دموکرات ها را پذیرفت به "حس مشترک" در اختتامیه استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح

بسته شدن استدلال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه اتفاق می افتند دوشنبه به همان انداز

توسط PATRIS-FUN در 14 بهمن 1398

بسته شدن استدلال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه اتفاق می افتند دوشنبه به همان اندازه برای تاریخ به عنوان هر گونه تلاش برای نوسان آرا یک شانس نهایی برای نفوذ در افکار عمومی و رکورد پیش از او انتظار تبرئه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

خانه دموکراتیک دادستان درو در تاریخ پدران موسس و حس مشترک به اصرار سناتور ها و آمریکایی ها — برای دیدن که تهمت اقدامات در حال جدا نیست اما بخشی از یک الگوی رفتاری است که در سمت چپ بدون کنترل اجازه خواهد داد که او را به "تقلب" در سال 2020 انتخابات.

"چه پیامهایی که ارسال پرسید:" Hakeem Jeffries نیویورک. او التماس سناتورها بدانند که بدون یک رای به محکوم سنا را "اجازه می دهد رئیس جمهور به سوء ایستاده است."

سناتور اذعان خانه دموکراتیک مدیران باید در اصل اثبات شده خود را مورد تهمت و آزار و قدرت مسدود کنگره با اعمال نفوذ آمریکا کمک های نظامی به اوکراین فشار به بررسی رقیب سیاسی جو بایدن برای خنثی کردن 2020 انتخابات.

اما کلید جمهوری خواهان باید تصمیم رئیس جمهور نسبت به اقدامات اوکراین را به افزایش به سطح impeachable جرم که حکم چشمگیر تحول سیاسی از اعتقاد و حذف از دفتر. خود را تبرئه چهار رای تمام شده است اما مطمئن باشید.

کلرادو کنگره Jason کلاغ صحبت می کند در طول بسته شدن بحث استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا در کنگره در واشنگتن در روز دوشنبه. (سنا تلویزیون از طریق AP)

همه که سمت چپ به عنوان مجلس سنا افتتاح شد به مدت چهار ساعت از نهایی استدلال است که برای آمریکایی ها به تصمیم گیری آنچه که آنها فکر می کنم به عنوان نفر سوم در انتخابات ریاست جمهوری استیضاح آزمایشی در کشور تاریخ شروع به نزدیک است. دموکرات ها معتقدند "حق مهم" در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه متحدان ادعا آن است که زمان برای پایان دادن به حزبی اقدام.

خانه مدیران باز با یک درخواست از اول کلرادو کنگره Jason کلاغ گفت که اتاق: "ما نمی توانیم و نباید حس مشترک ما در درب."

این چیزی است که گناه مردم'

سابق ارتش رنجر استناد پدران موسس و حتی حزب جمهوری خواه Barry Goldwater از نیکسون-عصر استیضاح به intone: "در امریکا هیچ کس بالاتر از قانون حتی کسانی که انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده است. من می خواهم بگویم — به خصوص کسانی که انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده است."

فلوریدا در کنگره وال Demings سابق رئیس پلیس استدلال کرد که رئیس جمهور است و نه مانند رفتار کسی که بی گناه است. او هشدار داد که او سعی خواهد کرد به "تقلب" دوباره پیش از سال 2020 است.

"مردم بی گناه نمی سعی کنید برای مخفی کردن هر سند و شاهد به خصوص کسانی که آنها را روشن," او گفت: سناتورهای. "این چیزی است که گناه مردم انجام دهد."

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم شروع به بسته شدن آن استدلال دوشنبه بعد از ظهر و رئیس جمهور خود را در حال حاضر به ثبت مشاهدات خود را در توییتر که در آن او را تقبیح تمام چیزی که او به عنوان اغلب به عنوان یک "جعل."

سنا رسیدگی به مجموعه برابر جارو های سیاسی backstop به عنوان رای دهندگان در انتخابات روز دوشنبه انتخاب ریاست جمهوری دموکراتیک اولیه نامزدها در رای گیری اولیه و مغلوب ساختن پیشی جستن آماده است شنبه به ارائه دولت از آدرس اتحادیه در خود victory lap قبل از کنگره است.

هیچ شاهد هیچ بولتون

دادگاه گشوده بیش از نزدیک به دو هفته رسید یک لحظه تعیین کننده جمعه گذشته هنگامی که سناتور رای دادند در برابر تماس شاهدان و اسناد و مدارک. کلید جمهوری خواهان گفت: آنها به اندازه کافی شنیده بود. آن را تبدیل به اولین استیضاح محاکمه در این کشور بیش از 200 سال سابقه و بدون هر گونه شهود.

حتی وحی جدید از جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی در کاخ سفید که در آینده کتاب خود را افشا حساب دست اول از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش تحقیقات را تحت تاثیر قرار نمی بر سناتور نیاز به بیشتر از شهادت.

بولتون گفت: "به نظر می رسد اگر او موفق به دریافت یک احضاریه اما اوباما گفت: مجلس باید با صدور احضاریه و سنا نمی خواهید برای طولانی کردن رسیدگی است.

دادستان متکی در 28,000 صفحه گزارش شده بیش از سه ماه از مجموعه مقالات در دموکراتیک-کنترل خانه از جمله دولتی و خصوصی از شهادت 17 شاهد بسیاری از زمان و سفرای سابق و ملی با نزدیکی به اوکراین ببرند.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب