دیزنی آهنگساز Alan Menken رسیدن به EGOT وضعیت

Kathie Lee Gifford باز است تا در مورد او final خاطرات Regis Philbin به عنوان ادای احترامات به معشوق میزبان تل

توسط PATRIS-FUN در 6 مرداد 1399

Kathie Lee Gifford باز است تا در مورد او final خاطرات Regis Philbin به عنوان ادای احترامات به معشوق میزبان تلویزیون ادامه ریختن در.

Gifford با صحبت امروز روز دوشنبه پس از Philbin کسی که با او میزبانی Live with Regis و Kathie Lee برای بیش از یک دهه درگذشت روز جمعه در 88 احساسی یادآوری صرف ناهار با او و همسرش حدود دو هفته پیش.

"ما خندید خودمان را بیمار" Gifford گفت. "ما همیشه فقط برداشت تا سمت راست که در آن ما به سمت چپ خاموش. ... ما فقط تا به حال بهترین زمان و پس از آنها به سمت چپ من فقط به خودم فکر کردم: پروردگارا است که آخرین بار من قصد دارم برای دیدن دوست?'"

Gifford که او گفت: "احساس خیلی بیشتر شکنندگی" در Philbin هنگامی که او را دیدم او در ادامه گفت او "بسیار سپاسگزار خداوند به من داد که زمان نهایی" با او گفت که Philbin را به او گفت این بود که آخرین بار او شنیده ام او را به خنده.

"که برای همیشه خواهد بود یک هدیه ارزشمند خداوند به من داد که من رو به خنده دوباره با یکی از بهترین دوستان من در تمام طول زندگی" Gifford گفت.

Gifford همچنین به یاد می آورد که چگونه او و Philbin "هرگز تا به حال یک کلمه عبور" در طول زمان با هم کار کرده و چگونه آنها باقی می ماند "دوستان عزیز" که با هم "در هر فرصتی می تواند." Gifford قبلا سوگواری Philbin در یک Instagram پست نوشتن که "من لبخند دانستن جایی در بهشت در این لحظه او کسی بخندی."

Kelly Ripa که همچنین میزبانی شرکت در زندگی با Philbin ادای احترام به او در صبح روز دوشنبه در کنار Ryan Seacrest در یک بخش عاطفی نیز با Ripa یادآوری چگونه فرزندان خود را "پرستش او." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب