Ellen DeGeneres معذرت خواهی به کارکنان خود را نشان می دهد تلویزیون برادران وارنر پس از راه اندازی در محل کار تحقیق

(لس آنجلس) — Ellen DeGeneres عذرخواهی به کارکنان در طول روز خود را تلویزیون نشان می دهد بحث در میان یک شرکت د

توسط PATRIS-FUN در 10 مرداد 1399

(لس آنجلس) — Ellen DeGeneres عذرخواهی به کارکنان در طول روز خود را تلویزیون نشان می دهد بحث در میان یک شرکت داخلی بررسی شکایات سخت و ناعادلانه محل کار.

"در روز یکی از ما را نشان می دهد من گفت: هر کس در اولین دیدار که 'The Ellen DeGeneres Show' خواهد بود یک جای شادی — هیچ کس تا به حال بالا بردن صدای خود را و هر کس خواهد بود با احترام رفتار شود" DeGeneres نوشت. چیزی تغییر او گفت: "و برای آن که من متاسفم."

در بیانیه ای جداگانه این استودیو برادران وارنر گفت: این تحقیقات را "یافته های اولیه" نشان داد آنچه در آن نامیده می شود برخی از نقص در نمایش روزانه مدیریت.

DeGeneres' یادداشت و پروب توسط استودیو شرکت مادر به دنبال یک BuzzFeed گزارش که در آن یک زمان و 10 سابق نشان می دهد کارکنان شکایت در مورد مسائل از جمله اخراج پس از مصرف پزشکی و یا سوگ را ترک کنند. یکی از کارگران گفت که او سمت چپ به دلیل نظرات در مورد مسابقه.

بسیاری از شکایت بسته بود به اجرایی تولید کنندگان و مدیران ارشد, BuzzFeed گفت: اما یک کارمند سابق گفت: DeGeneres نیاز به مسئولیت های بیشتر برای محیط کار. مردم و اتهامات مشخص نیست.

شکایت در مقابل به شدت با نشان می دهد خوش بین تنور و DeGeneres خود عمومی رفتار و تشویق مردم به نوع و مراقبت.

در آن بیانیه برادران وارنر آن را گفت و DeGeneres به اتهامات در مورد نشان می دهد "فرهنگ محیط کار بسیار جدی" است و شرکت مادر آن است که به دنبال تعیین اعتبار برای عموم گزارش اتهامات و درک نشان می دهد کارکرد روزانه.

"به عنوان یک نتیجه WarnerMedia مصاحبه با ده ها تن از کارمندان فعلی و سابق در مورد محیط زیست در 'The Ellen DeGeneres Show' ... . و اگر نه همه اتهامات تایید ما نا امید است که یافته های اولیه این تحقیقات نشان داد برخی از کمبودهای مربوط به نشان می دهد روز به روز مدیریت."

مراحل گرفته شده به چند نیروی انسانی تغییرات و اجرای مراحل دیگر این استودیو گفت: بدون استناد به جزئیات. داخلی بررسی شد و برای اولین بار گزارش شده توسط انواع.

DeGeneres نوشت که او "شفقت عمیق" برای افرادی که تحت درمان ناعادلانه و یا نادیده گرفته. که می آید از کسی که در نظر گرفته شده است برای "من که هستم" گفت: DeGeneres که دقیق قیمت او برای پرداخت می شود که آشکارا همجنسگرا.

"همانطور که ما رشد نمایی من قادر به ماندن در بالای همه چیز و تکیه بر دیگران برای انجام شغل خود را به عنوان آنها می دانستند که من می خواهم آنها را می خواهید انجام می شود. به وضوح برخی نیست. که خواهد شد در حال حاضر تغییر و من متعهد به حصول اطمینان از این اتفاق نمی افتد دوباره," او گفت: در این یادداشت.

"این است راه بیش از حد طولانی اما ما در نهایت داشتن مکالمات در مورد انصاف و عدالت" DeGeneres, گفت:, و اضافه کرد که او را فشار خودش و دیگران را به "یادگیری و رشد است."

او گفت: COVID-19 pandemic نگه داشته و او را از ارائه نظرات خود را در فرد به کارکنان. او امضا پیام "اقامت امن و سالم" و "عشق الن."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب