دموکرات گرفتن اولین گام خود را نسبت به اجازه دادن به کنوانسیون نمایندگان رای از راه دور

آن را هر روز است که این بیماری همه گیر کوروناویروس نتایج در یک فیلم ضربه تئاتر زودتر از برنامه ریزی شده. اما

توسط PATRIS-FUN در 24 اردیبهشت 1399

آن را هر روز است که این بیماری همه گیر کوروناویروس نتایج در یک فیلم ضربه تئاتر زودتر از برنامه ریزی شده.

اما در روز سه شنبه Solstice Studios ساخته شده تعجب اعلام کرد که جدید راسل کرو, هیجان انگیز Unhinged منتقل شده آن تئاتر تاریخ انتشار تا تاریخ 1 ژوئیه از سپتامبر معنی این می تواند در نهایت به عنوان اولین فیلم جدید به آمار سینما پس از آنها بسته به علت coronavirus بحران, به گزارش خبرنگار هالیوود.

قبلا تصور می شد که کریستوفر نولان فیلم شعارکه قرار است منتشر شود در جولای 17, خواهد, خدمت, که, نقش, چند, این است که همه با فرض اینکه سینما می تواند به طور گسترده ای از سرگیری عملیات در ایالات متحده با آن نقطه. برخی از ایالت ها اجازه تئاتر به بازگشایی در حال حاضر اما عمده زنجیره ای مانند AMC کاهش یافته است به طوری که آنها می خواهم که قادر به نشان دادن مقدار جدید اگر آنها را انجام داد. استودیوهای هالیوود بیش از دو ماه گذشته هم به تعویق افتاد, فیلم, برنامه ریزی شده برای این زمان از سال و یا در برخی از موارد منتشر شده آنها را در تقاضا.

اما حتی اگر تئاتر می تواند به طور گسترده ای بازگشایی ماه ژوئیه که شامل عامل در ظرفیت محدود این سوال باقی می ماند خواهد شد و علاقمندان به سینما احساس امنیت بازگشت حق دور ؟ Unhingedبه نظر می رسد می تواند ارائه پاسخ اولیه به این سوال.

"ما در حال قناری در معدن زغال سنگ بدون شک در مورد آن" انقلاب رئیس جمهور-مدیر عامل شرکت مارک گیل گفت: خبرنگار.

سپس دوباره گیل با اشاره به آخرین مهلت که با توجه به این که Unhinged است "نسبتا متوسط بودجه" از 33 میلیون دلار آن نیازی به ناخالص آنجا که عمده فیلم های پرفروش مانند شعار را به یک موفقیت است. او با اذعان به انواع مختلفی که در تئاتر ممکن است در واقع در برخی از بازارهای عمده مانند شهر نیویورک در ماه جولای 1, اما گفت که "کمتر جمعیت شهرها و حومه باز خواهد شد و ما انتظار وجود دارد به مقدار زیادی از مقید کردن تقاضا است." برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب