بروکس درگذشت محکوم به قتل در یک بیانیه ویدئویی و گفت: "هیچ یک از گروه ما درگیر شد هیچ وجه در تیراندازی است."

یک زن که شناسایی خودش را به عنوان یک بانوی گفت: در تصویری که این گروه را "به گسترش ما عمیق ترین تسلیت به خانواده داغدیده و دوستان جوان 8 سال." "ما در کنار شما و در اینجا برای شما," او گفت:, و اضافه کرد که مرگ کودک تنها "بیشتر تأکید ماموریت ما برای احداث یک مرکز صلح در این سایت است." فعالان درخواست برای یک مرکز صلح به "ایجاد یک فضا برای شفا" با تمرکز بر "پایان دادن به خشونت پایان دادن به خشونت های پلیس, کار, آموزش, آموزش و پرورش و سایر خدمات است."

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن