دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ناتوان استبداد

اوت 10 سال 2020 همه چیز نشان می دهد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او هرگز واقعا یک تاجر موفق — او فقط ب

توسط PATRIS-FUN در 21 مرداد 1399

همه چیز نشان می دهد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او هرگز واقعا یک تاجر موفق — او فقط بازی یکی در تلویزیون. در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور یک الگوی مشابه پدید آمده است: تهمت می خواهد به انجام نقش مستبد در مقابل دوربین های تلویزیونی, اما نمی تواند و یا نمی خواهد به طور موثر عمل برای حفاظت از کشور از اقتصادی و چالش های بهداشت در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر. او یک Potemkin قدرتمند.

آخرین نمونه از این پدیده در آمد بیش از آخر هفته. با مجلس نمایندگان و سنا صالح در یک بیماری همه گیر امداد لایحه رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او را عمل یک جانبه — امضای دستور اجرایی برای تمدید مزایای بیکاری همچنان یک مهلت قانونی برای اخراج تسلیم مالیات حقوق و دستمزد و توقف پرداخت وام دانشجویی.

"من در نظر گرفتن اقدامات اجرایی" او گفت:. "ما تا به حال آن را. و ما قصد داریم برای صرفه جویی در آمریکا شغل و ارائه کمک به کارگران آمریکایی."

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور اجرایی دو ترکیب عناصر متناقض: نفس بیش از حد و ناتوانی جنسی.

بیایید نگاهی به نفس بیش از حد ، همانطور که واشنگتن پست اشاره کرد تهمت سفارشات "تلاشی برای گردش دور برخی از کنگره اکثر اساسی قانون اساسی موظف قدرت — مالیات و هزینه های سیاست." قانون اساسی را به سادگی می دهد و کنگره نیست, رئیس جمهور, مالیات و هزینه های قدرت. یک سناتور جمهوری خواه به نام تهمت دستور را "خلاف قانون اساسی شیب."

اما این اولین بار نیست تهمت تلاش برای غصب قوه مقننه مالی امتیازات: پس از او شکست خورده خاموش کردن دولت در شروع 2019 او امضا فرمان اضطراری انحراف بودجه دفاع برای ساخت خود را در مرز با مکزیک. است که به سادگی بر خلاف قانون اساسی, اما دادگاه تا کنون به او اجازه دهید ادامه شناور فراغت خاطر نسبت به آخرین سوال در این موضوع. شکست خود را در عمل به علت عجله و توجه رئیس جمهور باز اضافی برای گناهان.

شاید sidestepping کنگره و قانون اساسی قابل فهم خواهد بود و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را اعمال خواهد در واقع کمک به آمریکایی ها در تلاش برای زنده ماندن همه گیر و اقتصادی خود را خرید اینترنتی. پس از همه رئیس جمهور لینکلن نادیده جسم در طول جنگ داخلی و آمریکایی ها بیشتر او را دوست دارم.

سپس دوباره لینکلن برنده جنگ داخلی. مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن این بیماری همه گیر. و دستور اجرایی احتمالا نمی خواهد کمک به او برنده آن است. کمتر وجود دارد در اینجا از ملاقات چشم. اجازه دهید آنها را یک به یک:

  • اکثر بیکاران آمریکایی ها احتمالا نمی خواهد ببینید تمدید مزایای. رئیس جمهور اعلام کرد که اضافی $400 هفته — اما این پول پرداخت می شود تحت یک فرمول که در آن دولت فدرال ارائه خواهد شد 300 دلار اگر افراد واجد شرایط برای 100 $اضافی از کشورهای خود را. اما متحده روبرو هستند خود را مشکلات مالی و ناظران می گویند اجرای این فرمول توسط یک لجستیکی کابوس. "وجود دارد بسیاری از مشکلات مردم با گرفتن سود تحت این" یک کارشناس سی ان ان گفت.
  • وجود مشکلات متعدد با مالیات بر حقوق و دستمزد تعویق. آن را تنها به آمریکایی ها که هنوز در حال کار — اگر شما بیکار برش نمی قرار دادن هر گونه پول اضافی در جیب شما. که باعث می شود آن را تا حد زیادی بی اثر به عنوان یک محرک. چه چیزی بیشتر کارگران ممکن است لذت بردن از داشتن کمی بزرگتر حقوق در حال حاضر, اما آنها هنوز هم مدیون است که پول در پایان سال مگر اینکه کنگره بخواهد ببخش و مالیات. با وجود ادعای خود را به عمل خود را مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز قانونگذاران به حقوق و دستمزد تعطیلات چوب — و او حاضر به بازی مرغ با کارگران درآمد به انجام این کار.
  • و oh yeah: مالیات حقوق و دستمزد هستند چه صندوق تامین اجتماعی و مدیکر. "این سیستم است که کمک کرده اند نسل بازنشسته و زندگی می کنند در حال حاضر با کمبود بودجه روبرو" Rep. رشیدا Tlaib (D-Mich.) توییتی یکشنبه. "برش مالیات بر حقوق و دستمزد بدون جایگزین بودجه همان است که خلاص شدن از آنها." مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ایجاد یک مشکل بزرگتر از او حل است.
  • اخراج مهلت قانونی نیز مشکل ساز است. به عنوان سیاسی گزارش "بان کی مون خود را سپر به سختی یک چهارم از این کشور 44 میلیون واحد اجاره — تنها ساکنان ساختمان است که فدرال تضمین وام های مسکن است." است که برگ های, دهها میلیون نفر از آمریکایی ها آسیب پذیر است. تعویق وام های دانشجویی نیز ناقص: آن مانع از نه میلیون وام گیرندگان که بدهی توسط وام دهندگان خصوصی.

همه این به این معنی است که رئیس جمهور تهمت است تضعیف نظم مبتنی بر قانون اساسی — دوباره — اما احتمالا باید کمی برای نشان دادن آن.

این است که در همراهی با او در حال حاضر خسته کننده عادت prizing ظاهر بیش از ماده و رأی بیش از موثر عمل عشق خود را از ادعا "کل سازمان" در حالی که اغلب ترک متحده و شهرستانها به دستگاه های خود را به عنوان آنها نبرد coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش در ظلم و ستم هیچ چیز برای حل مشکلات کشور, اما آنها ترکیب بحران دموکراسی آمریکایی.

این بدترین های هر دو جهان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de