Dr. Anthony Fauci پاسخ تمام Trevor نوح coronavirus سوالات. جو بایدن می گوید جیمی کیمل طرح خود را.

Dr. Anthony Fauci های دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری ها و عفونت منجر شود کارشناس جمهور مغلوب ساختن پیشی ج

توسط PATRIS-FUN در 8 فروردین 1399

Dr. Anthony Fauci های دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری ها و عفونت منجر شود کارشناس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار توصیه کرده است شش رئیس جمهور در یک سری از وحشتناک بیماری های عفونی. او گفت: روزانه نشان می دهد's Trevor Noah روز پنج شنبه که خود را "بدترین کابوس" شده است "تنفسی-بیماری منتقله از راه است که به راحتی گسترش می یابد از فردی به فرد اما که تا به درجه بالایی از مرگ و مير" و با COVID-19 "این گسترش به راحتی — شما حتی می توانید آن را هنگامی که شما علامت" — و آن مرگ و مير 10 برابر بالاتر از آنفولانزای فصلی.

Fauci گفت: مردم باید به وزن خطرات ناشی از فعالیت های مختلف نوح پرسید: در مورد — به عنوان مثال او فکر نمی کند که ما "باید به طور کامل وسواس در مورد بسته های که می آیند" — اما سرفه و عطسه خطرناک هستند. گسترش ویروس عمدتا از طریق قطرات بزاق از جمله دست ها پس از تماس با یک فرد سرفه, اما آن را نیز می تواند aerosolized و آویزان در هوا برای یک بیت.

"شما نمی خواهید به وسواسی-اجباری در مورد پاک کردن همه چیز را که شما در نزدیکی" Fauci گفت: اما آلوده دستگیره های درب ها "یکی از واقعی بازیگران بد." او پیشنهاد کرد و در نهایت به دست دادن "در حالی که" و شستن مکرر دست ها به علاوه نگه داشتن شش پا اجتماعی فاصله. "قریب به اتفاق جمعیت" از COVID-19 بيمار "هستند که سالمندان با بیماری های زمینه ای مثل قلب و یا مسائل تنفسی وی افزود: اما افراد جوان به مراتب از "رویین تن."

اما حتی اگر شما هرگز مریض "شما باید تقریبا اجتماعی و اخلاقی و مسئولیت برای محافظت از افراد دیگر" با گسترش ویروس Fauci گفت و در نظر چه مدت نیاز مردم به پناهگاه در محل "ویروس ساعت Trevor."

"ما ممکن است در حال اجرا پایین در ماسک, اما وجود دارد مقدار زیادی از ورقه نازک قلعی کلاه برای رفتن در اطراف در حال حاضر" جیمی کیمل گفت. "وجود دارد یک راست توطئه در گردش است که ادعا می کند Dr. Anthony Fauci به طور مخفیانه توطئه با هیلاری کلینتون برای از بین بردن اقتصاد و تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. درست است — شاید این ویروس در آمد از هیلاری کامپیوتر!" او گرفته شده به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن. بایدن گفت که او را گیج مغلوب ساختن پیشی جستن را آهسته و تدریجی در واکنش به شیوع — "صادقانه به خداوند جیمی من نمی دانم" -- خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به سرقت coronavirus طرح توضیح داد که چگونه او صرف روز خود و اطمینان کیمل که مغلوب ساختن پیشی جستن "ندارد قدرت" به تعویق انداختن انتخابات است. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب