دموکرات ها در ایالات متحده در کاخ تصویب لایحه ایجاد منطقه کلمبیا 51, دولت, اما مجلس سنا مخالف

دموکراتیک-کنترل خانه به تصویب لایحه جمعه به منطقه کلمبیا 51 امور خارجه آمریکا گفت: کنگره اتحاد هر دو تعهد اخلا

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

دموکراتیک-کنترل خانه به تصویب لایحه جمعه به منطقه کلمبیا 51 امور خارجه آمریکا گفت: کنگره اتحاد هر دو تعهد اخلاقی و قانون اساسی قدرت را به اطمینان حاصل شود که این شهر از 700 ، 000 ساکنان مجاز رای دادن حقوق دیگر موضوع "مالیات بدون نمایندگی."

نمایندگان مجلس با تصویب این لایحه 232-180 عمدتا در امتداد خط حزب مارک اولین بار در یک مجلسی کنگره به تصویب یک سی استقلال لایحه. این قانون در حال حاضر به جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا که در آن چهره های غیر قابل عبور مخالفت رهبران جمهوری خواه.

نماینده النور هولمز نورتون منطقه را رای غیر نماینده در کنگره این لایحه حمایت کرد و گفت این هر دو حقایق و قانون اساسی در کنار آن.

سی جمعیت بزرگتر است از کسانی که از وایومینگ و ورمونت و دولت جدید خواهد بود یکی از هفت با جمعیت زیر یک میلیون, او گفت:. این شهر $15.5 میلیارد دلار بودجه سالانه بزرگتر است از کسانی که از 12 متحده و سی سه گانه-A bond رتبه بالاتر از کسانی که از 35 کشور عضو Norton گفت.

مخالفان عمدتا جمهوری خواهان به نام لایحه یک قدرت گرفتن برای محکم دموکراتیک شهرستان گفت: ملت پدران موسس در نظر گرفته شده سرمایه به طور جداگانه از کشورهای دیگر.

"این است که در مورد قدرت. اشتباه نکنید در مورد آن گفت:" Rep. تراشه Roy تگزاس است. این لایحه "اساسا تغییر چه D. C است," او اضافه شده است.

جمهوری خواه باعث می شود تفسیر مقایسه

نورتون که در خدمت به عنوان سی نماینده از سال 1991 گفت: این موضوع عمیقا شخصی برای او و هزاران نفر دیگر از ساکنان شهر که به مدت طولانی محروم شده است. او جد بزرگ ریچارد هلمز فرار برده داری در یک مزرعه ویرجینیا و "آن را به عنوان دور به عنوان d. C. a walk to freedom اما نه به مساوی شهروندی" او گفت:.

کنگره دو گزینه گفت نورتون. "آن را می توانید در ادامه به اعمال غیر دموکراتیک استبدادی قدرت را بر 705,000 شهروندان آمریکایی و درمان آنها در سخنان فردریک داگلاس به عنوان" بیگانگان شهروندان نیست اما افراد است.' یا کنگره می تواند زندگی می کنند تا به این کشور وعده ها و آرمان نهایی مالیات بدون نمایندگی و تصویب" این لایحه استقلال.

یک سی پلاک نمایش داده می شود در واشنگتن در روز جمعه. حامیان این پیشنهاد برای استقلال اغلب تمرکز بر بی عدالتی از ساکنان پرداخت مالیات بدون اینکه بخشی از دولت است. (دانیل باریک/خبرگزاری گتی ایماژ)

این لایحه ایجاد یک دولت جدید واشنگتن داگلاس مشترک المنافع در افتخار از مریلند به دنیا آمد داگلاس. آن را نیز کاهش می دهد به اندازه منطقه فدرال به یک توریست پسند منطقه که شامل کاخ سفید, کنگره دیوان عالی فدرال و بناهای تاریخی و فدرال اجرایی تقنینی و قضایی اتاق کار و ساختمان های مجاور به بازار ملی و کنگره.

آرکانزاس بهداشت ، تام پنبه لعنتی این لایحه پیش از این مجلس رای. در مجلس سنا سخنرانی او را رد کرد واشنگتن به عنوان یک شهرستان با کمی بیشتر به ارائه بیش از لابی و کارگران فدرال.

"بله وایومینگ کوچکتر از واشنگتن توسط جمعیت, اما آن را تا سه بار به عنوان بسیاری از کارگران در معدن ورود و ساخت و ساز و 10 بار به عنوان بسیاری از کارگران در تولید" پنبه گفت. "به عبارت دیگر وایومینگ گرد و طبقه کارگر دولت است."

پنبه نیز با انتقاد دموکرات ها برای اولویت دادن به سی استقلال رای در حالی که وجود دارد این است که "اراذل و اوباش خشونت" در خیابان. تظاهرات اخیر در نزدیکی کاخ سفید مورد نیاز "نیروی فدرال مأموران اجرای قانون فدرال تحت کنترل" او گفت:.

هواداران گفت: لایحه تبدیل شده است و حتی مهم تر پس از تظاهرات برای عدالت نژادی در واشنگتن و در سراسر کشور. رهبران دموکرات برنامه ریزی آرا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیار با انتقاد از حرکت ژوئن 1 به استفاده از نیروهای فدرال برای روشن شدن لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید مسالمت آمیز معترضان به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند ترومپت خود را نظم و قانون اعتبار در یک عکس op.

"باید وجود داشته باشد نیروهای نظامی از کشورهای دیگر در واشنگتن دی سی" گفت: Bowser خود. "باید وجود داشته باشد نیروهای فدرال پیشرفت در برابر آمریکایی ها وجود دارد و بسیار قطعا نباید سربازان مستقر در اطراف شهر ما در حال انتظار برای رفتن برای حمله به آمریکایی ها در محلی پلیس مهم است."

منطقه تغییرات پس از آخرین کنگره رای

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته که "سی هرگز یک دولت" از آنجا که آن را به احتمال زیاد به معنی دو سناتور دموکرات. "هیچ با تشکر از شما. که هرگز اتفاق می افتد," او گفت:.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, از نزدیک, مریلند, گفت حقوق, d. C. ساکنان باید فراتر از محاسبات سیاسی.

خانه در ایالات متحده رهبر اکثریت کنگره Steny Hoyer مریلند صحبت می کند پنج شنبه در یک کنفرانس خبری در آستانه رای گیری در منطقه کلمبیا استقلال. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

حوادث اخیر متمرکز بوده و توجه ملی در این شهر به خاک سپرده شد در اوایل سال جاری زمانی که کنگره تصویب مراقبت عمل بسته محرک پایتخت طبقه بندی شده به عنوان یک قلمرو به جای یک دولت — یک تفاوت که هزینه واشنگتن بیش از 700 میلیون دلار در بودجه فدرال.

تمام منطقه قوانین منوط به بررسی در کنگره است که می تواند وتو آنها و یا آنها را تغییر دهد با اتصال سواران به فدرال تخصیص صورتحساب. در طول جمهوریخواهان کنترل کنگره محافظه کاران را به دنبال عمدتا ناموفق برای محدود کردن برخی از شهرستان لیبرال طرح های مانند سوزن مبادلات برای مصرف کنندگان مواد مخدر و سقط جنین تحت آن برنامه Medicaid.

در سال 1993 یک سی لایحه استقلال شکست خورده بود در این دموکرات ها کنترل کنگره است.

از سال 1993 رای جمعیت سی رشد کرده حدود 100.000 و نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز به طور چشمگیری کاهش یافته. کثرت ساکنان سیاه و سفید هستند.

در نوامبر سال 2016 با حضور 65 درصد بیش از 85 درصد از رای دهندگان انتخاب بله در یک همه پرسی سوال پرسیدن شورای ناحیه کلمبیا به درخواست کنگره به اعتراف به آن به عنوان 51 دولت است.

آخرین مطالب