آمریکا در نظام سلامت خواهد شد و به احتمال زیاد Coronavirus شیوع بدتر

یکدولت مقامات مسابقه به منظور محدود کردن گسترش جدید coronavirus عناصر اساسی مراقبت های بهداشتی ایالات متحده س

توسط PATRIS-FUN در 15 اسفند 1398

یکدولت مقامات مسابقه به منظور محدود کردن گسترش جدید coronavirus عناصر اساسی مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم—deductibles شبکه های پیچیده بیمه بوروکراسی—که در حال حاضر آن را دشوار برای بسیاری از آمریکایی ها به پرداخت هزینه مراقبت های پزشکی در شرایط عادی خواهد شد به احتمال زیاد شیوع بیماری بدتر است.

بیش از 140 مورد از coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. اما به عنوان CDC باعث می شود این تست برای این ویروس به طور گسترده ای در دسترس ساختار مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم پیچیده پاسخ.

به صورت یکی از افراد در واقع باید انتخاب کنید تست شده—یک برنامه به طور بالقوه گران چشم انداز برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. در حالی که دولت را پوشش هزینه های آزمایش پزشکی و بیماران مدیکر و برای آزمایش در اداره فدرال و ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه معلوم نیست چه مقدار بیماران شارژ خواهد شد برای تست در دانشگاهی یا امکانات تجاری و یا اینکه آیا این امکانات باید در بيماران بیمه شبکه. به تازگی یک میامی مرد دریافت $3,270.75 لایحه پس از رفتن به بیمارستان احساس بیمار پس از یک سفر کاری به چین است. (او آزمایش مثبت برای آنفلوانزای فصلی بنابراین نداشت جدید کروناویروس و خانه فرستاده شد به بهبود می یابند.)

کسانی که تست مثبت برای COVID-19 چهره احتمالا حتی بیشتر از نظر مالی دلخراش مسیر رو به جلو است. به دنبال مراقبت های پزشکی مناسب و یا ارسال به قرنطينه مهم در پیشگیری از این ویروس از گسترش بیشتر—هر دو با آمدن فصل به طور بالقوه برچسب قیمت در ایالات متحده در ماه گذشته یک پنسیلوانیا مرد دریافت $3,918 در صورتحساب پس از آزادی از اجباری دولت ایالات متحده قرنطینه پس از او و دخترش تخلیه شدند از چین است. (هر دو میامی و پنسیلوانیا بيماران دیدم صورتحساب خود را کاهش دهد پس از روزنامه نگاران گزارش شده در آنها, اما آنها هنوز هم مدیون هزاران نفر.)

بیش از 27 میلیون آمریکایی در حال حاضر لازم نیست بیمه سلامت از هر نوع و حتی بیشتر در حال underinsured. اما کسانی که بیمه درمانی کافی به سختی از جنگل. بسیاری از زمان برنامه های بهداشتی از ویژگی های عظیم deductibles—مقدار شما مجبور به صرف در هر سال قبل از بیمه خود را در ضربات. در سال 2019, 82 درصد از کارگران با بیمه سلامت از طریق کارفرمای خود را به حال سالانه معافیت از 63 درصد از یک دهه پیش با توجه به یک گزارش از قیصر بنیاد خانواده. متوسط معافیت برای یک فرد مجرد با کارفرما بیمه افزایش یافته 162% در آن زمان از $533 در سال 2009 به $1,396 سال گذشته است.

بیش از یک چهارم از کارکنان و نزدیک به نیمی از کسانی که در شرکت های کوچک باید سالانه معافیت از حداقل $2,000. کسانی که تحت پوشش Obamacare به بازار قصد دارد در صورت حتی بزرگتر مانع: متوسط معافیت برای یک فرد برنز طرح در سال گذشته بود $5,861 با توجه به سلامت جیب یک سایت است که کمک می کند تا مصرف کنندگان فروشگاه برای بیمه بهداشت و درمان.

برای بسیاری از آمریکایی ها پرداخت غیر منتظره بیل از آن اندازه است که تقریبا غیر قابل تصور است. نزدیک به 40 درصد از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که آنها نمی قادر خواهد بود برای پوشش $400 اضطراری با پول نقد پس انداز و یا یک کارت اعتباری آنها به راحتی می تواند پرداخت با توجه به فدرال رزرو.

تحقیقات نشان داده است که حتی در غیر شیوع شرایط بالا deductibles مردم منجر به کاهش هزینه های خود را در مراقبت های بهداشتی و تاخیر در درمان یا داروهای تجویزی است که می تواند مطرح در خصوص مشکلات دشوار برای بیماران مبتلا به بیماری مزمن یا بیماری های که نیاز به تشخیص زود هنگام. زمان جدید کروناویروس در ابتدای سال باعث می شود چشم انداز حتی بدتر: از آنجا که اکثر deductibles تنظیم مجدد هر یک از ژانویه, میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد پرداخت هزاران نفر را از جیب خود را قبل از شرکت های بیمه پرداخت یک درصد.

"به احتمال زیاد اکثر مردم آغاز نشده پرداخت را کسر" توضیح می دهد که Adrianna مک اینتایر یک سیاستگذاری سلامت محقق در دانشگاه هاروارد. "برای مراقبت از آنها به دنبال, مگر اینکه آن را به عنوان صفر دلار پوشش قبل از معافیت آنها می تواند در قلاب برای هزینه کامل سفر خود را به تست تشخیصی و دیگر هزینه های مرتبط با به دنبال مراقبت و یا تشخیص coronavirus."

نیمی از آمریکایی ها گزارش می دهند که آنها یا اعضای خانواده قرار داده اند خاموش مراقبت در گذشته به دلیل آنها نمی تواند استطاعت آن را. دیگران رفته اند و بدون مراقبت به دلیل آنها نمی تواند پیدا کردن یک ارائه دهنده خدمات شبکه و یا نمی تواند تعیین کند چه مقدار مراقبت از هزینه در پیشبرد بنابراین تصمیم گرفت به خطر به دنبال توجه پزشکی.

"هنگامی که بیماران سعی کنید برای رفتن به یک دکتر و یا بیمارستان, آنها اغلب نمی دانند که چه مقدار از آن را هزینه رفتن به طوری که آنها یک لایحه که راه بیش از حد انتظار می گوید:" کریستوفر Whaley سلامت اقتصاددان در شرکت رند. "را به صورت عادی که هرج و مرج و به چالش کشیدن برای بیماران. اما هنگامی که شما اضافه کردن در بالای این وضعیت که در آن شما باید یک پتانسیل همه گیر پس از آن که حتی بدتر است."

در مواجهه با این نوع از عدم قطعیت بسیاری از بیماران ممکن است به سادگی تصمیم به رفتن به دکتر, او افزوده است که "دقیقا مخالف آنچه ما می خواهید به اتفاق می افتد در این نوع از وضعیت است."

ویژه داستان
چگونه برای مدیریت اضطراب خود را در مورد کوروناویروس
اگر شما نگران در مورد گرفتن COVID-19 اینجا است که چگونه شما می توانید مدیریت خود را coronavirus اضطراب و آرام بماند.

کارشناسان بهداشت عمومی و دموکرات ها نیز با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به اجازه می دهد مردم را به گریز از قانون مراقبت مقرون به صرفه قوانین و خرید محدود و کوتاه مدت پوشش بیمه درمانی. از جمله "ناخواسته برنامه گفت:" سناتور پتی موری در سخنرانی خود در مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته شنوایی در چهارشنبه ملزم به پوشش تست های تشخیصی و یا واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در آغوش چنین barebones برنامه "باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای مردم را به مراقبت از آنها نیاز به نگه داشتن این بحران تحت کنترل" او گفت:. یک گروه بزرگی از سلامت و حقوق و کارشناسان دیگر نیز منتشر شد یک نامه این هفته اصرار سیاستگذاران به "اطمینان از جامع و مقرون به صرفه دسترسی به تست از جمله برای ایجاد."

صنعت بیمه گروه تجارت امریکا برنامه های بیمه درمانی صادر راهنمایی در coronavirus هفته گذشته اما توصیه می کنند که شرکت های بیمه حذف کردن از جیب هزینه های مربوط به این ویروس است. آن گفت: شرکت های بیمه خواهد بود و کار با سی دی و "به دقت وضعیت را" تعیین "آیا سیاست تغییرات مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که مردم ضروری مراقبت است."

فرماندار نیویورک اندرو کومو با صدور بخشنامه روز دوشنبه نیاز به نیویورک بیمه سلامت به صرف هزینه های برای تست از coronavirus از جمله اتاق اورژانس مراقبت های فوری و دفتر بازدیدکننده داشته است. این می تواند کمک به نیویورک که برای دریافت از طریق پوشش مدیکید و دیگر دولت تنظیم برنامه های, اما آن را نمی خواهد به درخواست اکثر کارفرما مبتنی بر بیمه بهداشت و درمان است که تنظیم شده توسط دولت فدرال است. کشورهای دیگر مشابه محدودیت در طرح بیمه آنها می تواند تنظیم با توجه به مک اینتایر.

دولت فدرال از سوی دیگر می تواند گام در. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است با توجه به استفاده از یک فاجعه ملی recovery برنامه ای برای بازپرداخت بیمارستان ها و پزشکان برای درمان بیمه COVID-19 بيمار. و حتی جمهوری خواهان که به طور سنتی مخالف مراقبت سلامت توسط دولت پرداخت می شود در حال گرم شدن به این ایده. "شما می توانید به آن نگاه کنید به عنوان اجتماعی پزشکی" فلوریدا در کنگره تد Yoho که صریحتر مخالف قانون مراقبت مقرون به صرفه گفته HuffPost این هفته است. "اما در صورت شیوع یک بیماری همه گیر چه گزینه های خود را?"

اما حتی اگر دولت فدرال طول می کشد و مراحل را به خلاص شدن از شر deductibles و یا سایر هزینه های مربوط به coronavirus کارشناسان می گویند که آمریکایی ها باید بریس خود را برای مدت زمان طولانی انتظار برای دیدن ارائه دهندگان و یا در صورت نیاز به پزشک مراجعه کنید که خارج از شبکه به علت ظرفیت محدود و ارائه دهندگان خدمات بیمارستان.

کسانی که نمی نیاز به درمان در بیمارستان هنوز هم ممکن است نهفته باشد. CDC توصيه کرده است که مردم حفظ تامین داروهای لازم را در مورد آنها قرنطینه ، اما بسیاری از شرکت های بیمه اجازه نمی دهد تا بیماران برای دوباره پر کردن نسخه تا زمانی که آنها تقریبا. CDC همچنین توصیه می کند که مردم را به ماندن در خانه از کار در صورتی که تجربه علائم بیماری تنفسی اما عدم فدرال مرخصی استعلاجی باعث می شود آن را غیر ممکن است برای بسیاری از کارگران به پرداخت هزینه به زمان.

این عواقب این کشور را تکه تکه سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل شدن به بیشتر قابل رویت در زمان استرس می گوید می گیرد. "در یک بیماری همه گیر از نوع وضعیت که هر دو مضر برای بیماران," او می گوید: "و همچنین برای اعضای جامعه است."

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامهو لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به virus@time.com.

نوشتن به ابیگیل آبرامز در abigail.abrams@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب