با وجود $484 میلیارد وام برنامه یک سیل کوچک کسب و کار و ورشکستگی به احتمال زیاد در ماه های آینده

(نیویورک) — میلیاردها دلار در coronavirus امداد با هدف استفاده در کسب و کارهای کوچک ممکن است به جلوگیری از بس

توسط PATRIS-FUN در 7 اردیبهشت 1399

(نیویورک) — میلیاردها دلار در coronavirus امداد با هدف استفاده در کسب و کارهای کوچک ممکن است به جلوگیری از بسیاری از آنها از پایان در دادگاه ورشکستگی.

کسب و کار براده تحت فصل 11 قانون ورشکستگی فدرال به شدت افزایش یافت در ماه مارس و وکلای مدافع که با تلاش شرکت های در حال دیدن نشانه هایی که بیشتر صاحبان فکر امکان ورشکستگی.

شرکت مجبور به بستن یا محدود کردن کسب و کار با توجه به تلاش دولت برای جلوگیری از این ویروس را گسترش باید نصب بدهی و چشم انداز نامشخص برای بازگشت به عملیات عادی. حتی آن دسته از صاحبان دریافت وام اضطراری و کمک های مالی مطمئن نیستند که کمک کافی خواهد بود.

آسیب پذیر ترین شرکت شامل هزاران نفر از رستوران ها و خرده فروشان که تعطیل بسیاری از آنها بیش از یک ماه پیش. برخی از رستوران ها موفق شده اند را در یک بیت از درآمد با خدمت به وعده های غذایی برای بایگانی اطلاعات و تحویل اما حتی آنها در حال مبارزه مالی. کوچک و خرده فروشان مستقل از جمله کسانی که با فروشگاه های آنلاین. به طور مشابه در معرض خطر; لباس فروشان اضافه شده مشکل از زمستان موجودی که بعید است به فروش با بهار اینجا و تابستان نزدیک است.

مستقل از شرکت های نفتی که درآمد بود با سقوط قیمت انرژی نیز بسته به عنوان شرکت های دیگر که در حال حاضر با بدهی بالا بر دوش سطوح قبل از این ویروس رخ داد.

جنیفر بنت که بسته یکی از سان فرانسیسکو رستوران در چهارشنبه بود و هنوز هم در حال انتظار برای کمک های مالی او به دنبال از دولت های فدرال و ایالتی و شهرستان دولت. حتی با پول او نمی داند که اگر این درآمد را پوشش صورتحساب هنگامی که او در نهایت قادر به بازگشایی Zazie — به خصوص اگر او نیاز به فضای جداول شش فوت از هم فاصله اجتماعی فاصله.

"ما اشغال است برای رفتن به کاهش 60% تا 65%," بنت می گوید. "من از ترس ورشکستگی یک احتمال است."

دیگر شرکت های کوچک مشابه اضطراب می گوید: پل Singerman, یک وکیل ورشکستگی با برگر Singerman در میامی.

"وجود دارد هیچ قابل اعتماد دید به هنگام عملیات کسب و کار قادر خواهد بود برای از سرگیری قبل از COVID عادی" Singerman می گوید.

حتی شرکت های بزرگتر دچار مشکل هستند از جمله در حال حاضر مبارزه با خرده فروشان که تا به حال به وب سایت فروشگاه خود را.

شلوار جین شرکت واقعی دین ظ برای فصل 11 در اوایل این ماه گفت: تمدید تعطیلی فروشگاه های خود را در این بیماری همه گیر را صدمه دیده خود را کسب و کار. گزارش های اخیر می گویند فروشگاه زنجیره Neiman Marcus و J. C. Penney که تلاش کرده است برای سال ها با افتادن فروش به زودی می تواند به فایل برای ورشکستگی حمایت می کند.

تعداد فصل 11 براده افزایش 18 درصد در ماه مارس سال جاری چشمگیر نوسان از 20 درصد کاهش در ماه فوریه با توجه به آمریکایی ورشکستگی موسسه یک سازمان تجارت برای وکلای مدافع و حرفه ای دیگر درگیر در رسیدگی به ورشکستگی. اعداد نمی شکستن براده توسط شرکت اندازه اما با توجه به این که اکثریت قریب به اتفاق شرکت های کوچک تا اواسط اندازه آن را نشانه ای است که شرکت های کوچکتر در حال مبارزه.

دولت فدرال در حال حاضر تایید شده یا داده شده بیش از 2 میلیون وام و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک در مجموع حدود 360 میلیارد; یکی دیگر از $310 میلیارد دلار است که در راه به یکی از برنامه های. هنوز هم پول ممکن است در بهترین حالت موقت برای شرکت های با کمی به هیچ درآمد در آینده است. و سرمایه های جدید در حال انتظار برای رفتن به سرعت است که هزاران نفر از صاحبان نمی گرفتن وام.

وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی که چگونه بسیاری از شرکت ها به فایل برای ورشکستگی. وجود دارد بیش از 160,000 ورشکستگی براده از سال 2008 تا 2010 در طول رکود بزرگ و پیامدهای آن, با توجه به آمار گردآوری شده توسط سیستم دادگاه فدرال. اعداد نمی شکستن براده توسط شرکت اندازه. اکثریت بودند برای liquidations. اگر چه برخی از شرکت ها به بازسازی بدهی های خود را ادامه داد و عامل تحت فصل 11.

بسیاری از شرکت ها فقط درهای بسته خود را, و که به احتمال زیاد مورد دوباره Singerman می گوید. با توجه به برخی از تخمین 170,000 شرکت های موفق در دوران رکود است.

اما کسب و کار کوچک سازماندهی مجدد قانون که در زمان اثر در ماه فوریه ممکن است به تشویق بیشتر شرکت ها به دنبال فصل 11. این قانون با هدف اجازه می دهد به صاحبان حفظ مالکیت خود را به جای از دست دادن شرکت های خود را به طلبکاران خود که به طور کلی آنچه که اتفاق می افتد در فصل 11. این قانون همچنین ساده سازی فرایند سازماندهی مجدد پس از یک شرکت است نه محو شده توسط وکیل, هزینه ها می گوید ادوارد Janger, یک استاد در بروکلین قانون مدرسه در نیویورک است که تخصص شامل قانون ورشکستگی.

یکی دیگر از تغییر در قانون است که ورشکستگی قاضی می تواند تایید سازماندهی مجدد بیش از طلبکاران اعتراض Janger می گوید.

صاحبان کسب و کار سعی خواهد کرد برای جلوگیری از ورشکستگی به دنبال نرمی از صاحبخانه وام دهندگان و فروشندگان ورشکستگی وکیل دیوید سرگردان می گوید. اما با خود شرکت مشکلات مالی فراتر از کنترل خود را به دلیل شیوع ویروس بسیاری از فایل برای فصل 11 به خاطر این ننگ است که ورشکستگی به مدت طولانی برگزار خواهد رفت می گوید سرگردان یک شریک در Davidoff Hutcher & Citron در نیویورک است.

"سونامی در حال رفتن به اتفاق می افتد در ماه های آینده و آن را به جریان" سرگردان می گوید.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب