سگ ها از مریخ, گربه ها از زهره

مارس 28 سال 2020 در اینجا در ایالات متحده بسیاری از ما به طور ناگهانی هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خان

توسط PATRIS-FUN در 9 فروردین 1399

در اینجا در ایالات متحده بسیاری از ما به طور ناگهانی هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه با حیوانات خانگی ما. من رسانه های اجتماعی تغذیه پر است با عکس های خزدار و همکاران نظارت و یا چرت زدن و یا التماس برای جلب توجه. همانطور که من این نوع خود من منشی مدیر — براق سیاه و سفید خانه پلنگ — دروغ گفتن به طور مستقیم در مقابل لپ تاپ من پنجه های جلویی و چانه بخور بیش از مچ دست من dozing.

بر اساس توضیحات فوق شما احتمالا در حال حاضر اختصاص داده شده گربه من یک جنسيت در ذهن خود را. همه ما این کار را; آن را اجتماعی و مطبوع است. و من متوجه شده ام که وقتی من گربه می آید تا در گفتگو بسیاری از مردم به طور پیش فرض به زنانه ضمایر. حتی یک دوست قدیمی در یک تماس تصویری چند روز پیش در پاسخ به ظاهر فازی interloper بر روی صفحه نمایش با "اوه چه او انجام شده است؟!"

گربه من مراقبت می کند; او هیچ مفهوم جنسیت. اما از آنجا که ما انسان ها تعیین شده او مرد و من پیدا کردم آن را جذاب چگونه اغلب افرادی که خود را می دانید جنسیتی حتی من! — لغزش خواهد شد و اشاره به او را با "اشتباه" ضمایر. آن را به یک تصویر قابل توجه از چه societally صحبت کنیم تا به طور کامل وابسته گربه ها با زنانگی است. و از آنجا که امریکا دوست دارد باینری وجود دارد به یک مردانه همتای. را وارد کنید: سگ.

این فقط کابین-fevered handwaving در بخشی از من است و به اندازه کافی مستند پدیده ای به یک صفحه اختصاص داده شده در تلویزیون استعارههای. و ارتباط گربه با زنانگی خاص می رود و قبل از این گربه سانان تصاحب اینترنت. اما حتی اگر این برای تلفن های موبایل مانند یک کرکی موضوع (جناس فقط کمی در نظر گرفته شده), من نمی تواند کمک کند توجه به چیزی جدی در کار است. به عنوان ما به همراه سگ و گربه با جنس خاص ما نیز آغشته آنها را با سمی اجتماعی ویژگی های این جنس است. و کسانی که ویژگی های آهنگ زیبا رفو از نزدیک با مردسالاری تمایل به بالا بردن مردان و تحقیر زنان است.

در نظر گرفتن "likability." این فقط یک شعار برای زن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را نشان می دهد تا در پایان یک دسته سه تایی ، چگونه بسیاری از ما خواهد بود به اندازه کافی شجاع, در مخلوط, شرکت, اعلام, "من نمی خواهم سگ؟" هر زمان که من می بینم کسی این کار را انجام — همیشه آزمایشی, عذرخواهی — مردم ابتدا به فریاد آنها را. چگونه می تواند شما را مانند سگ ؟ هر کس دوست دارد سگ! عجیب و غریب وجود دارد تشابه در اینجا به این فرض است که هر زن مجرد فرض است نه به ملاقات "مرد حق" است — فقط به عنوان هر سگ شکاک "نشده ملاقات سگ مناسب است."

در ضمن هر صاحب گربه من می دانم شده است harangued در طول در مورد افراد دیگر دوست ندارم از گربه ها, از جمله هر تعامل منفی آنها تا کنون به حال با یک گربه است. حتی افراد مشهور, گربه behaviorist Jackson Galaxy, در سال 2017, مصاحبه, پاسخ به, Stephen Colbert, را, خصوصیات گربه ها به عنوان دور و unloving با "به همین دلیل من سگ!"

این تعجب آور نیست دقیقا. سگ شده اند و عمدا پرورش به شرق خود را در اطراف انسان خلق و خو و خواسته در حالی که گربه ها بیشتر یا کمتر اهلی خود (و حتی ممکن است این باشد که اهلی به هر حال). و در خلاء ارتباط مشتاق به لطفا حیوانی همراه با مردان و خود دارای یکی از زنان ممکن است یک مشکل بزرگ است.

اما نه پایان آن; ما همچنین زین این حیوانات با سمی کلیشه های که در آن ما مردسالاری اجرا می شود. فکر می کنم از همه منفی گربه سانان اصطلاحات که متصل به زنانگی: "شعارهاى" معنی معنی روحیه یا کینه توز و یا با اشاره به آزار و اذیت خیابانی به عنوان "cat-تماس" و یا اجتناب ناپذیر اضافه از "دیوانه" به moniker "بانوی گربه" و یا حتی استفاده از "گربه" به عنوان یک مبتذل تعبیری برای دستگاه تناسلی زن. در ضمن گسترده کاریکاتوری از سگ به عنوان به خوبی به عنوان مردان محدوده dim-witted بی فایده به snarling پرخاشگری است. یک مرد که دوست دارد گربه است که دیده می شود به عنوان نابجا به دلیل سمی مردانگی دارد که مردان باید به حال دیده می شود که زنانه است.

همچنین شایان ذکر است که این جنسیتی compartmentalization گسترش و حتی بیشتر. از دوستان که پرسیدم در مورد تجارب خود را با مردم جنسیتی مفروضات در مورد حیوانات خانگی خود را برای پاسخ بودند قطعا مخلوط شده است. اما چند نفر اشاره کرد که بزرگتر کار نژادهای سگ مانند بازیاب یا pit bulls — بیشتر احتمال دارد به فرض مرد در حالی که کوچک کرکی دامان سگ بودند اغلب فرض ، (فکر می کنم از تمام کلیشه های جنسیتی متصل به این نژاد خاص به عنوان به خوبی!)

در طرح بزرگ از چیزهایی, این است که, کوچک, زیبا, به راحتی رد کرد. اما در جامعه ای که زنان و مردان فرض آنتاگونیست آن مسائل است که ما بازیگران گربه ها و سگ ها در نقش هایی که ما داریم. زمانی که ما پروژه جنسیتی کیفیت بر روی حیوانات, ما ماهرانه عادی آنها را برای خودمان.

به طوری که ما همه صرف وقت بیشتر با ما حیوانات خانگی این روزها فرصت خوبی برای تمرین بررسی فرضیات ما. در بین سر و خش و جلسات بازی البته.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب