آیا تهمت ها مهاجرت سرکوب شامل یک راه گریز? برای کانادایی ها ممکن است

اخبار ایالات متحده کوبیدن درب آن را بسته در دسته گسترده ای از کارگران خارجی به راه انداخته است سردرگمی از مرز

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

اخبار ایالات متحده کوبیدن درب آن را بسته در دسته گسترده ای از کارگران خارجی به راه انداخته است سردرگمی از مرز به اتاق.

وکیل مهاجرت در حال حاضر شفاف آنچه در آن به معنی برای کانادایی ها.

چند گفت که آنها صرف روز سهشنبه در گروه چت به دنبال کسب اطلاعات از انجمن های صنعت و تماس با منابع در داخل دولت ایالات متحده.

که به دلیل بیان یک حکم اجرایی روز دوشنبه اعلام کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تعلیق حداقل برای بقیه این سال قریب به اتفاق دسته از کسب و کار و دانشجو-ویزای کار.

برخی بر این باورند که ممکن است هزاران کانادایی و بالقوه آنها را مختل شغل مرزی کسب و کار و خانواده.

بیشتر فکر می کنم آن را شامل یک لوله سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن برای کانادایی ها. حداقل در حال حاضر.

وکیل مهاجرت در ارتباط با مرز ایالات متحده دفاتر گفت: عوامل بیان دیدگاه های ضد و نقیضی بودند و در انتظار دستورالعمل از واشنگتن است.

"این رفتن به یک کمی هرج و مرج در حالی که گفت:" ترزا کاردینال قهوه ای سابق آمریکا امنیت داخلی رسمی مهاجرت و متخصص بار ارسال شده در سفارت آمریکا در اتاوا

"حدس من این است که ما نمی دانیم برای کمی در حالی که [چه این به این معنی] تا [ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها] و [وزارت امنیت داخلی] موضوع خود را هدایت."

او در ارائه این توصیه: اگر شما از کانادا مطمئن نیستید که آیا این دستور امر به شما سعی کنید تماس با مقامات در هر مرز ایالات متحده پاسگاه شما قصد عبور.

چاپ خوب در مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش

پتانسیل کانادا راه گریز است که در بخش 3 که تعلیق پردازش محبوب ویزای کار در, L, J و H-1B دسته.

که بخش می گوید: ممنوعیت صدور ویزا تنها برای مردم در حال حاضر در خارج از ایالات متحده که فاقد ویزای معتبر یا سند مسافرت. بسیار اتفاق می افتد که بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر یک سند معتبر مسافرتی به آمریکا

آن را به نام یک پاسپورت.

سازمان دیده بان | COVID-19 مورد افزایش در ایالات متحده آمریکا و جنوب غرب:

موارد COVID-19 در حال افزایش است در جنوب غربی و بخش هایی از ایالات متحده کارشناسان می گویند این نشانه برخی از کشورهای بازگشایی بیش از حد به زودی و این وضعیت می تواند بسیار بدتر اگر تغییرات ساخته نیست. 1:55

یک وکیل مهاجرت گفت که تمایز نیست به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از شهروندان کشورهای دیگر که به طور کلی نیاز به یک ویزا یا ویزای ورود به ایالات متحده

"شهروندان کانادایی در حال منحصر به فرد در جهان گفت:" دانیل ریزو شریک در هریس, ساحل, قانون شرکت در بوفالو, n. y. و رئیس سابق رابط بین ایالات متحده و رسوم و انجمن وکلای مهاجرت آمریکا.

"برداشت من این است که [با این سفارش] صدق نمی کند به کانادا از شهروندان, اما آن را بسیار ساده است. ... من فکر می کنم که احتمالا نظارت [در تهیه پیش نویس از سفارش]."

مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش به منزله قابل توجهی تشدید مهاجرت خود را-مهار سیاست.

او آن را به عنوان یک اندازه گیری برای محافظت از 525,000 مشاغل آمریکا از رقابت خارجی در میان یک بیماری همه گیر است که از بین برود بیش از 18 میلیون آمریکایی شغل.

یک آمریکایی 'تراژدی'

اما به یک سابق مهاجرت رسمی در اوباما در کاخ سفید این است که یک لحظه دلخراش در تاریخ ایالات متحده است.

"من فکر می کنم این یک تراژدی" گفت: Doug برامدگی لبه طبقات سنگ که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت بی حد و حصر مهاجرتکمک می کند که مهاجران به دست آوردن ایالات متحده اقامت و تابعیت.

"و این خود وارد زخم برای این کشور در نظر ما ارزش اقتصاد ما و توانایی ما برای غلبه بر این بیماری همه گیر."

او گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به تدریج رنده دور در قوانین ویزا به آن را مشکل تر برای مهاجرت و گفت: این باعث شده است که یکی از دوستان دکترا در علوم پزشکی به حرکت به کانادا.

"خوب کار کانادا" برامدگی لبه طبقات سنگ گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در رویای شهر کلیسا در شهر فینیکس در روز سه شنبه. (Carlos Barria/فردا نیوز)

یک کسب و کار هاروارد استاد به چاپ مقاله در این بهار هشدار داد که ایالات متحده را خارج از تاریخ سیستم مهاجرت که اصلاح نشده است در دهه خطرات جنگیدن کشور از آن بزرگ تاریخی استفاده در نقاشی استعداد بالا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گفت که او می خواهد به اصلاح سیستم اولویت بندی ماهر کار مانند کانادا سیستم امتیاز.

اما هیچ نشانه ای از هر گونه قوانین عبور کنگره و چه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر انجام می شود به جای تشدید سیاست های موجود با فرمان اجرایی به اوج خود رسید در این هفته است.

در بحران برخی از کانادایی ها دیدن فرصت

در حال حاضر به عنوان در هر بحران برخی فرصت است.

کانادا شرکت های فن آوری در حال سیگنالینگ قصد خود را برای جذب برخی از کارگران در حال حاضر منع از آمریکا

کانادا تا به حال قبل از همه گیر رخ داد تجربه تاریخی جمعیت بومسوخت توسط دانشجویان خارجی و کارگران ماهر. OECD اعتبار سیاست های ایجاد شده توسط دولت در اتاوا در نقش یک مدل.

یک مهاجر به کانادا در حال حاضر کار به استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش.

ایلیا Brotzky آمد به کانادا از اتحاد جماهیر شوروی زمانی که او پنج ساله بود همراه با مادرش در یک باغی مهندس.

او در حال حاضر اجرا می شود VanHackکه دارای 32 کارکنان عمدتا در کانادا است که به استخدام 600 tech کارگران از هند و آمریکای جنوبی به نمایندگی از شرکت ها به دنبال گسترش کانادا عملیات.

Brotzky گفت که او شروع به صحبت کردن به همکاران در مورد چگونه برای پیگیری کردن و استخدام افرادی که بسته شده اند در خارج از ایالات متحده

مرز ایالات متحده عوامل در انتظار دستورالعمل از واشنگتن است. های مختلف پست های بازرسی در حال تفسیر قوانین برای کانادایی ها متفاوت است. دیده می شود در اینجا این است که سفیر پل بین Windsor, Ont., و دیترویت در سال 2018 است. (کول Burston/بلومبرگ)

او گفت: بسیاری از این افراد را استخدام می شود توسط همان شرکت و کار از راه دور در خارج از ایالات متحده و پول و پرداخت مالیات در خارج از ایالات متحده

"این بسیار ماهر آرزو کارگران که تا حد زیادی به کمک گفت:" ونکوور بر اساس کارآفرین.

"من فکر می کنم آن را به شما صدمه دیده در ایالات متحده"

یکی از چیزهایی که او شگفتی است که آیا نسبت ناروا اعلام شد صرف انتخابات سال سیاسی کاری.

پس از همه, در این بیماری همه گیر ایالات متحده ادارات دولتی در حال توقیف و پرونده را آهسته به شدت.

اما ریزو گفت: شرکت ها هنوز هم در حال حرکت مردم در اطراف.

چه اتفاقی می افتد ؟

او گفت که او هنوز هم پردازش L برنامه های کاربردی ویزا برای کانادا درون شرکت نقل و انتقال در این بیماری همه گیر است و به دلیل امیدواریم آن را ادامه خواهد داد.

چه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

این بستگی دارد که شما بخواهید.

کاردینال براون گفت که او مطمئن نیست کانادایی دریافت معافیت. ایالات متحده قانون ملی بررسی نام کانادا وضعیت مشخص نیست.

و موارد مختلف ممکن است نتایج مختلف.

ریزو گفت که او دریافت حدود 100 نمایش داده شد روز شنبه و در هر وضعیت متفاوت است. برای مثال او گفت: کانادا کارگران ممکن است قادر به عبور از, اما نه با یک مرد متاهل چه کسی غیر از کانادا.

دو کانادا بر اساس وکلای متخصص در ایالات متحده آمریکا مهاجرت هنری چانگ در Dentons در تورنتو و آندریا Vaitzner در نورتون رز فولبرایت در مونترال opined که زمان عبارت از سفارش به احتمال زیاد قطعات یدکی کانادایی.

اما هر دو خواست احتیاط.

"خیلی زود است که بدانید با اطمینان گفت که آیا [تهمت بزرگ را] اعمال می شود در یک شیوه ای که معاف کانادا شهروندان" چانگ نوشت: در یک تجزیه و تحلیل.

"امیدوارم این موضوع توضیح داده خواهد شد در آینده ای نزدیک است."

Vaitzner گفت: این امر می تواند یک اشتباه جدی آمریکا برای توقف L-1 ویزای مورد استفاده برای نقل و انتقالات از مدیران بین دفاتر شرکت.

"این امر می تواند یک ضربه بزرگ به کسب و کار" او گفت:.

"[این مدیران] سفر به طور متناوب به آمریکا برای انجام کار در شرکت خود را در ایالات متحده و یا به بازدید [مشتریان و تامین کنندگان و شرکای]. من نمی فهمم چگونه ممنوعیت کانادا L-1 متقاضیان از ورود به ایالات متحده را کاهش نرخ بیکاری در آمریکا"tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب