هندوراس رئیس جمهور در بیمارستان بستری ساعت پس از اعلام COVID-19 تشخیص

(تگوسیگالپا هندوراس)—رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, در بیمارستان بستری شد روز شنبه با پنومونی ساع

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

(تگوسیگالپا هندوراس)—رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, در بیمارستان بستری شد روز شنبه با پنومونی ساعت پس از اعلام کرد که او و همسرش تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

فرانسیس Contreras سخنگوی سامانه ملی مدیریت ریسک گفت: در یک کنفرانس خبری که پس از بررسی هرناندز آزمایشگاه کار و اشعه x-پزشکان تعیین رئیس جمهور تا به حال ذات الریه و توصیه می شود او در بیمارستان بستری شود. او گفت: هرناندز بود که در شرایط خوبی است اما او از دریافت دارو intraveneously که تا به حال به اجرا در بیمارستان نظامی.

هرناندز اعلام کرده بود اواخر سه شنبه شب در یک televized پیام است که او در آزمایش مثبت برای COVID-19.

ادامه مطلب: نقشه برداری از گسترش شیوع کروناویروس در سراسر ایالات متحده و جهان

هرناندز گفت که بیش از آخر هفته او شروع به احساس ناراحتی و در روز سه شنبه دریافت نتایج آزمون. او گفت: آن را بخشی از خطر است که می آید با این کار. با مسئولیت خود گفت: او نمی تواند در خانه بماند به طور مداوم.

هرناندز گفت: نشانه ها و نور و که او در حال حاضر شروع به احساس بهتر است. او گفت که او تا به حال شروع به آنچه که او به نام "MAIZ درمان" تجربی ترکیبی از microdacyn, آزیترومایسین, ایورمکتین و روي.

او گفت: همسر خود را بدون علامت و دو نفر دیگر که کار با آنها را نیز آلوده.

هندوراس نزدیک به 10,000 موارد تایید شده بیماری و 330 مرگ و میر. اما تست محدود است و سلامت عمومی سیستم عامل تحت فشار است. مرکز هندوراس' اپیدمی شده است در Cortes دولت اطراف سن پدرو سولا در شمال اما در هفته های اخیر موارد یافت در اطراف پایتخت از تگوسیگالپا.

هرناندز است که یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در درجه اول در تلاش برای کند کردن مهاجرت های غیر قانونی. اما سخنگوی دادستان فدرال در نیویورک محاکمه برادر رئيس جمهور است و آن را به طور فزاینده ای روشن است که یک مورد است که ساختمان در برابر هرناندز خود را.

اتهامات واصل شده اند در برابر رئیس جمهور اما ایالات متحده دادستان ها گفته اند که او پذیرفته پول از قاچاقچیان مواد مخدر برای پیشبرد فعالیت های سیاسی خود را در مقابل اجازه دادن به آنها انتقال مواد مخدر از طریق کشور است.

هرناندز را رد کرده است کسانی که اتهامات.

او انتخاب خواهد شد در مورد اختلاف نوامبر 2017 انتخابات با وجود قانون اساسی این کشور در ممنوعیت انتخاب مجدد.

__

AP نویسنده کریستوفر شرمن در شهر مکزیک کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن