دموکرات ها برای برگزاری 1st رای در استقلال برای ناحیه کلمبیا در 27 سال

دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده برنامه ریزی شده اند رای گیری هفته آینده به منطقه کلمبیا 51, دولت,

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده برنامه ریزی شده اند رای گیری هفته آینده به منطقه کلمبیا 51, دولت, مسئله ای است که آنها می گویند به مراتب مهم تر پس از تظاهرات برای عدالت نژادی در واشنگتن و در سراسر کشور.

ژوئن 26, رای, اگر, موفق, خواهد با تصویب یک سی استقلال لایحه برای اولین بار در خانه, اما این قانون چهره غیر قابل عبور مخالفت جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا. می آید حتی به عنوان COVID-19 همه گیر است مجبور تاخیر در نظر گرفتن بسیاری از قوانین دیگر است. بیش از اندازه کافی قانونگذاران به طور رسمی حمایت این لایحه آن را برای تصویب.

در سال 1993 یک سی لایحه استقلال شکست خورده بود در این دموکرات ها کنترل کنگره توسط تقریبا 2-1 حاشیه.

کثرت از ناحیه کلمبیا است و آفریقایی و شهر است که اکثریت دموکراتیک است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت که "سی هرگز یک دولت" از آنجا که آن را به احتمال زیاد به معنی دو سناتور دموکرات.

"هیچ با تشکر از شما. که هرگز اتفاق می افتد," او گفت: New York Post.

اما واشنگتن شهردار موریل Bowser خود اشاره کرد و گفت d. C. مالیات دهندگان دریافت هیچ رای گیری نمایندگان در کنگره با وجود مشارکت بیشتر در مالیات فدرال بر اساس هر نفر نسبت به برخی از کشورها.

جمعیت بیش از 705,000 در سی کمی کمتر از این مقدار از لحاظ فیزیکی بزرگتر آلاسکا و بیشتر از ورمونت و وایومینگ.

"چه نوع از مفهوم آن است که اگر من در حرکت به ملت ما سرمایه من کمتر از یک شهروند ایالات متحده امریکا گفت:" رهبر اکثریت Steny Hoyer, که نشان دهنده منطقه 5 در نزدیکی مریلند.

'زمان مناسب'

بسیار انتقاد از دولت حرکت می کند به استفاده از نیروهای فدرال برای روشن شدن لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید از معترضان مسالمت آمیز در ژوئن 1 برای فعال کردن تهمت به ترومپت خود را نظم و قانون اعتبار در یک عکس-op دو هفته پیش درخواست رهبران دموکرات به برنامه رای بدهند.

"ما هر دو توافق کردند این بود که در زمان مناسب به یک لایحه به جلو برای نشان دادن احترام به شهروندان منطقه کلمبیا" گفت: Hoyer.

"باید وجود داشته باشد نیروهای نظامی از کشورهای دیگر در واشنگتن دی سی" گفت: Bowser خود. "باید وجود داشته باشد نیروهای فدرال پیشرفت در برابر آمریکایی ها وجود دارد و بسیار قطعا نباید سربازان مستقر در اطراف شهر ما در حال انتظار برای رفتن برای حمله به آمریکایی ها در محلی پلیس مهم است."

در این جمعه, ژوئن 1, 2020, فایل, عکس, پلیس و پاک کردن منطقه اطراف پارک لافایت و کاخ سفید در واشنگتن یک حرکت است که خشم فعالان و دموکرات ها آن را به عنوان آمد پیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

در نوامبر سال 2016 با حضور 65 درصد بیش از 85 درصد از رای دهندگان انتخاب بله در یک همه پرسی سوال پرسیدن شورای ناحیه کلمبیا به درخواست کنگره به اعتراف به آن به عنوان 51 دولت است.

در سال 1993 رای دادن در خانه شکست خورده بود 277-153. دموکرات ها هنوز هم در کنگره در حال حاضر که پشتیبانی از اندازه گیری آن شامل نانسی پلوسی چاک شومر و باب Melendez با هویر در میان کسانی که مخالف در آن زمان است.

فعال حقوق مدنی جسی جکسون که تا به حال شده است اجباری توسط d. C. شورای لابی کنگره پیش از رای گیری ، ابراز نارضایتی با بیل کلینتون دولت پس از نتیجه.

"این یک فرصت از دست رفته برای دموکرات و دموکراسی" جکسون گفت. "اگر کاخ سفید تا به حال تحت فشار قرار دادند و این ما را به دست آورد."

از سال 1993 جمعیت سی رشد کرده حدود 100.000 و نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز به طور چشمگیری کاهش یافته.

در طول جمهوریخواهان کنترل کنگره در سال های اخیر محافظه کاران را به دنبال عمدتا ناموفق برای محدود کردن برخی از شهرستان لیبرال طرح های مانند سوزن مبادلات برای مصرف کنندگان مواد مخدر و سقط جنین تحت آن برنامه Medicaid. چنین تلاش ها کمرنگ شده اند به عنوان نمایندگان مجلس توسعه بیشتری ایمان در این شهر مقامات منتخب که باید مراقبت از آن مشکلات مالی است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب