بیل کازبی را درخواست تجدید نظر است از رفتن به دادگاه عالی پنسیلوانیا

UFO تحقیقات فقط یک کل خیلی بیشتر جدی است. چه هنگامی که به عنوان یک سرگرمی برای نظریه پردازان توطئه دریافت یک

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

UFO تحقیقات فقط یک کل خیلی بیشتر جدی است. چه هنگامی که به عنوان یک سرگرمی برای نظریه پردازان توطئه دریافت یک افزایش بزرگ از این کشور ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه.

کمیته اطلاعات مجلس سنا به ریاست سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), رای به نیاز سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده و پنتاگون به کامپایل یک تجزیه و تحلیل از تمام داده های جمع آوری شده در "ناشناس هوایی پدیده" از جمله رؤیت و ضبط شده از خلبانان نیروی دریایی در طول سال که واقعا چه گرفتار بالاتنه مجلسی ، بیشتر چه, پنل می خواهد آن را به.

ارائه بخشی از سالانه هوش مجوز لایحه پس از آن هنوز هم نیاز به تصویب شده توسط سنا کامل. بدون در نظر گرفتن آن به عنوان یک خبر خوب توسط کسانی که برای حمایت بیشتر دولت پژوهش را به کامپیوتر. "این بیشتر مشروعیت می بخشد موضوع" کریستوفر ملون سابق بالا پنتاگون هوش و سنا کارمند که فشرده برای تحقیقات بیشتر گفت: Politico. "که به خودی خود بسیار مهم است. مردم می توانند در مورد آن صحبت کنید بدون ترس از خجالت."

ملون گفت: "وجود دارد هیچ گفتن" چه پیامدهای بالقوه می تواند باشد. گسترش تحقیقات می تواند نشان دهد هر چیزی را از عمده پیشرفت های تکنولوژیکی توسط دشمنان خارجی است که می تواند نور را در ایالات متحده آمریکا "نظامی آسیب پذیری" به — برای خیال — آیا "شده اند وجود دارد پروب بازدید از سیاره ما است." ادامه مطلب در سیاسی. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن