استقامت ورزشکار اجرا می شود 218 مایل به حمایت از مادر بزرگ دوره نقاهت بعد از COVID-19

در آینده کتاب بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردرئیس مغلوب ساختن پیش

توسط PATRIS-FUN در 18 تیر 1399

در آینده کتاب بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردرئیس مغلوب ساختن پیشی جستن زاده, مریم تهمت می نویسد که عموی او ساخته شده نامناسب نظرات در مورد بدن خود و اعلام کرد که زنانی که حاضر به تاریخ او "بدترین زشت ترین و گفتیم slobs او می خواهم تا کنون ملاقات کرد."

نگهبان دریافت یک کپی از حد و هرگز به اندازه کافی در روز سه شنبه یک هفته قبل از آن برنامه ریزی شده است منتشر خواهد شد. در حال حاضر یک روانشناس بالینی, مریم تهمت می نویسد که او یک بار به عنوان کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد برای او عمو. در حالی که کار بر روی یک پروژه با هم او می نویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه "یک آزرده خلاصه ای از زنان انتظار داشت تا به امروز اما که داشتن رد او بودند ناگهان بدترین زشت ترین و گفتیم slobs او می خواهم تا کنون ملاقات کرد." مدونا و یخ اسکیت باز کاتارینا ویت بودند و فقط دو نفر از زنان او به نام نگهبان گزارش.

مریم تهمت می گوید: رئیس جمهور نیز در نظر او ظاهر گشته است که در حالی که در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در 1990s او را دیدم او را در یک دست کت و شلوار حمام و گفت: "مقدس s--t, مریم. شما انباشته است." همسر دوم خود مارلا افرای سیلی او را "به آرامی روی بازوی" در "مسخره وحشت" مریم تهمت می نویسد اضافه کرد: "من 29 بود و به راحتی نمی خجالت. اما من چهره قرمز و من ناگهان احساس خود آگاه است. من کشیده من حوله دور شانه های من."

تعطیلات نیست شاد امور یا مریم تهمت می نویسد. در طول یک کریسمس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را برادر کوچکتر رابرت berated مادر خود مریم MacLeod مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت گوشت گاو به جای ترکیه و او صرف "کل غذا را با سر خود را متمایل دست در دامان او" او می نویسد. مریم تهمت همچنین به یاد می آورد دریافت های عجیب و غریب هدیه از رئیس جمهور و همسر اول خود را, Ivana مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله یک تک طلا لنگ کفش پر از آب نبات سخت; او تعجب اگر آن را یک "درب جایزه و یا به نفع یک حزب از ناهار." در ادامه مطلب نگهبان. کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب