الیزابت وارن تایید جو بایدن برای رئیس جمهور

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "نمی توانید برگزاری تظاهرات در حال حاضر به دلیل coronavirus را تهدید می کند ز

توسط PATRIS-FUN در 27 فروردین 1399

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "نمی توانید برگزاری تظاهرات در حال حاضر به دلیل coronavirus را تهدید می کند زندگی خود را از حامیان و سیاست 101 کشتن نیست خود را به رای دهندگان" Stephen Colbert گفت: در روز سه شنبه را دیر نشان می دهد. "پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل coronavirus جلسات مطبوعاتی در کاخ سفید هر روز به این تظاهرات" و "او outdid خود" روز شنبه با "دو-و-نیم-ساعت-طولانی مجنون عاطفی misinforming, تبلیغاتی کنفرانس مطبوعاتی."

مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی بود در مورد exposés خود را با شرح "شناخته شده عمومی شکست را coronavirus به طور جدی به طوری که او مجبور مونتاژ مطبوعات به تماشای یک ویدیو از خود قرار coronavirus موفقیت" کلبرت گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری "قلم در طول کل ماه فوریه" و هنگامی که CBS پائولا رید اشاره کرد که تهمت ظهور. کلبر پر جاهای خالی.

نمایش روزانه نیز دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و فوریه.

Tooning کردن اخبار شناسایی الگو در مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعات آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن "به واقعا یک تایمر یک کنفرانس مطبوعاتی دیروز — او تقریبا در کف دهان," جیمی کیمل گفت. همراه با حمله به مطبوعات و تهمت نیز bizarrely برداشت و مبارزه با فرمانداران خود ادعا کرد که "کل" حق تماس با عکس در بازگشایی اقتصاد در تناقض دهه جمهوریخواه ارتدکسی کیمل گفت. شما نمی توانید در آغوش "آمده است "حقوق" و "کل قدرت دولت فدرال در همان زمان. آن را مانند Thanos داشتن Iron Man با مضمون جشن تولد." او gawked در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را "باور نکردنی" توییتهایی: "نه تنها او را تهدید نمی کند برای کمک به آمریکا با کمک های فدرال — با پول ما — کاپیتان از شورش در بونتیدر پایان آن فیلم در نظر گرفته شد به نا مناسب منجر شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراب است به راه اندازی مجدد اقتصاد امریکا را به عنوان به زودی به عنوان او طول تاریخ اشتباه غرایز می گویند از آن زمان Trevor Noah گفت: در روزانه اجتماعی فاصله نشان می دهد. اما lucikly "امریکا واقعا نیاز به تکیه بر رئیس جمهور غرایز در اینجا. فرمانداران هستند که قفل شده خود را متحده و فرمانداران هستند که تصمیم خواهد گرفت که برای باز کردن کشورهای عقب."

"هنگامی که تهمت شنیده ام که ایالات متحده برای رفتن به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه برای بازگشایی اقتصاد خود را صرف نظر از تصمیم خود او بود و سریع به مردم یادآوری کند که خود را از کارت های کسب و کار ممکن است می گویند رئیس جمهور اما خانواده بهتر است درمان او را مانند پادشاه" نوح گفت. "اما حقیقت این است که دونالد اگر شما وجود دارد برای نبرد شما نمی تواند به منجر به پیروزی." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب