دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند تاخیر انتخابات و یا آن را متوقف کند اما او می تواند از آن جلوگیری

یک گمنام نفع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری این است که چگونه این خواسته یک درک عمیق تر

توسط PATRIS-FUN در 10 مرداد 1399

یک گمنام نفع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری این است که چگونه این خواسته یک درک عمیق تر از آمریکا مدنی و قانون است.

رفتار خود را اضافه کرده است فتنه به قبلا هو سوال در مورد قانون اساسی ایالات متحده.

می تواند یک رئیس جمهور نشسته بود تحت تعقیب?

می توانید او مرتکب جنایات و سپس عفو خود را ؟

و آخرین درخواست ریاست جمهوری جیر پنج شنبه: می تواند رئیس جمهور با تاخیر نوامبر انتخابات ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که رای گیری از طریق پست — چیزی که بسیاری از فکر می کنم ممکن است عاقلانه در طول یک بیماری همه گیر -- که منجر به "ترین های نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است."

"تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???" او به پایان رسید.

سپس او دوخته tweet به طوری که از آن باقی مانده در بالای حساب خود را و نمی خواهد از دست داده در آتش شلنگ جریان دیگر او توییتهایی یک نشانه روشن او می خواهد برای مردم کار می کرد تا در مورد آن.

بعد از آن در روز در طی یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران او تکرار ادعای بی اساس است که در انتخابات ماه نوامبر "خواهد بود که بیشتر از تقلب در انتخابات در تاریخ" و پست الکترونیکی-در رای گیری دعوت به تقلب.

"هر کس آن را می داند. مردم هوشمند آن را می دانم. مردم احمق ممکن است آن را می دانم," او گفت:.

در حقیقت پست الکترونیکی-در رای گیری در دسترس است در بسیاری از ایالت ها شده است راه استاندارد از رای گیری در اورگان برای بیش از 20 سال و بدون تقلب گسترده تهمت مدعی.

مایک Babinski باز می شود برنامه های کاربردی برای رای دهندگان برگه های رای در Cuyahoga County مدیره از انتخابات در کلیولند در جولای 14. بیشتر کشورهای در حال استقبال از پست الکترونیکی-در انتخابات به عنوان COVID-19 pandemic همچنان به گسترش در آمریکا (تونی Dejak/آسوشیتد پرس)

انتخابات است که نمی توان به تعویق افتاد. این سوال که آیا آن را حتی می تواند به تاخیر افتاد مستقر است. آن قرار داده شد به قانون اساسی علمای ماه پیش زمانی که COVID-19 مرگ و میر شروع به افزایش و پشتیبانی از رئیس جمهور شروع به سقوط.

پاسخ این بود که به شدت واجد شرایط و ویژگی های "بله اما نه واقعا...." رئیس جمهور نمی تواند برنامه ریزی مجدد انتخابات. کنگره می تواند اما تنها تحت شرایط فوق العاده و به صورت بسیار مختصر به تاخیر بیاندازد.

ایالات متحده نمی انصراف از انتخابات در طول جنگ داخلی این بیماری همه گیر از سال 1918 و یا دو جنگ جهانی. بنابراین به عنوان فوق العاده و غم انگیز به این لحظه به نظر می رسد آن است به همان اندازه جدی سوابق.

و علاوه بر دموکرات ها در حال فراخوانی عکس در خانه متحده اداره انتخابات است. حداقل یک جمهوری خواه فرماندار سریع به عقب براند در برابر رئیس جمهور است.

"اشتباه نکنید: این انتخابات اتفاق خواهد افتاد در نیوهمپشایر در نوامبر 3rd. پایان داستان" توییتی نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu.

تهمت می داند این همه چیزی است که او تا ؟

اگر صدای جیر جیر خود را واقعا جدی در مورد انتخابات, تاخیر سپس بخش مهم است که خود ادعا می کنند که این انتخابات خواهد بود که نادرست و جعلی در تاریخ ایالات متحده است. که بگویم — این نشان می دهد او فکر می کند او را از دست بدهد.

او همان چیزی که قبل از انتخابات 2016 زمانی که نظر سنجی شد نشان می دهد هیلاری کلینتون خواهد بود که رئیس جمهور بعدی.

سازمان دیده بان | صدا آشنا است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد 2016 انتخابات خواهد بود تقلب:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تعیین خواهد کرد اگر در انتخابات تقلب شد و پس از رای گیری به پایان می رسد 1:41

شواهد نشان می دهد که هنگامی که یک تهدید برای تمامیت انتخابات و آن را ممکن است به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن او را نگه می دارد و آرام در مورد آن. بنابراین آیا خانواده خود را.

همانطور که رابرت مولر ویژه مشاور گزارش گذاشته مغلوب ساختن پیشی جستن پسرش دونالد جونیور, دختر Ivanka و شوهرش جارد کوشنر همه می دانستند که دولت روسیه ارائه شد برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 انتخابات. اثبات خود را در ایمیل های خصوصی که در حال حاضر ، این Trumps نمی گزارش تهدید به اف بی آی و یا صدای جیر جیر در مورد آن, آنها نشسته بر روی آن و یا دروغ در مورد آن.

اخیرا تهمت بود استیضاح در سال 2019 برای سوء استفاده از قدرت خود را به سعی کنید به فشار به رئيس جمهور از اوکراین به ساخت مخرب اظهارات در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالی انتخابات حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. او تبرئه توسط اکثریت جمهوریخواه در سنا است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است که به وضوح جرم انتخابات shenanigans در اصل.

بسیار متفاوت را

عقل متعارف در میان بسیاری از واشنگتن صاحب نظران است که مغلوب ساختن پیشی جستن است برآمده تقلب در انتخابات به منظور دانه روی زمین در حال حاضر برای بی اعتبار نتیجه در ماه نوامبر. او پس از آن می تواند ادعای ریاست جمهوری به سرقت رفته بود از او. به چه هدفی نامشخص است: به چالش کشیدن نتیجه اگر آن را یا به صورت ذخیره اگر آن نمی باشد?

یکی از معروف دانشمند رنگارنگ, لوئیزیانا, دموکرات, James Carville یک startlingly های مختلف را.

"وجود دارد یک فرصت قابل توجهی است که تهمت اجرا نمی کند," Carville گفت: در MSNBC در اوایل این ماه با استناد به آنچه که او را دیدم به عنوان یک غیر ممکن است مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات. "من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت بهتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اجرا نمی کند برای انتخاب مجدد از او است دوباره انتخاب شود."

مدتی فاکس کسب و کار مفسر چارلز Gasparino توییتی در اواخر ماه ژوئن که خود را جمهوری خواه منابع شد "برای اولین بار در بالا بردن احتمال این که realDonaldTrump می تواند رها کردن مسابقه."

توضیح ارائه شده است که به سادگی که تهمت متنفر از دست دادن آن است که او یک ترس عمیق از تحقیر. Casparino گفت: برخی از جمهوری خواهان اشاره کرد تهمت شکننده "روان".

تحقیر و diminishment به نظر می رسد که زخم خورده و مغلوب ساختن پیشی جستن در سنین پایین.

در کتاب جدید او بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردرئیس جمهور, زاده, مریم تهمت بازگو در یک صحنه از دونالد جوانان است. او شده است می خواهم اذیت کردن برادر بزرگتر خود فرد که ناگهان فرد تبدیل شده و ریخته شده یک کاسه سیب زمینی له شده بر روی سر از هفت سال دونالد و همه خندید و در او.

این کامپوزیت عکس را نشان می دهد و پوشش های هنری برای بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد سمت چپ و یک پرتره از نویسنده مریم L. مغلوب ساختن پیشی جستن. کتاب نوشته شده توسط خواهرزاده رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پرفروش. (Simon & Schuster, سمت چپ و پیتر Serling/Simon & Schuster از طریق AP)

چند دهه بعد در یک خانواده بزرگ شام در کاخ سفید مریم توصیف عمه یادآوری پوره سیب زمینی داستان در مقابل رئیس جمهور:

"ما آمده است یک راه طولانی از آن شب هنگامی که فردی ریخته یک کاسه سیب زمینی له شده در دونالد سر برای یک بچه بداخلاق و لوس," [گفت: عمه ماریان]. همه آشنا با افسانه ای پوره سیب زمینی داستان خندید — هر کس به جز دونالد که گوش ها را با دست محکم عبور و اخم در چهره خود را به عنوان او را هر زمان که Maryanne ذکر شده آن است. این ناراحتی او به عنوان اگر او بودند که هفت سال."

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته پوره سیب زمینی داستان آنقدر آشکار است که او گنجانده شده است آن را در مقدمه از کتاب او و سپس گسترش آن در فصل بعد به عنوان اگر آن را یک علامت از رئيس جمهور در زندگی — مانند سورتمه حمل کردن در فیلم همشهری کین.

این ایده که تهمت خواهد بود بنابراین محور برای جلوگیری از تحقیر است که او می خواهم التماس غیر قابل اجتناب از تقلب در انتخابات به عنوان بهانه ای برای ترک ریاست جمهوری و جلوگیری از شکست برای تلفن های موبایل بیش از حد دور از ذهن را به طور جدی. اما چندی پیش تمام ایده های خود را در انتخابات ریاست جمهوری صدا که در راه است.

و اگر این چیزی است که او در حال آماده شدن برای انجام این است که دقیقا چگونه آن را نگاه کنید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب